Read the Official Description

Tai trejų metų programa suteiks jums bendrą sistemos perspektyvą tarp aplinkos, visuomenės ir gamtos išteklių mūsų planetos santykius. Jis apima aplinkosaugos problemas su verslumo ir kitų įgūdžių suteikti atitinkamų žinių dirbant vienoje iš sparčiausiai pasaulyje augančių sektorių - tausojamųjų technologijų ir žalios verslui.

Pasaulinėje rinkoje aplinkosaugos technologijų, anot EBPO, viena iš pasaulyje sparčiausiai augančių šakų prekybai. Bakalauro programa tausojamųjų technologijų sujungia ir integruoja žinias gamtinių, socialinių ir inžinerinių mokslų srityse. Tikslas yra suteikti platų supratimą apie tai, kaip išvengti ir užkirsti kelią aplinkosaugos problemas. Jūs gausite galimybę įsigilinti į pasaulines, regionines ir vietos problemas, susijusias su aplinkos ir gamtos išteklių naudojimo žmonių visuomenės. Jūs taip pat plėtoti įgūdžius ir verslumą, kuri leidžia jums gerai pasirengę rūpintis šiandien ir rytoj aplinkosaugos iššūkius.

Ankstesnės studentai pabrėžti specialiųjų mokymo metodų programos naudą. Jie paaiškins, kaip ji suteikė galimybes asmeniniam tobulėjimui ir atsižvelgiant į vietos kūrybiškumą.

Mokymo yra orientuota problema ir dažnai apima temines studijas. Teorija ir praktika yra maišomi kursuose. Programa prasideda lauko tyrimų gražioje kalnuotoje vietovėje ne toli nuo miesteliu. Pirmaisiais metais jums bus dirbti su teminių studijų aplinkos mokslų ir technologijų. Kad individualų specializacijos programos antrus metus kuriame vieną semestrą pasirenkami dalykai. Jūs baigti savo bakalauro studijas Environmental Science rašyti individualų disertaciją, kuri dažnai vykdoma bendradarbiaujant su įmonės, organizacijos ar oficiali institucija, kaip antai savivaldybės ar apskrities administracijos.

Patekimo reikalavimai

BENDROSIOS Patekimo į rinką reikalavimai

Baigimo iš Aukštesnįjį vidurinį išsilavinimą Švedijoje ar užsienyje taikomas atleidimas nuo pagrindinio mokėjimo Švedijos. Anglų kalbos kursas 6 / anglų kalbos kursas B iš Švedijos aukštesniojoje vidurinėje mokykloje (gimnazijoje) arba lygiavertis.

SPECIALŪS REIKALAVIMAI APLANKYTI

Šie kursai lygiai iš Švedijos aukštesniojoje vidurinėje mokykloje (gimnazijoje), arba lygiavertis: chemijos kursą, matematikos kursas C, arba chemijos kurso 1, matematikos kursas 3b / 3c. (PC 8)

Kvalifikacijos pavadinimas

Laipsnis bakalauras / Mokslas Filosofie kandidatexamen MED huvudområdet miljövetenskap išverstos į laipsnis bakalauro su Aplinkos mokslo pagrindinis.

Po programos

Per programą galėsite vykdyti projektus, bendradarbiaujant su savivaldybių ir įmonių, kurios privers jus gerai pasirengę ateities karjeros orientuota į aplinkai saugiu plėtojimui tiek privataus ir viešojo sektorių.

DUK:

Gal galite man atsiųsti daugiau informacijos?

Daugiau informacijos apie MID Švedija universiteto tarptautinių programų galima rasti mūsų interneto svetainėse (www.miun.se/enHEAD=pobjnumber=plural). Ant kiekvieno programos tinklalapį, Jūs rasite informaciją apie patekimo į rinką reikalavimai ir daug daugiau. Į mokymo programas / programos mokymo yra paspaudę ant mygtuko vadinamas "Gyvenimo" ant dešinėje pusėje kiekvienoje programoje "interneto svetainėje.

Kada yra duomenų teikimo terminas?

Prašymo pateikimo terminas yra sausio vidurio kasmet (ateinančių rudens semestras), skirtas užsienio studentams, kurie reikalauja leidimą gyventi studijuojant Švedijoje. Daugiau informacijos galima rasti universiteto Priėmimo (centrinis paraiškų padavimo sistema visiems universitetų Švedijoje). "Pirmasis priėmimas turas" skirtas studentams, kuriems reikia leidimo gyventi siekiant pradėti savo studijas Švedijoje (terminas sausio vidurio). "Antrasis priėmimas turas" yra tarptautinių ir Švedijos nacionalinių studentų, kad nereikia kreiptis dėl leidimo gyventi (terminas balandžio vidurio).

Elektronika dizainas yra vienintelė tarptautinė programa viduryje Švedijoje universitete, kur studentai turi galimybę pradėti savo studijas per pavasario semestrą. Galutinis paraiškų pateikimo terminas rugpjūčio vidurio už sausio priėmimo.

KIEK KAINUOJA?

ES piliečiai, EEE ir Šveicarijos neprivalo mokėti paraiškos mokestį ar už mokslą. Studentai iš kitų šalių turės sumokėti paraiškos mokestį ir už mokslą už studijas Švedijoje. Daugiau informacijos apie paraiškos mokesčio ir mokslą išlaidų viduryje Švedijoje universiteto kiekvienos programos galima rasti universiteto Priėmimo ir Vidutinės Švedija universitetų tinklalapių.

Ar galiu mokėti dalimis?

Studijų mokestis turi būti sumokėtas vieną semestrą vienu metu, iki kiekvieno semestro pradžios. Už vieną semestrą mokestis negali būti išmokėta dalimis. Ieškodami programų universiteto Priėmimo ir pasirenkant vieną, pirmoji mokestis už mokslą įmoka ir bendras mokestis už mokslą bus rodomas tarp į likusią informaciją.

Ar galiu laikyti šį kursą internetu?

Visi siūlomi Mid Sweden University (išskyrus Jausmai psichologijos) tarptautinės programos Campus pagrindu. Jausmai Psichologija yra internetinė programa, kuri turi nuo vieno iki dviejų privalomus susitikimus Östersund, Švedija, kiekvieną semestrą.

Kokia trukmė?

Kiekvienos programos trukmė skiriasi. Kaip 60 kreditai yra dieninių studijų apkrova vienerius metus, dauguma mūsų programų viduryje Švedijoje universiteto yra arba vienas ar du metus laiko. Kadangi Jausmai psichologija gali būti tiriamas ne visą darbo laiką studijų tempu (15 kreditų per semestrą ir 30 kreditų per metus), 2 metų trukmės ne dieninių apkrova tampa 4 metai ne visą darbo laiką studijų apkrova.

Ar galiu šias studijas studijuoti ištęstiniu grafiku?

Visi Vidutinės Švedija universiteto tarptautinių programų (išskyrus Jausmai psichologijos) turi būti studijos dieniniame studijų tempu (30 kreditų per semestrą = 60 kreditų per metus). Jausmai psichologija arba gali būti tiriamas visą ar ne visą darbo laiką (15 kreditų per semestrą = 30 kreditų per metus). Tai reiškia, žinoma, kad tyrimas trunka neakivaizdinių studijų padvigubėja.

Ar tai dieninė ar ištęstinė studijų programa?

Visi Vidutinės Švedija universiteto tarptautinių programų (išskyrus Jausmai psichologijos) turi būti studijos dieniniame studijų tempu (30 kreditų per semestrą = 60 kreditų per metus). Jausmai psichologija arba gali būti tiriamas visą ar ne visą darbo laiką (15 kreditų per semestrą = 30 kreditų per metus). Tai reiškia, žinoma, kad tyrimas trunka neakivaizdinių studijų padvigubėja.

Kur yra mokykla?

Mes įsikūrę Švedijos viduryje (viena geografinė viduryje Švedijoje yra apie 1 valandos kelio automobiliu į vakarus nuo Sundsvalis). Vidutinės Švedija universitetas turi du miesteliai: vieną Sundsvall, Västernorrland, ir vieną Östersund, Jämtlande.

Kur yra universitetas?

Vidutinės Švedija universitetas yra įsikūręs Sundsvall ir Östersund. Abu miestai yra Švedijos viduryje. Sundsvalis Campus siūlo šias tarptautines programas: Kompiuterių inžinerija, Elektronika dizainas, pramoninis dizainas - Dizainas visiems, Photojournalims, Verslo administravimas rinkodaros ir vadybos, ir politikos mokslų institutas. Östersund miesteliu offeres šias tarptautines programas: tausojamųjų technologijų (bakalauro), gamtos tausojamųjų ir darnus vystymasis (magistro), Toursim studijos, Verslo Aministration rinkodaros ir vadybos, ir politikos mokslų institutas.

Į verslo administravimo, rinkodaros ir vadybos ir politikos mokslų magistro siūlomi tiek universitetų. Taigi, būkite atsargūs, pasirinkti tinkamą parinktį universiteto Priėmimo! Jausmai Psichologija yra interneto pagrindu programa. Tačiau privalomi susirinkimai kiekvieną semestrą vyks į Östersund miesteliu.

Kokioje valstijoje/provincijoje/regione yra ši mokykla?

Mes įsikūrę Švedijos viduryje (viena geografinė viduryje Švedijoje yra apie 1 valandos kelio automobiliu į vakarus nuo Sundsvalis). Vidutinės Švedija universitetas turi du miesteliai: vieną Sundsvall, Västernorrland, ir vieną Östersund, Jämtlande.

Kokie finansavimo variantai yra prieinami?

Vidutinės Švedija Universitetas siūlo studijų stipendijas kai kurie iš mūsų tarptautinių programų, skirtų aukšto našumo studentams. Kaip tik keletas stipendijos yra prieinamos ir kiekvienais metais, mes rekomenduojame, kad jūs apsvarstyti galimybę taikyti kitų stipendijų, taip pat. Švedijos institutas ir visuotinių dotacijų gali būti gera vieta ieškoti kitų finansavimo galimybių. Prašome apsilankyti mūsų interneto svetainėse daugiau informacijos. Studentams, besidomintiems elektronikos dizainas: mokslą stipendijos nuo vidurio Švedijos universitete yra prieinama tik rudenį semestro pradžios programą.

Kokius dokumentus reikia pateikti?

Švedijos universitetai turi centralizuotą taikymo sistema: University Priėmimo. Savo svetainėje rasite visų rūšių informacijos, kad jums reikia, kad būtų kreiptis dėl universitetinių studijų Švedijoje.

Koks yra priėmimo į universitetą bei duomenų registravimo procesas?

Dėl universiteto Priėmimo visa informacija taikant Švedijos universitetuose yra prieinama.

Kokia kalba vyksta kursai?

Vidutinės Švedija universiteto tarptautinių programų visas dėstoma anglų kalba.

Kitas

Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra
Start Date
Rugs 2019
Duration
3 metų
Full-time
Price
- www.miun.se/en/feesandscholarships
Deadline
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
End Date
Application deadline

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date