Bakalauras Elektros inžinerijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

elektrotechnika

Tai specialybė elektros inžinerija iš prestižiškiausių ir seniausių inžinerinių disciplinų pasaulyje. Atsižvelgiant į vietos darbo rinkos poreikius ir regioninė specializacija buvo įvesta elektros inžineriją inžinerijos kolegijos 2012 Dėl elektros inžinerijos labai svarbus skatinant techninę plėtrą, kur elektros inžinierius poveikis atsispindi visose plėtros planų ir įvairių inžinerinių projektų. Iš elektros inžinierius darbas yra projektavimo, statybos ir priežiūros Įvairių elektros inžinerinių įrenginių Kalmahtat, perdavimo linijų ir skirstymo tinklų be jo veiksmingą vaidmenį kuriant ir valdant įvairiems ryšių sistemų, taip pat inžinerijos projektų valdymo ir sąnaudų analizė. Ar galima elektriko inžinieriaus daugelį darbo galimybes įvairiose srityse plėtrą, ar viešojo ar privataus sektoriaus vietos darbo rinkoje, regioniniu ir pasauliniu mastu.

žinutė

Kompetencijos absolventų elektros inžinerijos katedra lygiu ir parengti juos suspėti su vietos ir regionų darbo rinkos reikalavimus.

tikslai

  • Suteikti studentams pagrindinių principų inžinerijos ir paramos, kad galėtų veiksmingai konkuruoti darbo rinkoje.
  • Suteikti studentams su stipriu Bkivayat į elektros energetikos, inžinerijos ir atsinaujinančios energijos pagrindai, kad būtų suteikti jiems iki mokslinius ir technologinius pokyčius elektros inžinerijos programų srityse.
  • Galimybę studentams veikti kaip komandos dalis, ir paruošti juos nuolatinio mokymosi per visą savo karjerą.
  • Reabilitacijos absolventų, kad jie galėtų bendrauti ir bendradarbiauti ir dirbti komandoje ir bendrauti su kolegomis iš visų disciplinų ir iš įvairių kultūrų įvairovė.
  • Talpa plėtra ir įgūdžių mokymas studentams suteikiant jiems galimybę išspręsti technines problemas, susijusias su aplinkos, kuri gali Tusbandm savo karjerą
  • Bendravimo įgūdžių vystymas absolventus Tmcnehm formuluoti problemas su kuriomis jie susiduria mokslinėje būdu. Taip pat konsultavimo paslaugas visuose elektros inžinerijos srityse, kurios yra tiesiogiai susijusios su bendruomenės poreikius.
  • Neatsilikti nuo pokyčių ir mokslo bei technologijų pokyčius, siekiant patenkinti darbo rinkos poreikius.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

AAU Started providing academic services in 1990, Al-Ahliyya Amman University (AAU) was the first private university and pioneer of private education in Jordan.

AAU Started providing academic services in 1990, Al-Ahliyya Amman University (AAU) was the first private university and pioneer of private education in Jordan. Skaityti mažiau