vertybiniai popieriai


tarpinis/>

Universitetas Informacinių technologijų analitikas (3 metai)


pabaiga/>

Bakalauras Informacinės technologijos (4 metai)

Meyd 400/16


Modalumas. Karjera klasė/>

EAN įrašas yra neribojamas, nors pareiškėjas turi atitikti šiuos priėmimo reikalavimus:

 • Interviu su švietimo konsultantas.
 • Profesionali pagalba pareigybių pasikalbėti su Race direktorius.
 • Teikiama institucinė pristatymą kanclerio.
 • Dalyvavimas įėjimas Žinoma: Įvadas į vadybos mokslo
 • Be nustatytų taisyklių reikalavimus dokumentams


svarstymai/>

Rinkos ieško žmonių, kurie savybes, kurios viršija techninių žinių. IT profesionalų turėtų būti kūrybingas, dinamiškas ir taip pat turi verslumo profilį. Žinant rinką, kurioje įmonė yra įdėta, kaip aktų ir ką jūsų produktas yra raktas. Taigi, tai yra įmanoma, turėti platų požiūrį į verslą, todėl optimizuoti integracijos laiką ir plėtojant IT verslo sprendimai.

Šiandien profesionalūs remia priimant verslo sprendimus, kurie reikalauja bendravimo galią parduoti idėją, rodo, siūlyti ir derėtis. Bendro darbo su kolegomis ir integracija su kitų drausminių srityse yra vertinama.

Įmonės iš visų ekonomikos sektorių reikia sukurti vertę ir išlikti konkurencingiems vis reikliausių rinkoje. Įgyti veiklos efektyvumą, pagerinti savo konkurencinę poziciją ir toliau auga ir internacionalizuoti, jiems reikia specialistų, kurie žino bendrovės verslą ir gali suteikti verslo sprendimą iš abiejų IT produktų, procesų ir paslaugų.

Jei mes Žiūrėkite produkto ir proceso Šiandien Lotynų Amerikos rinkoje ir Argentinoje ypač, yra specialistų trūkumas, kuris gali būti papildytas kitų profesijų ir konkurencingomis užtikrinti įgyvendinimą ir valdymą verslo sprendimas per programinės įrangos sistemų, tokių kaip : ERP (Enterprise Resource Planning), anglų kalba: Enterprise Resource Planning (SPP) valdymas tiekimo grandinės / vert anglų kalba: tiekimo grandinės valdymo, ryšių su klientais (administracija, susiję su klientu, anglų, Customer Relationship Management) žmogiškųjų išteklių valdymo sistema (žmogiškųjų išteklių), KMS (žinių valdymas), anglų kalba: žinių valdymo sistemą, BI (Business Intelligence) Business Intelligence, E-komercija (elektroninė komercija), be kita ko.


pareigybių aprašymai, kurie gali būti pasiektas su šių lenktynių:/>

Sistemos vadovas, verslo vadybininkų IT bendrovių, IT Sąskaitų tvarkytojai, Pre-pardavimo, projektų vadovais, funkcinių analitikai, atsakingi už įmonės IT vidurinės grandies vadovams, duomenų bazių administratoriai ir naudojimo žinių. Testeriai, vykdytojas ir vadovas gyvavimo ciklą verslo taikomąsias programas, tiek iš pasiūlos pusės (įmonėms, kurios gamina ar įgyvendinti programinę įrangą) arba paklausa. Ir kokybės sistemos auditorius, direktorius virtuali bendruomenė, kurianti mobiliuosius verslo sprendimus. Projektų konsultantas valdyti IT verslo sprendimai.


Taikymo sritis antraštinės/>


APIMTIS pavadinimas: UNIVERSITETAS INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ VADYBININKAS/>

 • Bendradarbiauti projektavimo procesų konkurencingas strategijas technologinių projektų trumpalaikes, vidutinės trukmės ir ilgalaikėje perspektyvoje.
 • Bendradarbiauti profesionalių komandų orientuotų dizainą ir įgyvendinimą informacinių sistemų pagal poreikius, nustatytus įmonėje.
 • Dalyvauti įsigijimo ir / ar projektavimo sistemų architektūros, duomenų apdorojimo ir ryšių tinklų, kurie atitinka eksploatacinius reikalavimus, pagal poreikius, nustatytus vertinimo.
 • Bendradarbiauti į Systems Management duomenų bazių projektavimo efektyviai, todėl optimizuoti reakcijos laikas gauti informaciją.
 • Bendradarbiauti analizės, projektavimo ir plėtros kelių platformų Web taikomųjų programų.
 • Bendradarbiauti procesus, susieti projektavimo ir analizės programinę įrangą, pagal reikalavimus ir poreikius įvairių sričių įmonės jos strateginio naudojimo.
 • Dalyvauti priimant sprendimus dėl projektų, susijusių su įmonės plėtrą.


APIMTIS pavadinimas: Baigė Kompiuterinės technologijos/>

 • Bendradarbiauti kuriant ir įgyvendinant informacinių sistemų, atsižvelgiant į gavimo ir pagal kaip įmonės ar organizacijos poreikius informacijai apdoroti.
 • Dalyvauti planuojant ir įgyvendinant orientuotos valdymo sistemos duomenų bazių, ryšių tinklų ir interneto programinės įrangos kūrimo ir organizacinių strategijų.
 • Dalyvauti techninė-ekonominė galimybių studijų apie investicinius projektus, susijusius su informacinių technologijų, atsižvelgiant į bendrovės poreikius.
 • Bendradarbiauti su priežiūros ir apsaugos informacinių sistemų ir visų elementų, kurie priklauso tai.
 • Dalyvauti mokymo planus, atsižvelgiant į dėl informacijos technologijų naudojimo įvairiose srityse bendrovės poreikius.
 • Bendradarbiauti veiklos, susijusios su kompiuterių auditą per procesų, ataskaitų ir dokumentų, reikalingų juos atlikti.
 • Dalyvauti tarpdisciplininių komandų orientuotus mokslinius tyrimus apie modelius ir tendencijas, kurios formuoja verslo, administravimo ir dalyvauja jame technologijas, atsižvelgiant į kokybės gerinimą ir konkurencingumo lygį.


studijų planas/>

Programa mokoma:
 • Spanish (Argentina)

Peržiūrėti 7 daugiau kursų EAN - Escuela Argentina de Negocios »

Šis kursas yra Campus based
Duration
3 - 4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Las palabras de nuestros nuevos graduados