Oficialus aprašymas

Kadangi programa atskleidžia studentus į pranešimus matematinės ekonomikos, matematinės statistikos ir finansų, pareiškėjai privalo turėti puikų foną LO matematika. Prieš žinių ekonomikos ar finansų yra privalumas, tačiau tai nėra privaloma. Be to, pareiškėjai turi turėti gerą anglų kalbos atitiktų bent B2 lygiu pagal Europos kalbų mokėjimo orientacinės sistemos ir jie turėtų būti galima skaityti vadovėlius Ekonomikos ir matematikos be sunkumų.

Privalomi kursai pristatyti studentams mikroekonomikos, makroekonomikos ir suteikti studentams nontrivial įrankiai matematinės analizės ir statistikos. Privalomi kursai skirti suteikti plačią apžvalgą pagrindinių pranešimus ekonomikos ir finansų, ir suteikti tvirtą pagrindą tolesnių studijų specializuotų pasirenkamuosius kursus. Pasirenkamieji kursai apima platų specifinių sričių ekonomikos ir finansų, kuri leidžia studentams specializuotis savo interesų srityje. Temos apima Finansai ir bankininkystė (pvz įvadinis bankininkystės, finansinės apskaitos, tarptautinių finansų, viešųjų finansų), valdymas (pvz strateginio valdymo, finansų valdymas), Ekonomikos politika (pvz ekonominės politikos, pasaulinės finansų krizės), tarptautinė prekyba ir Europos ekonominę integraciją. Mes taip pat siūlome kursus papildomose srityse (pvz istoriją ekonominės minties, žaidimų teorijos ir politinės ekonomikos, supažindinimas su sociologija).

Atvirų durų diena vyks Ekonomikos studijų instituto (-Ų, Opletalova 26, Praha 1) 6. 1. 2017 9 val ir 9. 6. 2017 9 val

Aprašymas egzaminą ir vertinimo kriterijus

Be to, į paraiškos formą, pareiškėjas turi pateikti šiuos dokumentus: 1. Kopijuoti diplomo parodyti vidurinį studijas, arba patvirtinus vykstančių vidurinio mokslo mokslo metais, kad šie tyrimai bus baigtas; 2. Stenograma ženklų ir akademinių rezultatų iš ankstesnių antrinių tyrimų; 3. CV 4. Dokumentas, kuriame lygis pasiektas anglų kalba.

  1. Dokumentas, kuriame lygis pasiekė matematikoje.

  2. Motyvacinį laišką.

Anglų kalbos žinios: Pareiškėjai, kurie yra gimtoji anglų arba kurių aukštųjų mokyklų studijos vyko anglų kalba, nereikia pateikti įrodymus apie jų anglų kalbos žinių lygį. Kiti pareiškėjai turėtų pateikti rezultatus arba iš IELTS (minimalus reikalaujamas kiekis: 6.5, be to, 6.5 punktai iš ne mažiau kaip trijų komponentų), ar iš TOEFL (minimalus reikalaujamas taškai: 90) arba pagal lygiavertį bandymo (pvz CAE).

Žinios matematika: Kitas išankstinė sąlyga priėmimo yra pasiekti reikiamą skaičių dekano nustatytų šio konkretaus mokslo metų kiekis, per šių parinkčių: - prognozuojamai arba galutinis ženklas, Tarptautinės bakalaureato (IB) diplomą grupės 5 - matematikos , Reikalaujamas minimalus nuo bendro numatomo arba galutinio IB balas yra 32 taškai, arba - Bendra sertifikatas Švietimo Išplėstinė lygis (A lygiu), iš kurių vienas yra matematika, arba - kolegijos scholastai Gebėjimas testas (Suneung), arba - SAT tyrimui (Kritinis skaitymo, matematikos ir rašymas), arba SAT Tema bandomąjį matematikos lygis 1 ar SAT Subject testus matematikos 2 lygiu, arba - AKTAS sudėtinio bandymo, arba - Scio matematikos, ar - egzaminas matematikos iš UJOP Karlo universiteto Poděbrady, su reikalaujamas minimumas 75 taškų.

Tik bandymų rezultatai per pastaruosius dvejus metus gali būti priimtas. Alternatyva šiems tyrimams yra praėjo kursą JEB122 Įvadinės matematikos Socialinių mokslų fakulteto Karlo universiteto.

Patvirtinimas tyrimų gali būti pakeistas su prekių ženklų transkripto, su sąlyga, kad tai yra iš tos pačios mokslo metų kaip paraiška.

Visi dokumentai, kurie nėra iš pradžių čekų, slovakų ar anglų kalba turi būti tiksliai išversti į anglų kalbą.

Sąlygos priėmimo

Priėmimo komisija vertins pareiškėjų dėl pateiktų dokumentų pagrindu ir suteikti reitingą iš 1-10 punktų. Esmė terminų priimant pareiškėjų nustato dekanas. Iš anksto sąlyga yra priimta yra vidurinį išsilavinimą užbaigimo. Pareiškėjai, kurie įsipareigojo antrinių studijas užsienyje turi šias studijas oficialiai patvirtintus Čekijoje.

Informacija apie absolventų pratybų

Bakalauro absolventai yra kvalifikuoti atlikti intemediate lygio kiekybinę analizę ir modeliavimą ekonomikos ir finansų. Programa yra sukurta siekiant būti lygiavertis bakalauro programų Ekonomikos ir finansų į geriausių universitetų ES, įskaitant didžiąją dalį matematikos ir statistikos. Bakalauro absolventai yra susipažinę su esmine ekonomikos žinių ir kiekybinių įgūdžių, taip pat išsamių žinių apie konkrečių sričių, kaip antai finansų rinkose, bankų, tarptautinės prekybos ir finansų, viešosios ekonomikos ir ekonominės politikos sprendimus. Dėstomoji ir reikalavimų pagrindinių kursų lygis palengvinti absolventų paprastus pervedimus į viršų magistro programose Ekonomikos ir finansų ES.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Faculty of Social Sciences, Charles University (FSV UK) »

Šis kursas yra Campus based
Duration
3 metų
Dieninės
Price
6,000 EUR
kaina per metus
Deadline
Susisiekti su mokykla
/ early bird deadline: Feb. 28, 2018
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Birželis 30, 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
/ early bird deadline: Feb. 28, 2018
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
/ early bird deadline: Feb. 28, 2018
End Date
Birželis 30, 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date