Oficialus aprašymas

Bakalauras Foto MEDIA

Whitecliffe Nuotraukų Media absolventai yra aiškiai reiškiantys mintis, techniškai kvalifikuotų ir kūrybingų vaizdo kūrėjai. Jie turi gerą supratimą apie pramonės standartus ir tvirtą tikėjimą savo gebėjimą veiksmingai bendrauti šiuolaikinėje aplinkoje.

Fotografija ir kitas objektyvas pagrindu žiniasklaida yra neatskiriama daugelio geriausių šiuolaikinių menininkų praktikas tiek nacionaliniu, tiek ir tarptautiniu mastu. Nuotraukų Žiniasklaida pagrindinis ne Whitecliffe kolegijos dėmesys skiriamas tiek techniniai ir konceptualūs gyvenimą, siekiant, kad studentai gali visapusiškai dalyvauti su šį iššūkį terpėje. Programa yra įsipareigojusi iš tiek analoginius, tiek ir skaitmeninius žiniasklaidos supratimo, taip pat kaip su fotografijos meno istorijos ir šiuolaikinio kritinio mąstymo užduoties.

Ko tikėtis

Nuotraukų Žiniasklaida Kursas skirtas šiuolaikinio dailės fotografijos praktika, jos oficialaus vizualios kalbos ir teorijos bei diskusijos aplinkinių fotografija šiandien.

Kursas paremtas mokymas turėtų būtinus įgūdžius, metodus ir metodikas, siekiant skatinti mokinių kūrybinį, praktinį ir kontekstinė plėtrą. Iš meninės praktikos atsiradimas per kūrybinio žiniasklaidos įvairovė yra neatskiriama nuotrauka žiniasklaidos dur ne Whitecliffe ir studentai plėtoti savo kūrybinį potencialą, o įgyti įgūdžių ir profesinės patirties taikomo fotografijos pramonės supratimas.

Techninės pavedimu pristatymas ir profesinės praktikos tokiose srityse kaip intelektinės autorių supratimas užtikrina baigę studentai turi valiutą, komercinės aplinkos.

Paslaugos

Kiekvienas studentas, jei su savo paties studijinį vietos ir yra raginamos plėtoti praktiką, kad būtų veiksmingai naudoja šią priemonę. Kiekvieno semestro pabaigoje, studentai turi etape parodas formalaus vertinimo pagal savo studijoje erdvėse. Šios parodos suteikti galimybes atskleis darbą ir yra labai svarbūs sprendžiant esamas idėjas ir atsižvelgiant į naujas kryptis.

Žinoma, turi stiprius ryšius su dailės dur, o nuo metų 3 mėn studentai dirba kartu su dailės didžiųjų tuo St Georges Bay Road miesteliu.

Darkroom ir apšvietimo studija yra įsikūrusi Balfour Rd miesteliu. Kolegija nuolat atnaujinti ir išteklius, siekiant užtikrinti, kad studentai turi prieigą prie dabartinės skaitmeninės ir apšvietimo technologija. Studentai turi priėjimą prie kelių kompiuterių apartamentai ir atitinkamą vaizdavimo programinę įrangą, taip pat DSLR fotoaparatų ir apšvietimo įranga.

SPECIALIZACIJA

Pagrindiniai tyrimai apima mokslinius tyrimus tiek analoginės ir skaitmeninės žiniasklaidos, spalvų valdymo ir pažangios suprasti apšvietimo techniką. Seminarai ir pasirenkant siūlomi visus metus ir sutelkti dėmesį į specialistų sritis, įskaitant judančio vaizdo ir didesnių formatų fotografijos.

Be kryptimi nuo Whitecliffe dėstytojų, kurie nustatytų profesinius profilius, studentai liestis su specializuotų fotografijos specialistų per seminarus ir svečių paskaitos ir per užpildydami pramonės stažuotės. Bendradarbiavimas yra pradėta su grafinio dizaino studentams modeliuoti realaus gyvenimo darbo patirtį; Tai apima bendrą užduotį per 3 metus lygio, taip pat bendradarbiavimą aplink parodų medžiagą ir dokumentus šou tuo Whitecliffe Pearce galerijoje ir ne darbo vietoje vietose.

pagrindinės Rezultatai

Karjeros galimybės prisistatyti kūrybinių ir techninių funkcijų formos, komercinių pramonės šakų įvairovė. Tai apima mada, redakcijos ir dailės fotografija, fotografijos gamybos ir po gamybos pozicijas, pavyzdžiui, stiliaus ir skaitmeninio retušavimo. Tiems studentams, atsižvelgiant tolesnį tyrimą, mūsų BFA laipsnis yra tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu pripažintas daugelis iš mūsų geriausių studentų patekti į magistrantūros programose.

Programa mokoma:
Anglų
Whitecliffe College of Arts & Design

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Whitecliffe College of Arts & Design »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Kov. 2020
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Kov. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date