Read the Official Description

Kaip Mes Įvairūs

 1. Akvinietis yra vienas iš tik dviejų laisvųjų menų koledžų Michigan pasiūlyti geografija esminis.
 2. Fakultetas turi patirties geografijos triados: fizinė geografija, žmogaus geografija, ir geografines metodus.
 3. Studentai turi galimybę įgyti praktinės patirties per fakulteto nukreiptas mokslinių tyrimų projektų (pvz Mohler-Thompsonas vasaros programą) ir stažuotes vietos bendruomene (pvz Miestas Grand Rapids, Grand Valley Metro Tarybai, Mičigano Transporto departamento, ir kiti).
 4. Akvinietis geografija absolventai dirba įvairių darbo vietų, įskaitant: miesto planuotojas, užtvankos inspektorius, turto mokesčio vertintojas, aplinkos pedagogas, GIS direktorius, ir koledžo profesorius.
 5. Stipri, plati mokymo programa geografijos rengia studentus gerai toliau į aukštosios mokyklos. Nuo 2006 m 100% absolventų taikant geografijos studijų programų buvo apdovanoti asistentais ar stipendijas.
 6. Per pastaruosius 10 metų, geografija didžiųjų nuėjo studijuoti Aukštųjų mokyklų visoje JAV ir visame pasaulyje, įskaitant: Syracuse University, University of Oregon, universiteto Gruzija, Rutgerso universiteto Cal Poly universiteto Vajomingas, Swansea universiteto (Velsas) , Teksaso universitetas Ostine, ir daug regioninių institucijų.
 7. Baigiu Davidas Baylis '06 buvo Fulbright ir Hays bendradarbis Turkijoje 2014 metais.
 8. Tiek kartografija (žemėlapis priėmimas) ir GIS (Geografinės informacinės sistemos) yra pilni semestro klases, suteikiant studentams tvirtą fone geografinių metodus.
 9. Mes naudojame tą patį GIS programinę įrangą, kaip vietos, valstybės ir federalinės agentūros, taip, kad studentai turi pradinio lygio užimtumo GIS srityje įgūdžius.
 10. Dauguma geografija programos randama didelių universitetų, kur dėstytojai darbas daugiausia su doktorantams, bet Akviniečio mūsų geografija studentai yra mūsų tik didžiųjų.

Pagrindiniai reikalavimai

Trisdešimt du (32) semestro valandas. Reikalingi kursai: GY101, GY120, GY140, GY320, GY385, arba GY490 arba GY491, GY499 ir arba MS151 ar MS252.

Iš likusių kursų, bent vienas turi būti sistemingai ir vienas turi būti regioninis. Studentai turi gauti iš "C" arba aukštesnio lygio, jei jie nori skaičiuoti klasės link geografijos pagrindinis arba minimalus.

Perdavimo studentas kryptys geografijos turi užpildyti aštuoniolikos (18) kredito valandos minimumo geografiją Akviniečio koledžo.

Kursai

 • GY101 Žemės aplinkoje (4) NL
 • GY120 Žmogaus Geografija (4) PGC GP
 • GY140 Pasaulio geografijos (3) PGC GP
 • GY320 kartografija: Žemėlapis kūrimas ir aiškinimas (4)
 • GY385 Geografinės informacinės sistemos - GIS (4) *
 • GY490 pažangias technologijas ir Temos (4)
 • GY491 Seminaras: Skaitiniai geografinių minties plėtros (3)
 • GY499 Geografija capstone tyrimų seminaras (1) AB
 • MS151 Pradinis statistika (3) QR
 • MS252 statistika (3)
Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 metų
Full-time
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
End Date
Application deadline

Rugs 2019