Bakalauras Ekonomikos

National Research Lobachevsky State University of Nizhni Novgorod

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauras Ekonomikos

National Research Lobachevsky State University of Nizhni Novgorod

Ekonomikos bakalauras yra ketverių metų dieninės studijos dėstoma anglų kalba.


Lobachevsky universitetas turi daugiau nei 50 metų patirtį ugdant specialistus ekonomikos, vadybos, finansų ir, visai neseniai, verslumas praturtintas palankaus konteksto istorinio pramoninės ir komercinės regione, transformuotos šiandien į žinių ir inovacijų srityje.

Instrumentai, įgūdžiai ir nuostatos, įgytos studijų metu leis studentams Ekonomikos pasiekti garso profesinį lygį, ir jie bus labai prašoma po privačių ir valstybinių įmonių ir korporacijų, smulkaus ir vidutinio verslo subjektams, bankams, draudimo bendrovėms ir kitiems finansinės institucijos, visi valdžios lygmenys.

Absolventai su Ekonomikos laipsnis yra aukštos kvalifikacijos specialistai, apimanti teorines ir praktines žinias visose ekonominės veiklos srityse, jie yra pasirengę vykdyti analitinę, mokslinių tyrimų, konsultavimo, administravimo ir mokymo darbą.

Mokymo procesas yra pagrįstas šiuolaikiniais metodais, tokiais kaip kritinio mąstymo ugdymo, atvejo studijos, mokymasis bendradarbiaujant, problemų paremtas mokymasis, individualių mokymo patirties ribų klasėje per stažuotes ir praktinių stažuočių, ir e-mokymosi.

Studentai Ekonomikos aktyviai dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose programose akademiniam mobilumui, įskaitant kai dvigubo laipsnio programas. Tai liudija aukštą kokybę UNN anketa Rusijos ir tarptautinės akademinės bendruomenės pripažintų švietimo programas.

Tarptautiniai studentai yra siūlomos dvi mokymo galimybes (specializacijos), tiek atidarymo iki pirmojo kurso galimybes įsidarbinti visame pasaulyje: Tarptautinė ekonomika ir Rinkos ir Finansai ir kreditas.

Specializacija Tarptautinės ekonomikos ir rinkų

Tarptautinė ekonomika ir rinkų pagrindinis padės studentams plėtoti gilų supratimą apie pasaulio ekonomikos transformacijų ir tarptautinių ekonominių santykių, taip pat įgyti praktinius įgūdžius naudinga įmonės ekonominę veiklą užsienyje ir užsienio kalbų žinios, kurios yra ypač svarbu šiandien, kai šimtai tūkstančių įmonių visame pasaulyje aktyviai patekti į užsienio rinkas.

Specializacija Finansų ir kredito

Šis svarbus rengia studentų profesinės karjeros finansų sektoriaus siekia užtikrinti veikimą ir plėtojimą įmonėse tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuje taikant racionalaus organizavimo finansų valdymą.

BA Ekonomikos suteikia tvirtą pagrindą įsidarbinimo galimybes:

  • Viešąsias korporacijas ir privačios įmonės
  • Ekonomikos departamentai, komitetai, centrai viešojo administravimo subjektų
  • Daugianacionalinės korporacijos, bendros įmonės ir tarptautinės kilmės garantijas ir NVO
  • Bankai, draudimo bendrovės ir kitos finansų institucijos
  • Universitetai, kitos švietimo įstaigos
  • mokslinių tyrimų įstaigos
  • Nacionalinės mokesčių tarnyba ir policija, muitinės ir kitų teisėsaugos institucijų, susijusius su klausimais, ekonomikos ir finansų
  • Ne pelno organizacijos ir fondai

ų

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Spal 2019
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Price
Kaina
150,000 RUB
per metus
Locations
Rusija - Nizhny Novgorod, Nizhny Novgorod Oblast
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Liepa 1, 2020
Dates
Spal 2019
Rusija - Nizhny Novgorod, Nizhny Novgorod Oblast
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Liepa 1, 2020