Read the Official Description

Absolventų šią tarptautinę DP yra kvalifikuoti pozicijų daugelio rūšių įvairių organizacijų. Pavyzdžiai pozicijas apima valdymo padėjėjai, biuro vadybininkai, rinkodaros padėjėjai ir komunikacijos ir viešųjų ryšių koordinatorius.

Tyrimai sutelkti dėmesį į besivystančių daugiakultūrėje bendravimo ir verslo įgūdžių. Tyrimai taip pat padės plėtoti įgūdžius, bendradarbiavimo, projektų ir renginių vadybos, taip pat rinkti, apdoroti ir keistis informacija.

VB siekiama Sklandaus darbo kalbos mokėjimą keliomis kalbomis; Be jų gimtąja kalba, absolventai mokytis kitų bent dvi kalbas. Anglų ir Suomijos yra privalomi ir kitomis kalbomis pasirinkimai yra kinų, prancūzų, vokiečių, rusų, ispanų ir švedų kalbomis.

Suomijos studentai turi užpildyti vieną semestrą užsienyje, arba kaip studentų mainų ar daro savo darbo vietą ten. Darbo vietą sudaro 100 dieninio darbo dienas. Bakalauro darbas paprastai užsakė organizacijos - arba privačią bendrovę arba viešąjį administravimą.

Studentai gali pasirinkti savo specializacijos sritis iš toliau išvardytųjų: Verslumo; Vadovavimas ir personalo; Rinkodaros, pardavimų ir aptarnavimo; Susitikimai pramonė; Organizacinė Bendravimas.

"Mano studijos Haaga-Helia privertė mane suprasti asistento darbo svarbą. Tai nėra tiesiog laukia aplink ir padaryti kavos - tai apie užtikrinti, kad kasdien Verslo savo viršininkams veikia taip sklandžiai, kaip įmanoma. Kaip žodis rodo, mes esame čia, kad ASSIST.

Svarbiausi įgūdžiai mokėsi mokykloje buvo kalbos ir "Microsoft Office". Į teisės studijos aš paėmė taip pat buvo puikus pagalbininkas mano karjeroje. Ačiū Haaga-Helia, dabar aš turiu darbą, kuris man visada svajojo.

Haaga-Helia yra viskas: puiki atmosfera, tarptautinė Touch, geroje vietoje įrengtos aukštos technologijos, profesionalių mokytojų ir glaudus bendradarbiavimas su Suomijos ir tarptautinio verslo gyvenime. Tuo Haaga-Helia, jums nereikės studijuoti profesinį gyvenimą, jums mokytis dirbti pats gyvenimas. "

Elsa Kaijala, asistentas, suomių Nekilnojamasis turtas Federacija

Profilis studijų programos, skirtas daugiakalbės valdymo padėjėjų

Laipsnis programa Daugiakalbė valdymo padėjėjų rengia studentų įvairių vaidmenų organizacinės administracija. Nustatytos įgūdžiai yra pastatytas ant verslo studijas ir stiprių ir įvairių kalbų įgūdžių pagrindas.

Programa suteikia studentams platų rinkinį įgūdžių, kad jie galėtų veikti vaidmenis reikia iniciatyvos ir aktyvios pozicijos. Dėmesys skiriamas daugiakultūriškumo, kalbų, geras aptarnavimas etika ir organizacinius įgūdžius.

Pagrindiniai studijų siekinius programos

Laipsnis programa Daugiakalbė valdymo padėjėjų rengia studentus vaidmenis verslo administravimo diapazone. Multi-kvalifikuoti administracinius specialistai, kurie yra pajėgūs veikti lanksčiai tarptautiniuose kontekstuose ir turėti profesinio tobulėjimo susidomėjimą visada yra paklausa.

Vadybos padėjėjų absolventų kompetencijos skirstomos į tris pogrupius taip:

  • Verslo kompetencija
  • Ryšiai, informacijos paieškos ir analizės kompetencija
  • Organizaciniai gebėjimai ir kompetencijos tarnyba

Be to, siūlydami atitinkamą verslo žinių ir įgūdžių, reikalingų valdymo padėjėjų, programa suteikiančias studentus kurti ir įgyvendinti įvairių rūšių renginius ir projektus.

Kalbiniai įgūdžiai, taip pat bendravimo ir tarpasmeninių įgūdžių skiriamas ypatingas dėmesys šioje programoje.

Mokymas 8500 El
Studentų apgyvendinimas (įsk. Vandens ir elektros) 300 E / mėn
Maistas 150-250 E / mėn
transportas 50 E / mėn
Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra
Start Date
Rgp 2019
Duration
7 semestrus
Full-time
Price
8,500 EUR
per metus.
Deadline
By locations
By date
Start Date
Rgp 2019
End Date
Application deadline

Rgp 2019

Location
Application deadline
End Date