Programa yra nukreipta į studentams, kurie domisi gyvulininkystės sektoriaus studija. Melžiamos karvės, kiaulės ir paukščiai yra pagrindinis dėmesys šiame tyrime, kuri apima didelę praktinio mokymo ir ryšius su pramonės atstovais.

Studentai mokomi pozicijas, pavyzdžiui, patarėjas, pardavimų vadybininkas, mokslo, politikos patarėjas ir verslininkas. Jie mokosi aeres UAS į Drontene (Nyderlandai) ir Groupe ESS Anžė (Prancūzija). Įvairios įgūdžių, reikalingų sėkmingai atlikti šias pareigas, yra praktikuojami plačiai. Programa taip pat apima techninius dalykus, pavyzdžiui, gyvūnų mitybos, gyvūnų sveikatos ir gerovės. Gyvulininkystės sektorius turi didelį poreikį aukštos kvalifikacijos žemės ūkio paveldėtojų, patarėjai ir valdytojai, kurie turi su žemės ūkio sektoriuje pažiūras.

Į Drontene universitetas yra vienas iš žinomų žemės ūkio universitetų Nyderlanduose verslumo srityje. Tai ne tik apie žinias, tai taip pat kurti save kaip iniciatyvus asmuo klausimas.

Pridėtinė vertė mokytis Prancūzijoje

Groupe ESS yra Vakarų Prancūzijoje, pirmaujančių Prancūzijos žemės ūkio ir žemės ūkio verslo regione. Su savo 2,630 studentams Groupe ESS yra didžiausia aukštojo išsilavinimo, gyvosios gamtos mokslai Prancūzijoje. Ji siūlo platų programų 10 pagrindinių veiklos sektorių: žemės ūkio, maisto, kraštovaizdžio tvarkymas, aplinkos, sodininkystė, vynuogininkystė, mažmeninė prekyba, prekyba, žemės ūkio verslo valdymo ir Town & Country planavimo.

Pagrindiniai ugdymo patirtį Groupe ESS sutelkiant dėmesį į intensyvios instruktavimas ir noras plėtoti verslumo jausmą su artimu santykius su verslo gyvenime. Pastovaus mainai su verslo gyvenime leidžia Groupe ESS likti dera su iššūkiais ir tikrovės vietoje. Anžė yra energingas miestas su išskirtiniu paveldo, tik 90 minučių nuo Paryžiaus ir 60 minučių nuo Atlanto. Kadangi ilgą tradiciją sodininkystės, Anžė šiandien svarbiausia centras pasėlių gamybos ir perdirbimo Europos, visų pirma sėklų. Jis taip pat yra pirmos klasės ekonominis centras maisto pramonei, bankai ir logistikos kompanijų.

Studijos Olandijoje ir Prancūzijoje suteikia studentams galimybę atrasti kitas kultūras ir tobulinti žmogiškąsias savybes pagarbos atvirumas, tolerancija ir išradingumu.

Kompetencijos

Baigusiems bus kompetentinga šiose srityse patirties:

 • Konsultacijos ir patarimai dėl gyvulininkystės produkcijos
 • Rinkos plėtros ir rinkodaros strategijas gyvulininkystės produktų
 • Politikos institutų nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu (ES)
 • Taikomieji moksliniai tyrimai gyvulininkystės produkcija
 • verslumas

Dvivietis laipsnis

Aeres University of Applied Sciences ir Groupe ESS siūlo dvigubo laipsnio Europos inžinierius studijų programa (EDF) studentams gyvulininkystės sektoriuje sėkmingai Karjera vienoje iš šių profilių:

 • Konsultantas ir patarėjas
 • Pardavimai ir sąskaitų tvarkytojas
 • Verslumas ir verslo valdymo
 • Tyrėjas gyvulininkystės produkcija
 • Nacionaliniu ar ES politikos patarėjas

Enrol

Atrinktiems kandidatams už 1,5 metų bakalauro studijų kursuose turi būti:

 • Užbaigtos BTS Bandomojo objekto, HND arba Licencija 2 arba bent trejų metų universitetinių studijų, žemės ūkyje arba susijusia tema
 • Minimalus balas 550 TOEFL anglų kalbos testą arba oficialiai pripažintos lygiavertės, pavyzdžiui, IELTS (lygis 6,0) arba BTI (79)
 • Gebėjimas formuluoti nuosekliai raštu anglų kalba ir turėti pasirinkto jarea interesų viziją. Esė rašymas yra dalis atrankos procedūros
 • Stipri motyvacija būtų sėkminga sektoriuje
 • Komandos dvasia, lankstus požiūris į tarptautinę darbo aplinką
 • Finansavimas dotacijos arba stipendija, ar privačių priemonių forma

Kvalifikacija

Po sėkmingai užbaigti šį vienerių metų programą, absolventai gaus ingenieur laipsnį (bachelor's pagyrimu laipsnis) ir Licenciją professionelle gyvulininkystėje.

Programa mokoma:
Anglų
Aeres University of Applied Sciences

Peržiūrėti 12 daugiau kursų Aeres University of Applied Sciences »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Rgs. 2019
Duration
18 mėnesių
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date