西安电子科技大学 bakalauro elektroninių ir informacinės inžinerijos, dėstoma anglų kalba

profesionalus profilis

西安电子科技大学 yra pagrindinis telekomunikacijų ir elektronikos disciplinos, inžinerijos, mokslo, valdymo, nacionalinių pagrindinių universitetinių disciplinų ir yra koordinuotos plėtros tekste, projektas yra vienas iš pagrindinių nacionalinės universitetų "privalumas disciplina inovacijų platforma" projektas ir "211 projekto." Mokyklos išlaikė lyderės Buitinė elektronika profesinį lygį, 2017, ketvirtasis turas nacionaliniu lygmeniu drausmės vertinimo rezultatais, elektroninės mokslo ir technologijų disciplinomis, siekiant įvertinti į failą rezultatus, tarp geriausių.

Be kalbos kursus, projekto Visi kursai yra dėstomi anglų kalba. Disertacija anglų kalba su atsakovu, taip pat baigtas.

profesionalus tikslas

Profesinis siekiama mokyti tiek gebėjimus ir vientisumą, tvirtą profesinį pagrindą, gerą tyrimus ir praktiką, su stiprus jausmas profesionalumo, atsakomybės ir bendradarbiavimo dvasią ir skatinti draugiškus mainus ir bendradarbiavimą tarp Kinijos ir jos priimančiosios šalies, elektroninio valdymo technologijos informacijos apdorojimo teorija ir pagrindinės žinios apie elektroninių informacinių sistemų; analizė užsiima įvairių tipų elektroninė įranga ir informacinių sistemų, mokslinių tyrimų, projektavimo, gamybos, taikant ir plėtojant pajėgumus; turi stiprų gebėjimą atnaujinti savo žinias, inovacijas ir išsamius projektinius pajėgumus ; turėti šiek tiek žinių sieną aukštos kokybės personalas.

pagrindiniai kursai

C programavimo kalba, Mikrokompiuterių principas ir sistemų projektavimas, grandinės analizė signalo ir sistemos, technologijų bazę analoginiai elektroniniai grandynai, skaitmeniniai grandynai ir logika dizainas, automatinio valdymo technologijų srityse, skaitmeninis signalo apdorojimas, programinės įrangos technologijų, elektroninės informacinės sistemos integravimo bandymo, elektroninis linija testus, grandinės signalo ir sistemos eksperimentai, kinų kultūra.

Mokymas ir mokslą

Šis tyrimas laikas laipsnis programa 4 metų mokslą 17.000 juanių / metus (8500 juanių / semestrą).

tinkamumas

1. 18-25 metų amžiaus, fizinės sveikatos, fizinę sveikatą, laikantis valstybės paskelbė "užsienio užsienio studentai sveikatos tikrinimo standartus", kad aukštosios mokyklos Kinijos piliečių, turinčių galiojantį užsienio pasą ekvivalentą;

2. Pasirinkite anglų studentus mokyti profesionalus, jų Anglų lygis turi pasiekti tarptautinį standartą IELTS 6.0 arba TOEFL 80 taškų arba jiems lygiaverčiai Anglų klasės lygio reikalavimus.

taikymo medžiagos

  1. " 西安电子科技大学 , skirtas užsienio studentams paraiškos forma"
  2. Aukščiausia diplomas (notaro kopija). Išskyrus anglų kalba, turi būti pridėtas notaro kinų arba anglų kalbą. Studentai privalo pateikti patys mokosi mokykloje, kad mokyklos išduotą
  3. Mokymosi nuorašai. išskyrus tekstas anglų kalba turi būti pridėtas notaro kinų arba anglų kalbą
  4. Kopijuoti galiojantį pasą (galioja dvejus metus ar daugiau).
  5. , Įdėkite į HSK rezultatą ataskaitos kopiją buvo pridėtas prie paraiškos medžiagų
  6. "Užsienietis Fizinis tyrimas"
  7. Ekspertizės mokestis: 800 juanių (pinigų, pašto pinigų perlaidos arba banko pavedimu).

Aukščiau medžiaga tokia tvarka, paspauskite viršutinį kairįjį įrišimo (iš dviejų tipo). Nesvarbu pripažino, ar ne, paraiškos medžiagos nebus grąžinami.

pripažinti

Audituotas medžiaga, pasak pareiškėjo padėtis ir profesinius reikalavimus, imtis įėjimas dviem būdais:

  • Nuspręsti, ar pripažinti, interviu;
  • Interviu plius testas raštu nuspręsti, ar pripažinti.

Bendrieji susitarimai dėl interviu birželio pradžioje, konkretus būdas, laikas, vieta, informuoja pareiškėją pirmosios instancijos pareiškinių medžiagų (telefonu arba elektroniniu paštu) tiesiai iš priėmimo biure.

Pareiškėjai išsamios paraiškos medžiagos, kvalifikuoti egzaminą, Jūs galite registruotis. Priėmimo tarnyba bus išleisti priėmimo praneša būti priimami studentai.

Kontaktinė informacija

西安电子科技大学 Priėmimo biuras Tarptautinės Švietimo

Adresas: Taibai South Road, Yanta District, Shaanxi provincijoje, Kinijoje Nr.2

Pašto Kodas: 710.071, Kinija

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Xidian University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
17,000 CNY
Studijų 17.000 juanių / metus (8500 juanių / semestras)
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date