Bakalauras gyvosios gamtos mokslai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

bakalauro gyvosios gamtos mokslų

Ar norėtumėte naudoti mokslą, kad pagerintume pasaulį, kuriame mes gyvename? Siūlyti pasaulinio maisto trūkumo sprendimus? Norėdami dirbti vaistų nuo vėžio? Šie ir kiti svarbūs pasiekimai prasideda tyrimus laboratorijoje. Studijuodami Gyvosios gamtos mokslai HAN taikomųjų mokslų universitete, jūs gausite tvirtą pagrindą šioje įdomioje srityje.
Vieta: Nijmegenas
Trukmė: 4 metai
Laipsnis: mokslų bakalauro laipsnis
Kurso pradžia: rugsėjis

Gyvosios gamtos mokslai suteikia jums įgūdžių ir supratimo atlikti laboratorinius tyrimus įvairiose mokslo srityse, įskaitant fundamentinius tyrimus ir kokybės kontrolę. Galite specializuotis molekulinių augalų biologijoje, molekulių patogenezėje ar biotechnologijoje. Jūsų praktinė patirtis kartu su jūsų mokslo žiniomis ir įgūdžiais suteikia jums vertingą naudą įvairiems darbdaviams.

Teorija ir praktika

Teorija ir praktika yra neatskiriami HAN taikomųjų mokslų universitete. Jūs gausite tvirtą teorinį pagrindą, nes jūsų dėstytojai padės jums per visas dabartines mokslinių tyrimų temas, susijusias su gyvosios gamtos mokslais. Bet tuo pačiu metu jūs nardate tiesiai į praktiką laboratorijoje. Tiesą sakant, pusė jūsų laiko praleidžia praktinį darbą. Tai reiškia, kad dirba 4-6 moksleivių grupėms projektuose, kuriuose nagrinėjamos realios problemos gyvosios gamtos mokslų srityje. Kadangi HAN taikomųjų mokslų universitetas bendradarbiauja su bendrovėmis ir mokslinių tyrimų institutais Nyderlanduose ir užsienyje, galite dirbti pažangiausius mokslinių tyrimų projektus. Tai suteikia jums neįkainojamą patirtį, taip pat problemų sprendimo ir bendravimo įgūdžius, kurie kelia didelę paklausą darbo rinkoje.

Tyrimas

HAN Biocentre darbuotojai ir studentai vykdo praktikoje vykdomus tyrimus, kuriuose randami atsakymai į konkrečius profesinės srities klausimus. Centre daugiausia dėmesio skiriama biologiniam atradimui, kuris apima biomolekulių, tokių kaip baltymai ir metabolitai, atradimą, analizę, gamybą ir taikymą. Kaip Gyvosios gamtos mokslų studentė, jūs taip pat galite dalyvauti įvairiuose kitų universitetų ir institutų mokslinių tyrimų projektuose. Kai kurie moksleiviai dalyvavo melanomų tyrimuose patologijos ir vėžio biologijos katedroje (Vanderbilto universitete Našvilyje). Kiti prisidėjo prie Oksfordo universiteto Biochemijos katedros tyrimų. Tai apima C. eleganas, nematodas, leidžiantis tyrinėti patologines sąlygas, tokias kaip naviko formavimas.

Laboratorijos įranga

Per savo studijas turėsite galimybę naudotis puikiais laboratoriniais įrenginiais. Čia rasite visus pagrindus, taip pat pažangius aparatus. Be to, specializuotos mikrobiologinės, augalų ir biocheminės laboratorijos leidžia atlikti DNR, RNR ir baltymų tyrimus. Norėdami matyti ląsteles, galite naudoti šviesos mikroskopiją, fluorescencinę mikroskopiją ir elektroninę mikroskopiją. Molekuliniam odos vėžio tyrimui jūs turite prieigą prie realaus laiko PCR aparato, aukštos kokybės plokštelių skaitytuvo ir srauto citometro. Biologinių produktų gamyboje galite naudoti fermentacijos laboratoriją, kurioje gali būti fermentuojamos bakterijos, grybai ir mielės idealiomis sąlygomis.

1 metai

Per savo pirmąsias studijas gausite tvirtą pagrindą gyvosios gamtos mokslų srityje, mokydami visas pagrindines teorijas ir laboratorijos technikas. Tuo pačiu metu jūs einate į praktinį darbą su grupiniais projektais, kurie padės jums išmokti kantriai susidoroti su realiais gyvybės mokslų iššūkiais, pavyzdžiui, vėžio tyrimais.

Kursų apžvalga 1 metai

 • Ląstelių biologija
 • Molekulinės biologijos studijos
 • BIOCHEMIJOS
 • Mikrobiologija
 • Genetika
 • chemija
 • Laboratorinė matematika
 • Klaida analizė
 • bioinformatika
 • matematika
 • Vienos dienos mini darbo vieta

2 metai

Nuo 2 metų dėstytojai iššūkį jums dirbti savarankiškai, todėl jūs turėsite patirties kuriant mokslinius tyrimus ir analizuodami bei interpretuodami mokslinių tyrimų rezultatus. Antrojo kurso pabaigoje esate pasirengę pasirinkti savo specializaciją: molekulinės augalų biologijos, molekulinės patogenezės ar biotechnologijos.

Kursų apžvalga 2 metai

 • Molekuliniai ir biocheminiai tyrimai
 • Žmogaus, augalų ir mikroorganizmų sąveika

Trejus metus

Trečiaisiais metais dirbate viename semestre mokslinių tyrimų institutu, mokymo įstaigoje ar kompanijoje Nyderlanduose ar užsienyje. Tai padidins jūsų profesines žinias ir įgūdžius ir pasirengs jums tarptautinei darbo rinkai. Galite laisvai pasirinkti savo darbo vietą, suteikiant jums galimybę patirti konkrečią jus dominančią sritį. Kai kurie studentai atliko savo darbą "Keygene NV", žemės ūkio biotechnologijų kompanijoje, o kiti dalyvavo Vokietijos Bonno universitete. Prieš pradėdami eikite į parengiamąją programą, kurioje aptariami visi svarbūs darbo vietos aspektai.

Trejų metų kursų apžvalga

 • Biomedicininiai tyrimai
 • Molekulinė Augalų biologija
 • biotechnologijos
 • Work
 • Pasirenkamasis (trečias arba ketvirtasis)

4 metai

Trečiame arba ketvirtajame kurso metais jūs baigiate pasirenkamą semestrą, kuriame jūs plėtote ar specializuosite savo žinias. HAN siūlo daugybę puikių pasirenkamųjų dalykų gyvosios gamtos mokslų srityje: Biorefinery, Molecular Plant Biology or Research. Bet jūs galbūt norėsite paskleisti savo sparnus, studijuodami kitame universitete Nyderlanduose ar užsienyje. Galbūt ketinate tęsti studijas po bakalauro laipsnio. Tokiu atveju "pirmosios magistro" programa bus puiki galimybė. Bet kuriuo atveju, HAN, mes raginame jus rasti tinkamą kelią.

Kurso apžvalga 4 metai

 • Pasirenkamasis (trečias arba ketvirtasis)
 • Baigimo paskyrimas

Jūsų ketvirtaisiais metais esate pasiruošę atlikti savo sudėtingiausią žingsnį: baigimo užduotis. Tai suteikia jums praktinės patirties kuriant ir vykdant savo paties mokslinių tyrimų projektą bendrovei ar mokslinių tyrimų institute. Šiame projekte daugiausia dėmesio skiriama gyvybingų mokslų sričiai. Kai baigsite, pateikite profesionalų rezultatų pristatymą. Galite atlikti savo baigimo darbus kompanijoje, tyrimų institute ar ligoninėje Nyderlanduose ar užsienyje. Studentai, kurie eidavo anksčiau, atliko savo užduotis tokiose kompanijose kaip Merck / MSD ir Synthon Biopharmacueticals arba universitetų mokslinių tyrimų skyriuose, pavyzdžiui, Dundee universitete Škotijoje arba Australijos Kvinslando universitete.

Tarptautinis nustatymas

Gyvosios gamtos mokslų kursas turi stiprią tarptautinę reikšmę. Tai leidžia jums studijuoti užsienyje ir dirbti ne Nyderlanduose esančioje įmonėje darbo ar diplominio darbo metu. Be to, jūsų klasės draugai yra iš maždaug 25 skirtingų šalių, taigi jūs pasirenkate įvairias kultūros įpročius ir idėjas bei mokosi suvokti kultūrą. Jūs taip pat dalyvaujate tarptautiniuose bendradarbiavimuose vykdydami įvairius mokslinių tyrimų projektus. Visa tai rengia jus už karjerą tarptautinėje aplinkoje.

Karjeros perspektyvas

Gyvybs mokslų absolventas gali dirbti tiek komerciniame, tiek privačiame sektoriuje. Tai galėtų būti mokslinių tyrimų institutas, ligoninė, sveikatos priežiūros agentūra arba farmacijos kompanija. Darbo pobūdis apima ligų tyrimą, naujų vaistų kūrimą ar kokybės užtikrinimą. Mūsų absolventai dirba kaip:

 • Jaunesnysis mokslo darbuotojas
 • Tyrėjas
 • Jaunesnysis projektų vadovas

Masters?

Ar norėtumėte tęsti studijas? Su HAN bakalauro laipsniu jūs susidursite su sklandžiu perėjimu į HAN magistro programą "Molecular Life Sciences". Arba galite pasirinkti kitą magistrantūros programą, pvz., Molekulinę chemiją, Nyderlanduose ar užsienyje.

Studijų apkrova per savaitę

 • Kontaktinės valandos: 20
 • Individualios studijų valandos: 20

Padalijimo teorija, praktika ir studijų instruktavimas

 • Teorija: 50%
 • Praktika: 40%
 • Tyrimo instruktavimas: 10%
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

HAN strives to be one of the top universities of applied sciences in the Netherlands. With campuses in both Arnhem and Nijmegen, in the east of the Netherlands, HAN has over 30,000 students.

HAN strives to be one of the top universities of applied sciences in the Netherlands. With campuses in both Arnhem and Nijmegen, in the east of the Netherlands, HAN has over 30,000 students. Skaityti mažiau
Nijmegenas , Arnhemas + 1 Daugiau Mažiau