Bakalauras Ekonomikos ir verslo ekonomikos

University of Groningen

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauras Ekonomikos ir verslo ekonomikos

University of Groningen

Bakalauras Ekonomikos ir verslo ekonomikos


Kalba: Lietuvių (100%)

Trejų metų Ekonomika ir verslas Ekonomika bakalauro laipsnį yra visiškai anglų kalba. Jūs išmoksite, kaip verslo ekspertai ir politikos formuotojai bando stimuliuoti tiek verslo, tiek ir ekonominę veiklą. Programa suteiks jums teorinius įrankius ir analitinių įgūdžių, reikalingų spręsti sudėtingas problemas.
Per pirmuosius metus - pamatų metų - visi studentai imasi tų pačių kursų vienetų. Antraisiais metais, jūs arba specializuojasi verslo ekonomikos, ekonomikos ar tarptautinės ekonomikos ir verslo.


• Verslo ekonomika orientuota į sprendimų priėmimo per ekonominiu požiūriu organizacijos.

• Ekonomikoje jūs išmoksite kurti modelius, su kuriomis gauti ekonominių reiškinių supratimą.

• Be Tarptautinės ekonomikos ir verslo, jūs išmoksite, kaip įmonės turėtų elgtis su suinteresuotais subjektais ir įvairių socialinių normų bei lūkesčių tarptautiniame kontekste.


Baigęs bakalauro laipsnį, galite toliau kaip magistrantė Groningeno universitete.


Darbo perspektyvos

Absolventai turi galimybę dalyvauti aukšto lygio sutartis mokslinių tyrimų veiklą tarptautinėse organizacijose, pavyzdžiui, konferencijų tarybos (Niujorkas) ir Tarptautinės darbo organizacijos (TDO, Ženeva). Kitos įmonės, kurioje galite baigti dirbti yra už Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO), Pasaulio bankas, CESifo institutas Miunchenas arba socialinę ir ekonominę tarybą Nyderlanduose.

Jei pasirinksite Mokslinių tyrimų magistro studijų programą galima perkelti į akademinės bendruomenės ir galbūt nuspręsti toliau eiti dar ir uždirbti daktaro ne Nyderlanduose ar užsienyje universitete.Darbo pavyzdžiai

Finansinis arba turto valdytojas


Magistro laipsnį Finansai siūlo absolventų patrauklias karjeros galimybes daugelyje sričių. Jūs galite baigti kaip finansų ar turto valdytojas. O gal Bendrovės valdymo, rizikos analizė ar akcijų prekyba yra jūsų dalykas. Būsite pasirengę pradėti darbą tarptautinių korporacijų, tokių kaip "Procter & Gamble", "Google", "Coca-Cola", "Toyota" arba Lacoste. Jei mokėsi Finansai jūsų ras įvairių galimybių atidaryti jums.


analitikas ar finansų patarėjas bankų

Magistro laipsnį ekonomikos gali sukelti jums į bankininkystės, kur galite tapti analitikas ar finansų patarėjo pasaulyje, ar galima dirbti politikos departamento centrinio banko, galbūt analizuojant pinigų ir ekonominės politikos poveikį. Galite pasirinkti valdžios sektoriui, pradedant patariamąją funkciją ir pereinant prie valdymo padėtį. Jūs galite padėti plėtoti svarbius socialines programas ir ieškoti būdų, kaip juos administruoti.


Ekspertų Tarptautinės ekonomikos ir verslo

Magistro laipsnį tarptautinės ekonomikos ir verslo suteiks jums su įgaliojimų dirbti tarptautinė ar bet vyriausybinių institucijų ar tarptautinių organizacijų. Galite tapti ir mokslinių tyrimų instituto analitikas, konsultacinė firma ar universitetą.Priėmimo sąlygos ir reikalavimai (tarptautiniai studentai)

Papildoma temą: Turėtumėte praėjo matematika kaip standartinis / metodai lygiu, laikantis savo vidurinę mokyklą metu.

Ankstesnis Išsilavinimas: Jums reikia International / Europos bakalaureato (įskaitant matematikos didesnė arba matematikos standarto / metodų).


+ Kiti reikalavimai. Susisiekite su mumis dėl daugiau informacijos.


Paraiškų pateikimo terminai

  • ES / EEE studentai: Balandžio 15, 2017
  • Non-EU / EEA studentai: Balandžio 15, 2017
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
3 metų
Dieninės
Price
Kaina
2,060 EUR
- ES, 8.200 eurų. - Ne ES per metus
Locations
Olandija - Groningen, Groningen
Pradžia : Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Olandija - Groningen, Groningen
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla