Oficialus aprašymas

Tyrimas viešbučių vadybos Mastrichte

Ar norėtumėte studijuoti viešbučių vadybą įkvepiantis, tarptautinėje aplinkoje, kurioje inovacijos ateina pirmas? Jūs galite ne Viešbutis Management School Mastrichto. Čia jūs išmoksite iš specialistų, gyventi studentų miesteliu ir patobulinti savo įgūdžius realioje viešbutyje.

Magistro

įvairūs moduliai

Hotel Management School Mastrichto, jums bus apmokyti tapti kūrybingas, novatoriškas visų pusių viešbutis ir svetingumą vadybininkas ir / ar verslininkas, kuris turi praktinės mentalitetą ir globalią mąstyseną. Mūsų studentai absolventas verslo administravimo bakalauro ir todėl mūsų programa susideda iš kursų ekonomikos, finansų, apskaitos, verslo teisės ir etikos, vadybos, rinkodaros, tyrimų ir kalbomis. Ketverių metų bakalauro programa susideda iš įvairios teorijos ir praktinių modulių ir dviejų stažuotes. Be to, jums bus pasirinkti stoti į dviejų nepilnamečių (viduje arba išorėje fakulteto), iš anksto-master ar tarptautinę mainų programą.

Uždaryti profesijos

Jūs tikrai ne išleisti visus savo laiko lankyti paskaitas. Be paskaitų iš mokytojų ir ekspertų šioje srityje, jums bus lankyti kvalifikacijos kursus, seminarus ir dalyvauja ekskursijos pamatyti pramonės praktika. Komandinis darbas vaidina svarbų vaidmenį. Seminaruose, jums bus dirbti į studentų dėl praktinių problemų ar projektų grupės. Be to, viešbutis Hotel Management School Mastrichto gavo specialų akreditavimą mažų ir intensyvaus mokslo, užtikrinant studentai gaus geriausią ir labiausiai asmeninę išsilavinimą svetingumo valdymo.

Mokymo viešbutį pilyje

O kas daugiau, jums bus susiduria su realaus gyvenimo aplinkos Mokymo Viešbutis Château Betliejuje. Tai yra mokymo aplinka unikali Nyderlanduose, įskaitant dvidešimt šeši kambariai, restoranas, baras ir įvairių susitikimų kambariai. Viešbutis gavo daug dėmesio tarptautinėje žiniasklaidoje, ne mažiau kaip už savo netradicinių kambarys dizaino olandų dizaineriai.

Universiteto miestelis

Pirmaisiais metais studentai naudojasi vieną kambarį vienai iš mūsų bendrabučių miesteliu. Campus įsikūręs parke, kaip nustatyti ir namų stora megztiniai bendruomenės, kurioje studentai bus susirasti draugų visam gyvenimui. Be to, mes turime svetingumo padėjėjai laisvų 24/7 padėti studentams, kur tik įmanoma. Campus yra tik 10 minučių dviračiu važiuoti nuo populiari miesto centre Mastrichtas. Mastrichtas yra laikoma svetingumo Nyderlanduose širdies ir labai tarptautinis (-a) bendruomenės.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai:

Norint gauti viešbučio valdymo programą, studentai turi atitikti šiuos reikalavimus: • Galiojantys kvalifikacija programą įtraukti Tarptautinės bakalaureato (IB), Europos bakalaureato (eb), aukštųjų mokyklų (GPA vidutiniškai bent 3.0), du A-lygiais (pažymius neturi reikšmės), Fach-Abitur (Vokietija), diplomas secundair Onderwijs (Belgija), ir Baccalauréat (Prancūzija).

• Kandidatai turi įrodyti tinkamą anglų kalbos mokėjimą. Pareiškėjai turi pateikti IELTS ar TOEFL testą (ne senesnis nei dvejus metus). IELTS turi būti ne mažiau kaip 6, TOEFL rezultatas: kompiuterinis bent 213, interneto pagrindu mažiausiai 80, popieriaus pagrindu bent 550. Atkreipkite dėmesį į šiuos kandidatai yra atleidžiami nuo šio reikalavimo: - kandidatai, kurių gimtoji kalba yra anglų - kandidatams, kurie baigė vidurinę mokyklą ES su anglų kaip vienas iš jų egzamino kursai - kandidatams, kurie baigė bent dvejų metų darbo visu etatu išsilavinimą per praėjusius trejus kalendorinius metus, kuriems anglų mokomąja kalba.

• įrodymas pažangios žinių antrosios šiuolaikinės kalba (ty gimtąja kalba, egzaminas žinoma ar oficialus sertifikatas). Jei kandidatas norėtų studijuoti prancūzų, vokiečių ar ispanų kalba, jums bus reikalaujama, kad gauti A2 lygį. Vokiečių kalbos kursai yra sertifikuoti pagal Goethe Institut, prancūzų kursai pagal DELF / DALF ir ispanų kalbos kursai pagal Instituto Cervantes. Jei kandidatai negavo A2 lygį vienu iš šių trijų konkrečių kalbų, jie galės studijuoti Dutch ne pradedančiųjų lygio.

Baigęs studentai gaus verslo administravimo bakalauro laipsnį Zuyd taikomųjų mokslų universiteto.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Zuyd University of Applied Sciences »

Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Dieninės
Price
3,250 EUR
per metus (EEE) / 8250 (ne EEE)
Pagal vietas
Pagal datą
End Date
Lapk. 30, 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Liepa 30, 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Liepa 30, 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Lapk. 30, 2021

Study at Hotel Management School Maastricht – Hotelschool Maastricht – Hogere Hotelschool Maastricht

Virtual Open Day Hotel Management School Maastricht

A day of a first-year student at Hotel Management School Maastricht

Hear first hand how our alumni have experienced the Bachelor of Hospitality Management

Get a short impression of study & life at HMSM