Read the Official Description

Jei esate aistringas gerbėjas vizualinių efektų ir filmuotos ir nori pradėti ar toliau plėtoti karjerą kino pramonėje, žaidimų pramonės ir reklamos pramonę, studijų programas, švietimą ir mokymą apie Visual FX & 3D animacija departamento pateikti tvirtą pagrindą pradėti savo karjerą šių kūrybinių industrijų dalių. Studijų programoje jūs išmoksite reikiamų žinių ir įgūdžių projektų, kuris yra svarbus gamybos sektoriaus VFX.

Studijų nuostatai numato dvi dalis, žinoma, garsaus ir pripažinto pagal pramonės SAE Visual FX & 3D animacija diplomas ir bakalauro dalis, išmoko papildomų įgūdžių ir tokiose srityse, kaip procesų kūrybinių industrijų, projektų valdymas, autorių ir specialių technikų iš filmo - ir animacija pramonė yra gydomi. Žinoma, yra sudaryta su tarptautiniu mastu pripažintas BA / BSc (Hons) Visual Effects Animacija *, patvirtintu Middlesex universiteto Londone.

Dieninis

Dėl dieninių variantas (greito) yra normalus laikotarpis menų / bakalauro (su pagyrimu). Vizualiniai efektai Animacija * 96 savaites arba 24 mėnesių. Į pagreitintą tyrimas greičiau laipsnį, ankstesnės darbo atvykimo ir taip pat zeitigeres pajamų.

Be dieninių studijų į Visual FX & 3D animacija diplomas žinoma dalys turi būti užbaigti, lygiagrečiai su bakalauro lygiu.

Ar už dieninių studijų (dar) reikalavimai tenkinami, su Visual FX & 3D animacija diplomas, pirmasis etapas visu etatu 72 savaites ir 18 mėnesių turi būti baigtas iš karto. Bakalauro lygis gali būti sudaryta 3D animacija diplomą vėliau į progresavimo bakalauro Metai po sėkmingai užbaigti Visual FX &. Čia taip pat yra pasirinkimas tarp bandomuoju režimu 48 savaites ar 12 mėnesių arba alternatyvios 96 savaites ir 24 mėnesių.

darbo laiku

Dėl neakivaizdinių studijų variantai, standartinė studijų laikotarpį dėl Menų / bakalauro (su pagyrimu). Vizualiniai efektai Animacija * priklausomai nuo studijų režimu arba 120 savaites 30 mėnesių ar 168 savaites 42 mėnesių.

Su padalomis pirmojo tyrimo etapo Visual FX & 3D animacija diplomas yra profesinis mokymas su dideliu praktiniu turiniu ir prieš rengia technines ir amatų veiklą. Diplomo yra minimalus kvalifikacija žaidimų pramonė sėkmingai įsitvirtinti. Bakalauro lygis papildo šias ekonominius aspektus, komanda, organizacija ar rinkodaros įgūdžių.

profesijos

  • 3D / 2D Animatorius
  • CV universaliais
  • RIGGER
  • Pažvelkite Dev Atlikėjas
  • Atlikėjas atvaizdavimas
  • Apšvietimas td
  • Roto / Dažai Atlikėjas
  • VFX koordinatorius
  • MatchMover
Program taught in:
Vokiečių

See 7 more programs offered by SAE Institute Leipzig »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal 2019
Duration
24 - 42 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Spal 2019
Application deadline

Spal 2019

Location
Application deadline
End Date