Bakalauras fotografija

Haute Ecole Libre De Bruxelles Ilya Prigogine À Bruxelles

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauras fotografija

Haute Ecole Libre De Bruxelles Ilya Prigogine À Bruxelles

Švietimo projektas vidurinės mokyklos Briuselyje -

Bakalauro vaizdo technikos (tikslas: Technika Fotografijos) Aukšto mokyklos Briuselis - Ilja Prigožinas (buvęs INRACI)

Visapusiškas švietimo

Dar arba judančius vaizdus įsiveržti vis daugiau ir daugiau mūsų kasdienį gyvenimą. Ši gamyba gali būti užtikrintas tik kompetentingi technikai!

jeigu per vaizdo skyriuje HELB mokymo nori atitiko poreikius ir reikalavimus profesinėje aplinkoje.

Mokymai Nuotraukų leidžia įsisavinti techninius nuotraukų, video ir multimedijos lengvai. Tai pirmoji apima žinias apie apšvietimo, sudėtį ir gramatikos estetinių kodų paveikslėlio principais ... už elektros mettreensuite patiekiama terminą, požiūrį, iš stiliaus kūrybiškumo, kuris dalyvauja reklamos vaizdo, dokumentinis ar reportažas.

Modernus ir efektyvus skaitmeninis fiksavimo įranga (studija ir lauko šaudymo), po apdorojimo (kompiuteriai, skaitytuvai, grafinis tabletės) ir spausdinimas (iki didelių) Komandos įvairių seminarų HELB-image išleisti mokinį derinamas su profesijos realybe.

"Švietimas Outreach, techninių ir žmogiškųjų

Už visus HELB-vaizdo skyriuje studentai turi du pirmuosius bendrus semestrus leidžia studentams, norintiems gauti nuotrauką mokymus ginti savo pirminį pasirinkimą ir įsigyti technines sąvokas ir praktiką būtinas įsisavinti foto ir kino kalba, įskaitant mokymosi programinėmis priemonėmis (Photoshop, Lightroom, Final cut ...).

Nuo 3 semestro, mokymai tampa ypač Foto ir ateina lesaxes šių: Documentary fotografija, komercinė fotografija, nuotraukos ataskaitoje. Keli bendradarbiavimas ir partnerystė Ataskaitose, mados ir reklamos srityse ateiti remti mokymą. Kiti projektai siekiama atverti pasaulio vaizdą: stažuotes, vizitai į parodas, susitikimus su lektorių, ...

Metu ir 6 semestrus 5 d asmeninio projekto plėtra, iš 11 savaičių darbo vietoje ir darbo Studijų pabaiga (TFE) karūna šią mokymo programą ir studento Žinoma atidaryti dėl įterpimą duris į profesionalus sektorius įvaizdžiu, ypač tuo, kad fotografijos.

Tarptautinis matmuo

Tarptautinės prekybos plėtra yra nuolatinis rūpestis HELB. Mūsų Erasmus stiliaus mainų programas ar kiti leidžia jums studijuoti užsienyje arba atlikti stažuotes ten.

Fotografavimas mokymas siūlo daug galimybių ...

Komercinės fotografas / Architektūros Fotografas / Mada fotografas / Spauda Fotografas / parodyti Fotografas / Portretai fotografas / PAUZĖ Fotografas / Atlikėjas Fotografas / Studijos / apipavidalintuvas asistentas (fotomontažas, po gamybos, po apdorojimo) / grafinis Chain Manager / Foto -Publisher / gamyba / Apdailos specialistas (Professional Skaitmeninis spausdinimas) / Web dizainas / pardavimas / švietimas

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Prancūzų kalba


Paskutinį kartą atnaujinta January 2, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
6 semestrus
Dieninės
Price
Kaina
1,165 EUR
Locations
Belgija - Brussels
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Belgija - Brussels
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla