Read the Official Description

Graduate Management Admission Test arba Filosofijos katedra Stambule Miestas universitetas yra jauna, ambicinga ir auga departamentas įsipareigojo iki pliuralistinis požiūris į filosofiją. Jos tarptautinių fakulteto nariai kompetencija apima ir analitinę tradiciją, sutelkiant dėmesį į filosofinės problemos ir Europos ir islamo tradiciją, sutelkiant dėmesį į tas pačias problemas iš istorinės perspektyvos. Departamentas gerbia tiek universalius ir regioninius tradicijas minties. Tai ypač skirta tarpdisciplininio perspektyvos siūlant dviviečiai pagrindines ir papildomas programas.

Mūsų Filosofijos katedra yra įsipareigojusi tobulumo, atitinkantys tarptautinius standartus mokymo ir mokslinių tyrimų. Nors dauguma mūsų studentų atvykti į mūsų departamento per atrankos proceso Turkijoje, iš jų dalis ateina iš užsienio, per Universiteto stipendijų programą ir per mūsų Erasmus sutartis su Europos universitetų. Remiantis kitų Stambule Miestas Universiteto katedrų stiprybes, mūsų studentai turi galimybę mokytis ir vystyti mokėjimą klasikinės kalbų, tokių kaip Osmanų turkų, arabų, senovės graikų ir lotynų, taip pat pagerinti savo anglų kalbos žinias, kuri yra kokia kalba Mūsų kursai yra dėstomi. Reguliariai veikla mūsų departamentas teikia studentams ir fakulteto apima viešą paskaitą serijos "Filosofija derybas" ir tarptautinių seminarų ir konferencijų organizavimas.

Absolventai iš mūsų departamento tapo ne tik specialistai, bet ir sukurti oficialias įgūdžių, kurie padės jiems sėkmingai daugelyje gyvenimo sričių ir daugelyje profesijų seriją. Jie bus kritiškai mąstyti gebantys analizuoti ir vertinti visus turinys ir dalykų rūšių. Be to, jie galės išreikšti save daugelyje pranešimus struktūrinio ir įtikinamai. Filosofinė mintis reiškia loginį ir nuoseklų minties ir kurios gali būti sėkmingai taikomi veiklos rūšių skaičių. Absolventai iš mūsų katedros yra pasirengę dirbti kaip filosofijos mokytojų, dėstytojų, žurnalistų, redaktorių, ar bet kitose srityse.

Švietimo misija Filosofijos katedros

Filosofija departamentas İstanbul Şehir universiteto yra teikti gerai suapvalinti išsilavinimą filosofijos, kuris apima dalyko, įvairių jos disciplinų ir metodų Istorija Misija ir sprendžia visas filosofinių problemų. Ji siekia tapti viena iš pirmaujančių paskirties tiems, kurie ieško filosofijos išsilavinimą atitinka aukščiausius tarptautinius standartus.

Mokymosi rezultatai:

P1 gebėjimas kritiškai mąstyti ir analizuoti ir kritikuoti teiginius ir argumentus.

P2 Gebėjimas panaudoti filosofinių mąstymo metodus ir taikyti juos vienoje socialinės / praktinį gyvenimą.

P3 Intelektinės susitikimas su filosofinės paveldo civilizacijų iš vakarų į rytus.

P4 profesinių įgūdžių plėtra ir gebėjimas vykdyti mokslinius tyrimus, tiek klasikinių ir šiuolaikinių kalbų.

P5 Gebėjimas skaityti ir interpretuoti nuo pagrindinių vakarų ir rytų filosofinės tradicijos steigėjų raštus.

P6 Gebėjimas identifikuoti ir analizuoti pagrindines sąvokas ir esmines problemas filosofijos.

P7 Gebėjimas atidžiai rašyti, aiškiai ir logiškai.

P8 pripažinimas filosofijos taikymo sritį, kaip disciplinos ir jos santykius su kitomis temomis nuo tarpdisciplininio perspektyvos.

P9 Gebėjimas įvertinti dabartinius pasaulio reikalus per filosofinę sistemą ir pasiūlyti alternatyvius sprendimus šiuolaikinių problemų.

P10 "Iš gyvenimo trukmės įsipareigojimu galvoti, apklausos ir mokymosi plėtra.

Program taught in:
Anglų

See 11 more programs offered by Istanbul Sehir University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 metų
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date