Bakalauras Fizikos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Grenfelio universiteto fizikos programa patenkins jusu smalsumą apie tai, kaip visata veikia. Šis ketverių metų bakalauro studijų programa nagrinėja viską, nuo mažiausio branduolio iki tolimiausių galaktikų. Studentai mokosi pagrindų, kurie suteikia jiems tvirtą pagrindą tobulėti. Galite pasirinkti savo studijų kryptį pasirinkdami kursus subatomic ir dalelių fizikos, astronomijos ir kosmologijos srityse.

Kodėl verta mokytis fizikoje Grenfell?

Žmonės, kurie mokosi fizikos, nori sužinoti, kaip visata veikia. Jų smalsumas juos paima iš mažo dydžio - atomo branduolio struktūros iki labai didžiosios - visatos struktūros - ir visur tarp jų! Jūs galite sužinoti apie astrofiziką ir kosmologiją per vieną iš didžiausių Atlanto Kanados didžiausių astronominių teleskopų čia, Grenfelio kampų observatorijoje. Arba galite ištirti elektros ir magnetizmo, kvantinės mechanikos, geofizikos ir dalelių fizikos pagrindus. Galite suformuoti savo programą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į tai, kas labiausiai intriguoja jus. Jūsų fizikos laipsnis gali būti baigtas per ketverius metus.

Pavyzdiniai kursai:

 • Šiuolaikinė fizika
 • Saulės sistema
 • Elektromagnetinė teorija
 • termodinamika
 • Skaičiavimo mechanika
 • Elementarioji dalelė ir laukai
 • Galaktikos ir kosmologija
 • Kvantinė mechanika
 • Stebėjimo astrofizika

Jūs gausite retų galimybių atlikti mokslinius tyrimus mūsų naujausiuose įrenginiuose. Jūs suprasite mūsų teleskopo ir observatorijos kupolo mokymosi potencialą. Observatorijos šešių metrų kupoluose, tiksliai pagamintas atspindimasis teleskopas beveik 10 000 kartų viršija žmogaus akies šviesos sugebėjimą. Galima rinkti silpną šviesą iš tolimų daiktų, tokių kaip galaktikos, tada sutelkti okuliarą tiesioginei peržiūrai ar analizei. Teleskopas daugiausia naudojamas moksliniams tyrimams ir mokymui.

Kviečiame susipažinti su papildomomis mokslinių tyrimų galimybėmis mūsų naujojoje laboratorijoje vyresniojo fiziko, kai tapsite trečiuoju ar ketvirto kurso studentu, studijuoju tokias temas kaip elektra, magnetizmas ir šiuolaikinė fizika. Fakultetas užsiima top-line mokslinių tyrimų ir partneris su įrenginiais visame pasaulyje.

Tai prieinama

Jums patiks žemiausia mokymosi kaina angliškai kalbančiame Kanadoje. Provincijos vyriausybė teikia aukštą prioritetą švietimui, teikdama didelį finansavimą Memorialiniam universitetui. Šis įsipareigojimas leidžia mums suteikti prieinamą, tačiau aukštos kokybės vidurinį išsilavinimą.

Tai asmeniška

Čia turėsite prieinamų profesorių, kurie rūpinasi jūsų pažanga. Net pirmųjų metų kursuose turėsite pranašumą mažų klasių dydžiu. Mūsų žemas studentų ir instruktorių santykis užtikrina, kad jūsų mokymasis bus asmeniškas ir tinkamas. Mūsų fizikos klasės yra mažos ir yra daug galimybių užsiimti viena su kita su savo profesoriais ir laboratorijos instruktoriais. Turėdami tik 1300 universiteto studentų, jūs turėsite realių ryšių su kolegomis, dėstytojais ir darbuotojais ir tapti svarbia Grenfell bendruomenės dalimi.

Informacija pirmosios pakopos studentams

Kaip Grenfell studentas, galite dalyvauti Nacionalinėje studentų mainų programoje (NSE), kurioje jūs mokate Grenfell mokymosi kursus studijuodami kitoje NSE nario universitete Kanadoje ar Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Priėmimas

Jūs turite atitikti bendruosius priėmimo reikalavimus, skirtus Memorialiniam universitetui, ir paskelbti, kad fizika yra jūsų pagrindinė programa, kuri bus įtraukta į programą.

Karjeros galimybės

Fizikos programos absolventai turi aukštą užimtumo lygį ir yra įvairių karjeros galimybių, įskaitant:

 • Moksliniai tyrimai ir plėtra
 • mokymas
 • Lazeriai ir optika
 • Kosmoso mokslas
 • Branduolinė mokslas
 • Mokslas žurnalistika
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Grenfell Campus, Memorial University is located in Eastern Canada in the city of Corner Brook on Newfoundland's west coast. Grenfell's unique location offers international students a vibrant, friendly ... Skaityti daugiau

Grenfell Campus, Memorial University is located in Eastern Canada in the city of Corner Brook on Newfoundland's west coast. Grenfell's unique location offers international students a vibrant, friendly and safe learning environment. At Grenfell, our class sizes are small, so it's easy to get to know your professors and classmates - you'll feel at home in no time. Skaityti mažiau