Bakalauras Ekonomikos

Aquinas College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauras Ekonomikos

Aquinas College

ekonomika

Kodėl reiktų studijuoti ekonomika?

Iš ekonomikos programos misija yra puoselėti kritiškai, atspindinti, informuoti ir suteikti įgaliojimai dalyvių ir piliečius, kurie supranta priežastį ir pasekmę į ekonomikos sritį. Per kursus ir veiklos diapazonas Ekonomika programa siūlo lemiamą akademinę sąlyčio su Ekonomikos ir realaus pasaulio pavyzdžius tyrimas. Departamentas taip pat siūlo studentams ne klasėje galimybes dalyvauti ekonominiais projektais ir patirtimi.

 • Ekonomikos Esminiai ir neesminiai yra tarp sparčiausiai augančių miesteliu. Nuo 2013 m Specialybių ir nepilnamečių skaičius išaugo nuo 1 iki daugiau nei 40!
 • Ekonomikos programa ne AQ funkcijos kursus, kurie yra sunki kiekybinės analizės, padėti studentams susitikti su 21-ojo amžiaus darbo rinkos poreikius.
 • Laipsnį Ekonomikos turi vieną iš aukščiausių pradinių atlyginimų naujų darbo rinkos dalyvių tarp visų verslo laipsnių.
 • Ekonomika laipsnis gali pasiruošti darbo privačiame ir viešajame sektoriuose, taip pat suteikti didelį pagrindą tiems, kurie nori tęsti mokslus antrosios pakopos.

Kaip Mes Įvairūs

 1. Ekonomika yra karšta prekė-Ekonomika programa ne Akviniečio matė Ekonomikos didžiųjų skaičių Raketa iki 1800% nuo 2013 iki 2015 m.
 2. Sužinokite, kaip ekonomika suteikia atsakymus į tvarumo problemų aplinkosaugos ekonomikos kurso.
 3. Svabiausia matavimo! Paimkite ekonometrijos įsigyti kiekybinius įgūdžius, taikomus realaus pasaulio analizę.
 4. Sąmoningai katalikų ir Dominikos fakultetas kelią integruojant ekonominę analizę su etikos įžvalgomis katalikų socialinis mokymas.
 5. Smagiai diskutuoja puikių idėjų ir baisiai klaidų ekonomistų kaip įvairių kaip John Maynard Keynes ir Friedrich Hayek per ekonominės minties žinoma istorija.
 6. Atraskite atsakymus į klausimus, kaip antai: yra Federalinė rezervų kaltas dėl verslo ciklų ar raktas į juos sumažinti?
 7. Pasinerkite giliai į dvi pagrindines šakas ekonomika su dviem visiškai semestrus mikroekonomikos ir dviejų pilnų semestrus makroekonomikos.
 8. Studijų pagal fakulteto su naujausiomis žiniomis viešojo sektoriaus ekonomikos ir mokesčių politikos.
 9. Visi ekonomika didžiųjų gauti pasaulinę perspektyvą studijuojant tarptautinės ekonomikos išnagrinėti, ar tai geriau "pirkti vietos" arba "eiti pasauliniu mastu."
 10. Spręsti praktines dėlionių ir paradoksus, naudojant ekonomines priemones, vertiname kaip paskatos ir santykinis kainos gali atsakyti į kai kuriuos labiausiai jaudina klausimus.

Pagrindiniai reikalavimai

Iš trisdešimt trijų (33) semestro valandų ekonomika minimalus. Reikalingi kursai: ES211, 212, 311, 312, 499; MS151 (arba aukštesnio lygio statistika kursas) *; Likusios valandos ekonomikos kursai moksleiviams rengiasi absolventas darbo ekonomikos ar verslo (MBA) turėtų imtis statistiką apie MS252 ar aukštesnio lygio (pvz MS493, 494) ir mažiausiai vieną semestrą skaičiavimas. Papildoma skaičiavimas ir darbas Tiesinė algebra yra labai rekomenduojama. Studentai ruošiasi pakopos studijų teisės, teologijos, viešajai tvarkai, miestų planavimo ir kitose srityse, turėtų konsultuotis su programos pirmininkas apie atitinkamą patvirtinamąją kursinį darbą.

Studentai ruošiasi patekti į darbo rinką baigimo turėtų apsvarstyti papildomą darbą tokiose srityse kaip finansai, NVS, apskaitos, rinkodaros, ryšių ir taikomosios matematikos.

Bent aštuoniolika (18) kredito valandos link pagrindinis turi būti uždirbamos Akviniečio koledžo. Bet nurodyta, kaip to reikalaujama pagrindinė ES paskirta kursai turi būti baigti su C- ar geriau laipsnio.

Kursai

 • ES211 mikroekonominės principai (3) BE
 • ES212 Makroekonominės principai (3) BE
 • ES311 Tarpinis Mikroekonomika (3)
 • ES312 Tarpinis Makroekonomika (3)
 • ES499 capstone kursai Ekonomikos (3) AB
 • MS151 Pradinis statistika (3) QR
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Grand Rapids, Michigan
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Grand Rapids, Michigan
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla