Oficialus aprašymas

Per pirmus tris semestrus, studentai bus maniau pagrindinius ekonominius sąvokas Finansų, Mikroekonomika, Makroekonomika, statistika, matematikos, apskaitos, vadybos ir rinkodaros. Per pirmus tris semestrus mes taip pat siūlome du pasirenkamuosius kursus turi būti pasirinktas iš dviejų paketų. Per šiuos paketus turime kursus, tiesiogiai susijusias su verslo srityje, pavyzdžiui, verslo etikos, Pasaulio ekonomikos ar Įvadas į įmonės valdymo ar kitus su plačiu požiūriu per panašų metodikos mokslinių tyrimų, politikos mokslų, logika arba instituciniai Bendrijos teisės visuomenėje.

Antroji dalis pakopos - paskutiniai trys semestrai - bus sutelkti dėmesį į finansų ir bankininkystės specializacijos. Siūlomos kursai: Banko institucijos ir pinigų Mechanizmai, finansų rinkose, Valdymo apskaita, Finansavimas tiesioginėmis investicijomis, finansinė analizė, ekonometrija, biudžetas ir iždo Bankininkystė Rinkodara, draudimas, apskaita Viešojo administravimo arba tarptautinių finansų, visi kaip privalomų kursų ir kita 3 paketai su pasirenkamuosius kursus su specializuotų disciplinų ne tik iš finansų srityje, bet ir iš kitų verslo sričių, tiesiogiai susijusius su finansais.

Mokestis už mokslą

Mokestis už mokslą Europos Sąjungoje, Ekonomikos Europos erdvės ir Šveicarijos Konfederacijos piliečių 2500 lėja / metus.

Užsienio valiutos mokslą piliečiams studijuoti savo Rumunijoje iš valstybių, kurios nėra valstybės narės, Europos Sąjungos, Europos ekonominės erdvės, taip pat Šveicarijos Konfederacijos mokestis už mokslą yra 3000 eurų / mokslo metus.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų UNIVERSITATEA BABEȘ-BOLYAI »

Šis kursas yra Campus based
Duration
3 metų
Dieninės
Price
3,000 EUR
Ne ES studentai
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date