Bakalauras Hospitality Management

Castelldefels School of Social Sciences

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauras Hospitality Management

Castelldefels School of Social Sciences

Graduate Management Admission Test arba Hospitality Management bakalauras (BHM) yra baigiamojo laipsnio programa, skirta studentams parengti užimtumą pasaulinėje svetingumo industrijoje. Kursai yra skirti suteikti dalyviams įvairi žinių ir įgūdžių nustatyti svetingas, organizacinius ir valdymo klausimus šiuo metu susiduria pasaulio svetingumo industrijos šiandien įvairovė. Dalyviai Šio laipsnio paprastai turi suinteresuota dirbti, turėjimas arba valdyti restoranas, turizmo arba ją pateikus organizacijas. Ši programa yra sukurta siekiant suteikti dalyviams mokslinių tyrimų, kritinio mąstymo, rašymo ir pristatymas žodžiu įgūdžių pagrindą, kad būtų naudinga toliau aukštojo mokslo studijas ar darbo vietoje.

Kodėl tyrimas CSSS?

CSSS yra kosmopolitinis kapitalo Ispanijos Katalonijos regione ir viena iš labiausiai kultūriškai turtingą miesto Barselonos. Tai kerintis pajūrio miestas su beribis dinamišką ir draugiška atmosfera. Esame novatoriška ir perspektyvi kolegija, orientuota į besivystančių ir pridėtinę vertę studentams karjeros visame pasaulyje. Kolegija, turi savo dėstytojus kurie veda mąstytojų ir sėkmingos profesinės savo laukus, siūlanti platų laipsnių ne tiek bakalauro ir magistro lygio ir teikia priežiūrą studentams, atliekantiems mokslinius tyrimus doktorantas. Mes siūlome studentams puikų akademinį, bibliotekose, apgyvendinimo, karjeros, paramos paslaugas ir socialinių paslaugų. Mūsų esmė misija yra teikti aukščiausio lygio išsilavinimą.

Tikslai

Šio kurso studentas galės pabaigoje:

 • projektuoti atvejo tyrimą;
 • parodyti žinias teismo pasirinkimo, atvejo analizė ir kokybės kriterijus;
 • aptarti ir paaiškinti kai kuriuos principus piešimui išvadas iš atvejų tyrimų;
 • pristatyti projekto dokumentą dėl temos, susijusios su svetingumo vadybos srityje.

Mokymo metodika

Abu fakulteto nariai: dėstytojai ir mokslo bičiulių taip pat komandiruoti darbuotojai įdėjo daug pastangų į išlaikant aukštą, tarptautinius mokymo ir mokslinių tyrimų standartus. Nuolatinė rinkos poreikių analizė kartu su labai lanksčią organizacinę struktūrą leidžia mums įvertinti ir atnaujinti savo mokymo ir tyrimų profilį ne tik suteikti studentams naujausias, patikimas ir kokybiškas žinias, bet ir sustiprinti mūsų reakciją į rinkos reikalavimus ir galimybes.

Įrašas reikalavimas

CSSS sveikina kvalifikacijos kandidatus, be diskriminacijos link jų lyties, amžiaus, kultūrinių, etninių, religinių ir rasinių sluoksnių.

Priėmimo metu CSSS nustato minimalius kriterijus, kurie buvo suprojektuoti nustatyti pareiškėjams, kurie garso akademinį potencialą ir kurie parodyti kūrybiškumą, kritinį mąstymą, socialinius ir moralines vertybes, įrodymų anglų kalbos žinias ir stiprios motyvacijos.

ES / ne ES ar tarptautiniu

 • Didesnis vidurinė mokykla arba baigtas lygį
 • Puikus anglų

Brandaus Pareiškėjas

Jei turite atitinkamą kvalifikaciją ar darbo patirtį, akademinių kreditų gali būti skiriamos į jūsų CSSS studijų programos. Norėdami gauti daugiau informacijos, atsiųskite el. Laišką mūsų kursų koordinatoriui adresu admissions@csss.es

Anglų kalbos reikalavimai

Jūs privalote turėti kompetenciją anglų kalbos mokytis pas mus. Dažniausiai pripažįstamas anglų kalbos įgūdžių įrodymas yra IELTS 5,5 (su mažiausiai 5,0 visose sudedamosiose dalyse).

Jei neatitinka mūsų minimalių anglų kalbos reikalavimų, studentas turi imtis CSSS internetinis testas anglų kalba

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite savo kursų koordinatoriuje adresu admissions@csss.es

* Kad atitiktų mūsų reikalavimą įvažiuoti, visada priklauso nuo programos koordinatoriaus nuožiūros

Mokesčiai ir dotacijos

Mokesčiai

ES

Mokesčiai už paraišką (negrąžinami, mokami kartu su paraiška): 300 eurų Studijų mokesčiai už programą: 10 000 eurų

 • 1 metai: 4000 eurų
 • 2 metai: - 3000 eurų
 • 3 metai: 3000 eurų

Ne ES

Mokesčiai už paraišką (negrąžinami, mokami kartu su prašymu): 300 eurų Studijų mokesčiai už programą: 11 500 eurų

 • 1 metai: - 5500 eurų
 • 2 metai: - 3000 eurų
 • 3 metai: 3000 eurų

* Mokėjimo išsimokėtinai planai nėra. Smulkesnės informacijos kreipkitės CSSS administracija departamentas.

dotacijos

Studentai turi teisę kreiptis dėl dotacijos, jei jiems buvo pasiūlyta vieta mokytis dieninių kursų Castelldefels socialinių mokslų mokykloje Barselonoje;

Nuopelnais grindžiamą Dotacijos

Atidaryti: Remiantis visų pirma laipsniais, akademinės stipendijos atlygina studentus, turinčius stiprią akademinę veiklą. Kandidatai taip pat turi aprašyti, kaip akademiniais nuopelnais ir profesinės sėkmės sąlyga juos su lyderystės potencialą.

Reikalingos subsidijos

Need pagrindu stipendijos skiriamos remiantis mokinio ar studento tėvų finansinės fone. Jos turi pagrindo stipendijos yra skirtos padėti su studijomis, kai studentai ar jų globėjai negali sau leisti už mokslą ir mokesčius.

Moterys versle

Ten buvo didelė pažanga atotrūkio tarp lygių teisių vyrų ir moterų skirtumus, - bet mes vis dar turime nuveikti. Į verslo Grant Moterys yra moterys pareiškėjams, kurie turi darbo ar stažuotės patirties arba vadovaujama komanda tarptautinėje aplinkoje. Dėl šios stipendijos, CSSS ieško moterų lyderių, kurie turi patirties ir suprasti šiandienos pasaulio darbo aplinką.

Akredituotas Negalia dotacijos

Akredituotas Negalia dotacijos yra nuožiūra fondas skirtas padėti paramos studentams su negalia, kurie negali gauti įstatymų finansavimo.

Prašome pasirinkti savo stipendiją ir tada išsiųsti užpildytą atitinkamą prašymo formą į savo priėmimo pareigūnas arba admissions@csss.es su dokumentų, reikalingų priėmimo likusios. Taip pat nurodykite: savo naujausio CV kopiją ar trumpą ankstesnio darbo ar praktikos / stažuotės istoriją.

Prašome pridėti reikiamus patvirtinamuosius dokumentus, kaip sustiprinti savo paraišką (pvz darbo nuorodas, Profesorių nuorodas, nuorašai). Visos nuorodos ir patvirtinamuosius dokumentus turi būti siunčiami kaip dalis visu savo paraišką.

Karjera Paslaugos

Karjera tarnybos padeda mokiniams ištirti karjeros kryptis ir teikia paramą per daugybę paslaugų ir išteklių, įskaitant "Atnaujinimo" ir "motyvacinį laišką". CSSS padeda išsiaiškinti, kaip sukurti ryškią atskaitą ir individualų motyvacinį laišką, kuriame išreiškiamas jūsų susidomėjimas stažuote ar ateitimi. Darbas.

Mock Interviu

Nes daugelis studento, jie jaučiasi interviu kaip tardymo ir turėti nerimą Tačiau interviu nieko nei keitimosi informacija. CSSS suteikia juoktis interviu kaip galimybę mokytis apie darbą ir darbdavio ir būti tikri. CSSS remia studentus organizuodamas šiuos

 • pasiruošimas jam
 • Sesija
 • Atsiliepimai

Karjera mugės ir tinklai

CSSS organizuoti tiek karjeros mugės ir skatinti studentus dalyvauti sąžiningas sesijas, nes tai duosiu jiems už stažuotes, darbo galimybių ir plėtoti gerus ryšius. Studentai gali pasinaudoti prašyti informacijos, patarimų ir palengvinti jų darbo paiešką.

Absolventų stažuotės

CSSS Akademinis Stažuotės sutartis leidžia studentams atlikti stažuotę pagrindine tyrimo dalyje, kuri gali būti labai naudinga.

Vasaros Stažuotės

Studentai gali turėti galimybių eiti į JAV darbo ir kelionės (J1visa), kuriam padės UITM, Lenkija. Jie turės galimybę patobulinti savo anglų kalbą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Vas 2019
Duration
Trukmė
36 mėnesių
Dieninės
Price
Kaina
10,000 EUR
ES studentai; 11 500 EUR Ne ES ir tarptautiniai studentai
Locations
Ispanija - Barcelona, Catalonia
Pradžia : Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Pradžia : Vas 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Pradžia : Birželis 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Ispanija - Barcelona, Catalonia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Vas 2019
Ispanija - Barcelona, Catalonia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Birželis 2019
Ispanija - Barcelona, Catalonia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla