Read the Official Description

Nuo kritimo 2017, Akvinietis kolegija siūlys didžiosiomis ir mažosiomis duomenų "Analytics", Sparčiai auganti lauke, kuri rengia studentus procesas ir dabarties duomenis vis labiau duomenų bazių pasaulyje.

Absolventai su šiuo pagrindinė ar nepilnametis galės naudoti matematinius ir statistinius metodus, kartu su programavimo ir programinės įrangos pastebėti tendencijas ir kitų elgesį, tada pateikti analizę platesniame supratimą. Tai tarpdisciplininis laukas, kuris jungia statistika, matematika, kompiuterių programavimo, informacinių technologijų ir verslo administravimas.

Technologijų, pavyzdžiui, išmaniųjų telefonų, socialinių tinklų ir e-komercija, per pastaruosius penkerius metus buvo kartu su duomenimis sprogimas. Kai kurie ekspertai prognozuoja, kad daugiau nei 90% pasaulio duomenys šiuo laikotarpiu buvo sukurta.

"Kadangi duomenų bazių sprendimų priėmimo praktika plito visoje pramonėje, už absolventų įgūdžių, reikalingų gauti analitines įžvalgas iš sudėtingų duomenų šaltinių paklausa ir toliau augs", sakė Andrew Borgman A biostatistician ne spektro sveikatos. "THE Akvinietis kolegija Analytics" duomenis programa bus suteikti studentams su būtinų techninių įgūdžių ir verslo sumanumo spręsti šiandienos sudėtingas problemas rasti matematikos sankirtoje, kompiuterių mokslo ir verslo. "Vis daugiau ir daugiau, įmonės, vyriausybės agentūrų, sveikatos priežiūros pramonė, mokslinių tyrimų laboratorijos, ir daugelis kitų darbdaviai samdyti duomenų analitikai padėti jiems prasmės savo duomenis.

Žemiau yra keletas statistika, apibūdinantys pramonės paklausą duomenų analitikų:

Ataskaita pagal McKinsey Global Institute 2011 numatė lėšų trūkumas 140.000 JAV - 190.000 žmonių iki 2018 su analitinių įgūdžių, reikalingų patenkinti pramonės duomenų analizės poreikius.

Darbas-paieškos svetainė indeed.com rodo, kad darbo su aprašymais, kuriuose frazę procentas "Big" Analytics "duomenys" išaugo daugiau nei keturis kartus, nes 2012 m. 2015, Tarptautinė Data Corporation prognozavo, kad ten būtų beveik vienas milijonas pozicijos JAV iki 2018 m, kurios reikalauja įgūdžių duomenų tvarkymo ir aiškinimo.

Be to, darbo užmokestis už darbo vietų šioje srityje yra labai konkurencinga. Pasak datajobs.com, pradinio lygio duomenų analitikas gali tikėtis algos diapazone $ 50,000 $ 75,000, o atlyginimas diapazonas patyrusio duomenų analitikas patenka tarp $ 65,000- $ 110,000.

Nors pagrindinis suteiktų pagrindą pažangiais statistikos metodais analizuoti duomenų rinkinius, nepilnametis būtų aprūpinti studentus su mažesniu kiekiu statistikos terminijos ir metodus, įvadas į kompiuterių programavimo ir skaičiuoklės naudojimas bei esant duomenų metodų išvaizdą į kitų kontekste disciplinų. Studentai su šio nepilnamečio būtų pajėgi prisidėti prie duomenų analizės sprendimus darbo vietoje, teikti įžvalgas, kurios gali sukelti duomenų bazių sprendimų ir galbūt dalyvauti studijų programa "Analytics".

Duomenų Analytics studentų mokymosi rezultatams

Po sėkmingai užbaigti "Analytics" duomenys dur, studentai įgijo:

  • plotis ir gylis matematika ir statistika įgūdžių, reikalingų taikyti aukšto lygio analitinį mąstymą į duomenų analizės problemos
  • su kompiuterių programavimo ir analizės programinės įrangos naudojimo ir Pagrindai ekspozicija Taigi, gebėjimas greitai įgyti technologinės pažangiosios patirties reikalavo dėl darbo.
  • fondas verslo žodynu, praktikos ir konvencijų reikalinga siekiant kultūros, kurioje jie greičiausiai bus darbo dėkingi.
  • pokytis praktikuoti duomenų analizės metodus realaus pasaulio duomenų rinkinių ir sudaryti projektų portfelio parodyti potencialiems darbdaviams
Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra
Start Date
Rugs 2019
Duration
Request Info
Full-time
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
End Date
Application deadline

Rugs 2019