Read the Official Description

Švietimo projektas vidurinės mokyklos Briuselyje -

Bakalauro vaizdo technikos (tikslas: Technika Fotografijos) Aukšto mokyklos Briuselis - Ilja Prigožinas (buvęs INRACI)

Visapusiškas švietimo

Dar arba judančius vaizdus įsiveržti vis daugiau ir daugiau mūsų kasdienį gyvenimą. Ši gamyba gali būti užtikrintas tik kompetentingi technikai!

jeigu per vaizdo skyriuje HELB mokymo nori atitiko poreikius ir reikalavimus profesinėje aplinkoje.

Mokymai Nuotraukų leidžia įsisavinti techninius nuotraukų, video ir multimedijos lengvai. Tai pirmoji apima žinias apie apšvietimo, sudėtį ir gramatikos estetinių kodų paveikslėlio principais ... už elektros mettreensuite patiekiama terminą, požiūrį, iš stiliaus kūrybiškumo, kuris dalyvauja reklamos vaizdo, dokumentinis ar reportažas.

Modernus ir efektyvus skaitmeninis fiksavimo įranga (studija ir lauko šaudymo), po apdorojimo (kompiuteriai, skaitytuvai, grafinis tabletės) ir spausdinimas (iki didelių) Komandos įvairių seminarų HELB-image išleisti mokinį derinamas su profesijos realybe.

"Švietimas Outreach, techninių ir žmogiškųjų

Už visus HELB-vaizdo skyriuje studentai turi du pirmuosius bendrus semestrus leidžia studentams, norintiems gauti nuotrauką mokymus ginti savo pirminį pasirinkimą ir įsigyti technines sąvokas ir praktiką būtinas įsisavinti foto ir kino kalba, įskaitant mokymosi programinėmis priemonėmis (Photoshop, Lightroom, Final cut ...).

Nuo 3 semestro, mokymai tampa ypač Foto ir ateina lesaxes šių: Documentary fotografija, komercinė fotografija, nuotraukos ataskaitoje. Keli bendradarbiavimas ir partnerystė Ataskaitose, mados ir reklamos srityse ateiti remti mokymą. Kiti projektai siekiama atverti pasaulio vaizdą: stažuotes, vizitai į parodas, susitikimus su lektorių, ...

Metu ir 6 semestrus 5 d asmeninio projekto plėtra, iš 11 savaičių darbo vietoje ir darbo Studijų pabaiga (TFE) karūna šią mokymo programą ir studento Žinoma atidaryti dėl įterpimą duris į profesionalus sektorius įvaizdžiu, ypač tuo, kad fotografijos.

Tarptautinis matmuo

Tarptautinės prekybos plėtra yra nuolatinis rūpestis HELB. Mūsų Erasmus stiliaus mainų programas ar kiti leidžia jums studijuoti užsienyje arba atlikti stažuotes ten.

Fotografavimas mokymas siūlo daug galimybių ...

Komercinės fotografas / Architektūros Fotografas / Mada fotografas / Spauda Fotografas / parodyti Fotografas / Portretai fotografas / PAUZĖ Fotografas / Atlikėjas Fotografas / Studijos / apipavidalintuvas asistentas (fotomontažas, po gamybos, po apdorojimo) / grafinis Chain Manager / Foto -Publisher / gamyba / Apdailos specialistas (Professional Skaitmeninis spausdinimas) / Web dizainas / pardavimas / švietimas

Program taught in:
Prancūzų kalba

See 2 more programs offered by Haute Ecole Libre De Bruxelles Ilya Prigogine À Bruxelles »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
6 semestrus
Dieninės
Price
1,165 EUR
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date