Grožis turi ateiti iš vidaus, bet tai atsispindi iš. Estetikos ir kosmetika, The Facipe, kursas suteikia specialistų, kurie dirbs grožio pramonėje, per kūno, veido ir plaukų priežiūros, teikia išlaikymą sveikatos, gerovės ir senėjimo prevencija.

Brazilija yra trečias pagal dydį pasaulio rinka asmeninės priežiūros produktus, kvepalus ir kosmetiką, nusileidžia tik JAV ir Japonijoje ir lenkia gigantai kaip Kinija.

darbo rinka

Į estetikos ir kosmetika technologai greitai absorbuojamas į darbo rinką, nes ji yra kaip naujos profesijos su dideliu priėmimo šiandien.

Pagrindiniai darbdaviai Brazilijoje ir visame pasaulyje, yra estetinės klinikos, grožio salonai, SPA, Estetinės centrai, akademijos, kolegijos, universitetas centrai, universitetai, įranga ir kosmetika atstovybės įmonės, be kita ko.

laukas

Šio lauko technologas Estetinės ir kosmetikos apima: veido estetikai, kūnas, plaukai, prieš ir po operacijos, Podiatrija, makiažas, mikropigmentacija, kosmetologija, Masažo terapija, alternatyvių gydymo būdų, Mokymas, Akademinė vadybos, stažuotės Preceptorship, verslo vadyba, prekybos atstovas produktų ir įrangos, rašytojas ir knygų redaktorius, spektaklio pagrindinių tyrimų ir taikomosios NSA skirtingų lygių ir įvairių sričių estetikos ir kosmetika.

TIKSLAI

Bendra:

Mokyti specialistai technologai piliečius estetika ir kosmetikos, su teise įsigyti techninę ir mokslinę patirtį, kuri taptų tinka įtraukimo į darbo pasaulį etikos ir rūpestingo elgesio.

specifinis:

• Paruoškite profesionalus dirbti estetikos ir kosmetologijos srityje, plėtoti technologinius profesinius įgūdžius, bendruosius ir specifinius valdymo procesus bei prekių ir paslaugų gamyboje; • Suteikti teorinių ir praktinių žinių, reikalingų visiškam mokymo ir tinkamos profesinės veiklos į estetikos ir kosmetologijos, taip pat teisės aktų sąvokas žmogaus santykių ir profesinės etikos; • Susitikimas regioninės ir nacionalinės rinkos formavimo kvalifikuotų ir atnaujintus profesionalams, kurie sekti mokslo ir technologines naujoves ir holdingo know-how šios srities žinias poreikius; • Užtikrinti profesinio profilio užbaigimo eigą ir jo gyvenimo organizacijos identitetą; • skatinti verslumo įgūdžius ir supratimą apie technologinio proceso, jo priežasčių ir pasekmių vystymąsi; • Skatinti gamybos ir mokslinių ir technologinių inovacijų ir jų taikymas darbo vietoje; • Skatinti suprasti ir vertinti socialinių, ekonominių ir aplinkos poveikio gamybos, valdymo ir steigimo naujas technologijas; • Skatinti galimybę nuolat mokytis ir prisitaikyti prie pokyčių darbo sąlygų, taip pat pateikti papildomos tyrimą magistro lygio kursus.

Programa mokoma:
Portuguese (Brazil)

Peržiūrėti 18 daugiau kursų Grupo Tiradentes »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Kov. 2020
Duration
6 semestrus
Dieninės
Price
- R $ 402,35 * 35% nuolaida 1-ojo pusmečio dalimis sudaro 20% nuolaida + 15% iš anksto atlikti mokėjimą dėl mėnesių termino 15.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Kov. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date