Bakalauras Ekonomikos

Bilkent University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauras Ekonomikos

Bilkent University

Ekonomikos departamentas siūlo mokymo struktūrinio padengti tiek teorinių ir taikomųjų aspektų srityje. Mokslo darbuotojų, gerai žinomas dėl savo tarptautinių mokslinių publikacijų ir apdovanojimai nariams, užtikrina, kad studentai gauna tvirtą, gerai suapvalinti išmanys šiuolaikinės ekonomikos teorijos ir lydimųjų įgūdžių, reikalingų savarankiškam ir kritinio mąstymo. Tai fonas leidžia studentams įgyti vietinių ir pasaulinių ekonomikos supratimą, analizuoti ekonomikos problemas ir pasiūlyti kūrybiškus sprendimus.

Kodėl reiktų studijuoti ne Bilkent University


Bilkento universitetas buvo įkurta siekiant teikti aplinką mokymuisi ir intelektinio augimo, apimančio mokslai, technologijos, humanitarinių ir menų.


Bilkento siūlo stimuliuojančią mokymosi aplinką ir spalvinga socialinę atmosferą. Jo platus Campus suteikia patogų pagrindą studijų ir užklasinė dalyvavimo, o turinčio yra artimas klestinčią metropolis privalumų. Studentai gali važinėti į kampusie per nemokamomis pervežimo sistemą.


Bilkento universitetas užima 32. steigiamajame Times Higher Education 100 pagal 50 sąrašą geriausių pasaulio jaunų universitetų. Pasak ISI citavimo indeksai, Bilkento toliau pirmauja Turkija skaičius paskelbtus dokumentus per fakulteto narys ir užima aukštą tarptautiniu mastu.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Turkija - Ankara, Ankara
Pradžia : Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Turkija - Ankara, Ankara
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla