Elektrotechnika vaidina svarbų vaidmenį viskas dalyvauja elektros ir magnetizmo. Pavyzdžiui, atsižvelgiant į elektros variklių automobiliams arba su labai naujausias bevielio lustai dizaino mobiliuosius telefonus plėtrai. Elektrotechnika yra labai svarbus beveik kiekvienam šiuolaikinės technologijos: skaityti informaciją apie DVD Signalų apdorojimas medicinos įranga.

Tuo TU / e, pavyzdžiui, mes sutelkti dėmesį į bevielio energijos perdavimo. Ką tai reiškia, kad ateityje? Tarkime, kad savo mobilųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį baterija visada pilnai įkrauta, tada jums nereikės atskiro įkroviklio. Ir jūs galite naudoti savo televizorių bet kur, nes jūs neturite prijunkite jį!

Darbas apie ateitį

Elektrotechnika dirba ateityje ir tai akivaizdu srityje taikomųjų programų. Tai kodėl tyrimas yra orientuota į tris visuomenės temų, kurios jums tapti susipažinę su pirmaisiais metais:

  • Bendravimas ( "The susijusiame pasaulyje): pavyzdžiui, lustas, kuris veikia naudojant šviesą, o ne elektrinius signalus," Bluetooth "arba" Wi-Fi
  • Sveikatos priežiūra (Priežiūra ir CURE): medicininė įranga, pavyzdžiui, MRT skeneriu ar gydyti vėžio ląstelės naudoja elektromagnetines bangas
  • Aplinka (pažangaus ir tvaraus draugija): ribotus išteklius, pavyzdžiui, naftos ir dujų galiausiai taps išnaudotos. Alternatyvos yra saulė ir vėjas. Bet vėjas nėra smūgis nuolat. Kaip jūs galite išsaugoti energiją? Kaip jūs galite išsaugoti elektros?

Paprastai elektrotechnika Eindhovene

Elektrotechnika Eindhovene, su daugiau nei šimtas trisdešimt pirmo kurso studentams, yra didžiausia elektros inžinerijos studijų Nyderlanduose. Tačiau elektrotechnika išlieka palyginti nedidelis tyrimas stimuliuojančią aplinką, kurioje galite sukurti gerus santykius su dėstytojais ir bendramoksliais.

Departamentas ne tik gavo daug tarptautinių santykių, bet ir gerus ryšius su pirmaujančių inžinerijos bendrovių ir mokslinių tyrimų institutų Brainport Eindhovenas regiono asortimentą. Tai reiškia, kad daugelis neakivaizdinių profesoriai, įkvepiantis svečių paskaitos, stažuotės ir ekskursijos numatyti, kad šiek tiek daugiau.

Elektros inžinerijos studentas asociacija Thor užtikrina, kad papildomai prie savo studijas, yra daug kitų veiklų galite užsiima su savo kolegomis studentais.

Geriausias vertinta Turistinis vadovas po universitetų

Vadovas į universitetus 2016 m paskyrė TU Eindhovenas geriausias technologijos universiteto Nyderlanduose dvyliktą kartą iš eilės. Į universitetų 2015 vadovas elektros inžinerijos bakalauro programa gavo aukščiausią reitingą "Geriausi 2015" programa.

Tyrimas už jus?

Ar jūsų pagrindinis interesas mokslo dalykai? Ar smalsus apie pasaulį aplink jus ir jūs pamatyti dalykus, kurių reikia tobulinti? Norite klajoja off sumuštas kelias, tu ambicingas ir tu tapti įkvėpė mintis, kad jūsų pastangos gali padėti padaryti teigiamus pokyčius kasdieniame žmonių gyvenime? Tada elektrotechnika yra kažkas už jus!

NVAO akreditacija

Ši programa yra teisiškai pripažinta ir akredituota akreditavimo organizacijos Nyderlanduose ir Flandrijoje (NVAO).

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų Eindhoven University of Technology »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
3 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date