Bakalauras geografijos ir regioninio planavimo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kolegijos Menų ir Socialinių mokslų

Ekonomikos ir plėtros studijų skyrius buvo vienas iš padalinių, sukurtų 1999 metais ties Igbinedion universiteto Okada pradžios.

Už departamento mokymo programa buvo parengta per bendromis pastangomis garsių profesorių Ekonomikos užsiimančių kaip konsultantai ir Pioneer personalo departamentas.
Nuo 1999 m Mokymo buvo įgyvendintas pasiekti baigė garso ekonomistai bakalauro mokslo laipsnį ekonomikos ir plėtros studijų, laikantis filosofija ir tikslai steigimo Departamentui tikslą.

Pagrindinis tikslas departamento yra suteikti tvirtą empirinį ir teorinį mokymą, kuris leis studentams suprasti, analizuoti ir interpretuoti erdvinius modelius žmogaus veiklos ir gamtos procesų, veikiančių ant žemės paviršiaus. Šių procesų tiek žmogaus ir gamtinės aplinkos ir politikos galimybe juos spręsti nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu poveikis sudaro pagrindinę dalį programą.

Bakalauro kursai departamento struktūra kloti tvirtą visų pagrindinių šakų geografijos ir regioninis planavimas. Studentai yra mokomi taip pat dalyko taikomų aspektus aprūpinti juos įvairiomis profesijomis, kurios yra atviros geografai ir regionų planuotojų Nigerija, įskaitant miesto ir regioninio planavimo, aplinkos valdymas, klimatologijos, Geomorfologija, kaimo geografijos, geografinės informacinės sistemos (GIS), Gyventojų geografija, Transportas geografija, politinė geografija, gyventojų Projektai ir sudėtingas darbas pramonės ir valdžios / parastatals. Mokymai taip pat skiriamas į filosofijos studentų ir metodus dalyko aprūpinti juos tolesniam specializacijos prie antrosios pakopos lygį.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

  • UME (ketverių metų studijų programa)
    • Penki paprasti lygio kredito eina, kuri turi būti pateikta anglų, matematika, geografija ir kitų dviejų dalykų yra ne daugiau nei du posėdžius.
  • TIESIOGINIS ĮRAŠAS (trejų metų studijų programos)
    • NPI su bent nuopelnus perdavimą geografijos ir jokia kita tema. Nuopelnus perdavimas į NCE General anglų yra priimtina, atitinka anglų kalbos reikalavimas vienintelis tiesioginis įrašas; plius kredito perdavimas bent du svarbūs tema ne '' O '' lygiu, įskaitant matematiką.
    • Mažiausiai penki kredito eina į Generalinės sertifikatas švietimo arba jo ekvivalentą, iš kurių bent du turi būti ne aukštesniojo lygio ar penkių

Kredito leidimai, iš kurių bent trys turi būti ne aukštesniojo lygio numatyti, kad tokia neskaičiuojami abiejose egzaminų lygį. "A" lygio objektas turi būti Geografija ir bet kokią temą (-as), o "O" lygio dalykai turi būti anglų kalbos ir matematikos.

Studijų programos IR REIKALAVIMAI

Tam, kad gauti bakalauro (B SC. Laipsnį geografijos ir regioninis planavimas) A ketvirtąjį metų programą mokinys yra reikalaujama užbaigti 170 vienetų kursų minimumo nustatyta tvarka departamentas, o tie, apie trejų metų programą yra užbaigti 140 vienetų minimumą. Pereiti visi privalomi ir reikalingi kursai departamentas turi būti perduota. Tai papildomai baigti ir pakeleivingi kursus bendrųjų studijų ir patvirtintas pasirenkamąjį kursą iš šios katedros: Žemės ūkis, verslo administravimo, botanika, chemija, IT Technologijos, ekonomika, administravimas, sociologija ir antropologija.

Įskaitų ir rūšiavimas SISTEMA

Universitetas veikia Kurso kreditų sistemą. Tai sistema, kurioje temines sritis yra suskirstomi į Susigundžiau patikrinimo vienetus, vadinamus kursai. taip Studentai uždirbti kreditus, jeigu jie perduoti laukas (-us).

Pats kredito vienetai yra specifinė valandų skaičius Studentų mokytojų kontakto per semestrą. Yra nurodyta minimali ir maksimali numeriai kreditai jums turėtų imtis semestro metu ir sesijos metu.

Sistema pati išsivystė iš dalies nuo kritikos, kad ji nėra teisinga mokyti ar išmokyti žmogų trejus ar ketverius metus tik ateiti ir išnagrinėti jį tris ar keturias valandas, siekiant nustatyti, ar jis žino, ar ne, ką jis buvo mokė. Taigi geras dalis ženklais skiriama nuolatinio vertinimo; ir kai kuriais atvejais tai nėra galima perduoti kursą neatliekant gerai nuolatinio vertinimo. Laikui bėgant ir kaip sistema yra praktikuojama jūs suprasite geriau.

Tačiau yra terminas, naudojamas pagal sistemą, su kuria jūs turėtumėte susipažintų nuo pradžios. Šis terminas yra lygtinai. Jei ne semestro ar sesijos pabaigoje jūsų pažymių vidurkis (GPA) yra mažesnis nei 1,00, tada jums bus skiriamas lygtinai. Jei šio bandomojo laikotarpio pabaigos, jūsų VPS yra dar mažesnė nei 1,00, tada Departamentui ar universitetas gali nenoriai, bet tvirtai siųsti jus. Pažymių (GP) pats yra kilęs iš faktinių žaliavų balai tam tikro žinoma, gauti studentas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University commenced its academic programmes in the 1999/2000 session in five Colleges namely, Arts and Social Sciences, Business and Management Studies, Health Sciences, Law and Natural and Appli ... Skaityti daugiau

The University commenced its academic programmes in the 1999/2000 session in five Colleges namely, Arts and Social Sciences, Business and Management Studies, Health Sciences, Law and Natural and Applied Sciences. Skaityti mažiau