Bakalauras Grafinis dizainas

Willem de Kooning Academy

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauras Grafinis dizainas

Willem de Kooning Academy

Kaip grafikos dizaineris, jums prijungti savo susižavėjimą ir pastabas tiems iš jūsų klientais, kitų dizainerių ir visuomenei.

Grafinis dizainas šviečia naujos kartos dizainerių, kurie verčiasi, kritiškas, smalsūs ir galintys susiję su visuomenei ir klientams iš meno ir nepriklausomas padėtį. Mokome aparatai, kuris - tyrinėti atsakomybę ir galią grafinio dizaino - Ar galėtų susiję su socialiniais, kultūriniais, politiniais, komercinių ir technologinių problemų šiuolaikinėje visuomenėje.

Grafikos dizaineriai nori bendrauti. Sukonkretinti informaciją žodžių ir vaizdų, ir papasakoti istoriją konkrečią auditoriją per įvairias žiniasklaidos. Sukurk tapatybę ir bendrauti su vartotojais. Kaip grafikos dizaineris, jums prijungti savo susižavėjimą ir pastabas tiems iš jūsų klientais, kitų dizainerių ir visuomenei. Jūs norite turėti buvimą visur, kur bendravimas yra reikalinga.

Grafinio dizaino profesija turi senas tradicijas. Iš drausmės pagrindas yra spausdinimo dizainas, pavyzdžiui, knygų, namų stilių ir plakatais. Pastaraisiais dešimtmečiais, grafinis dizainas praplėtė įtraukti skirtingų žiniasklaidos formų, pavyzdžiui, interneto svetainių, programas, kino ir vaizdo, interaktyvios instaliacijos, parodos ir intervencijų viešojoje erdvėje. Šie pokyčiai reiškia, kad grafinis dizainas retai aiškus. Tai transformacijos procesą ir sukuria daug erdvės inovacijoms.

Ko mes tikimės iš jūsų yra individualus, visada apklausti, atvira ir iniciatyvus požiūris į objektą, į visuomenę, žiniasklaidą, kad Willem de Kooning akademijoje ir, ne mažiau svarbu, į save. Nepertrauktos savirefleksija savo studijų metu yra sąlyga atvykti į aiškią perspektyvą, kaip jūs pozicija sau kaip grafikos dizaineris pasaulyje.

img

Karjeros galimybės

  • Grafinis dizaineris per begalinį įvairių praktikos

kurti pionierių

Mūsų sėkmingai Grafinis dizainas absolventai apima: Rens Muis & Pieter Vos (75B); Danielis van der Velden & Vinčos Varnas (Metahaven); Maarten Jurriaanse & Barry de Bruin (ping-pong dizainas); Nicole Martens; Rickas Vermeulen (Sunku Werken); Lonne Wennekendonk (Studija Lonne Wennekendonk); Merijn van Essen & Pjūklai Van Loon (Oona); Kaklaraiščiai Alfrink Hugo de Pagter & Martijn Rietveld (ponis dizainas klubas); ir Janneke Absil (laureatas Drempel sudarymo).

Portfelio kontrolinis sąrašas

Ar jums ...

  • talentingas vizualiųjų menų?
  • nepriklausomas ir atsakingas?
  • skirta ir motyvuoja?
  • verslumo?

Tada aplankyti vieną iš mūsų atvirų durų dienose arba atidaryti vakarą - ir pareikšti savo portfelį! - Ir kreiptis dėl priėmimo.

10-15 darbų atranka, kuri prieš buvo pagal kūrybinio proceso

Pavyzdžiui: projektuoja, objektai, fotografijos, filmai, žaidimai, animacija, mados (priedas), baldai, modeliai, brėžiniai, plakatai, akcijos, paveikslai, tinkamos naudoti daiktai ir skulptūros. Galite skelbti ir pateikti visa tai tvarkingas tradicinis portfelio aplanko, bet jūs taip pat galite naudoti skirtingus metodus: 3D darbas gali būti pareikštas (kartono) box, skaitmeninis darbai gali būti pateikiami ant nešiojamojo ar tabletę.

Atkreipkite dėmesį: Be šių darbų, prašome mums parodyti kai kurių kitų dalykų, kuriuos kūrė. Padaryti atidžiai rinktis tarp šių dviejų. Tokiu būdu, mes galime įvertinti, kiek jūs turite jūsų pačių savybių ir savo darbą pažvelgti.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Olandija - Rotterdam, South Holland
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Olandija - Rotterdam, South Holland
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla