Oficialus aprašymas

Politechnikos institutas Tomar elektrotechnikos ir informatikos inžinerijos

Elektrotechnikos ir kompiuterinės inžinerijos

Tikslai

Elektrotechnikos ir kompiuterinės inžinerijos laipsnį (LEEC) buvo sukurta siekiant suteikti studentams su garsu mokslo ir technologijų pamatų, siekiant patenkinti esamus ir būsimus reikalavimus, darbo rinkos. Absolventai šis laipsnis yra siūlomi platų karjeros galimybes, kurios lemia dideles užimtumo.

Susideda dvi pagrindines sritis (pramonės automatikos ir energijos), laipsnis siekiama pristatyti pirmosios pakopos lygio specialistų parengtus atlikti pareigas su moksliniu tikslumu ir technologijų laiku įvairiose elektros ir elektronikos susijusiose srityse. Baigusių šią laipsnį įgyti įvairios ir universalus įgūdžių pastoti, dizainas, planuoti ir įgyvendinti sistemas tose srityse, pavyzdžiui, valdymo, automatikos, robotų, energetikos, technikos, elektrinių transporto priemonių, elektros įrenginių, domotikoje, elektronikos, telekomunikacijų ir gamybos ir naudojimo elektros energijos ,

Kiekvieno mokslo metų, papildomai klasės veikla yra vykdoma, ty seminarai, konferencijos ir išvykas, kad labai prisideda prie mokslinių darbuotojų mokymo studentams ir jų ryšius su pramonės realybe.

Programos gairės ypatingas dėmesys MTTP taikomųjų projektų kartu su įmonės, verslo asociacijos (Nersant), verslo asociacijų (Acitofeba), pramoninių inovacijų laboratoriją (Line.ipt) ir mokslinių tyrimų institucijų (TI - Telekomunikacijų instituto ir ISR - institutą sistemos ir robotų technika), kaip strateginio variklio ekonominio vystymosi, inovacijų ir augimo gamybos pajėgumus.

profesinius tikslus

Absolventų šią programą, bus pasirengę tobulinti savo profesinę veiklą įvairiose srityse:

 • Telekomunikacijos ir energetikos bendrovių;
 • Kontrolės operatoriai ir automatizuotos gamybos sistemos;
 • Įmonės, susiję su atsinaujinančios energijos ir energijos vartojimo auditui;
 • Maisto perdirbimas, transporto ir vartojimo prekių pramonė;
 • Pramoninės sistemos priežiūros veikla;
 • Gamintojai ir tiekėjai elektros ir elektroninės įrangos;
 • Montavimo, projektavimo ir technologijų plėtros bendrovės;
 • Programinė įranga gamybos ir techninės priežiūros įmonių;
 • Studijų, projektų ir konsultavimo vienetai;
 • Priežiūra ir standartizacijos įstaigos;
 • Švietimas, moksliniai tyrimai ir mokymo įstaigos.

Mokymosi rezultatai

Majoras / filialas Energetikos: Absolventai elektroninių ir kompiuterinių inžinerijos kryptys energetikos turėtų būti suteikta galimybė projektuoti, įgyvendinti, tirti, tvarkyti ir prižiūrėti patalpas tiekimo, transformavimo ir naudojimo energijos, atitinkanti saugos reikalavimus, taip pat dizaino, pasirinkti ir išlaikyti energijos įranga pramoninių vienetų ir elektroninių, elektromechaninių ir automatikos sistemų kasybos, perdirbimo ir techninės įrangos. Jie taip pat turės kompetencijų tokiose srityse kaip atsinaujinančios energijos, energijos valdymo ir kokybės ir projektų valdymas.

Majoras / filialas Pramonės automatika: Absolventai Elektronikos ir kompiuterių inžinerijos kryptys Automatika turėtų galėti dizainas, valdyti, kontroliuoti ir prižiūrėti Pramoninės sistemos, ty automatizuotas gamybos sistemas, automatines kontrolės ir priežiūros procesų, robotų valdymo sistemas ir ryšių sistemos. Jie taip pat būti susipažinę su elektroninių sistemų, elektromechaninių pavarų sistemų, elektros ir telekomunikacijų sistemomis ir projektų valdymu.

Programa mokoma:
Portuguese (Portugal)

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Polytechnic Institute of Tomar »

Šis kursas yra Campus based
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas