Oficialus aprašymas

Informacinės ir ryšių technologijos

Tikslai

Akademinė programa informacinių ir ryšių technologijų iš ESTA-IPT siekiama teikiant kvalifikuotą personalą didžiuosiuose informatikos srityse, ypač IC technologijas kaip paramos kitoms ekonominės veiklos.

Kursas Mokymo buvo sukurta su pagrindu intensyviai atspindys akademinio personalo srities ir švietimo tiekimo IC technologijų teikiamomis per IPT anketa regione įtaką ir bendrųjų tikslų politechnikos posistemės.

Programa buvo sukurta taip, kad kvalifikuotą personalą su garsu teorinių ir praktinių pamatų ir know-how, leidžianti įvairių patirtimi profesionalių, on-the-darbo aplinkoje, kiek įmanoma.

profesinius tikslus

Profesionalūs perspektyvos Baigusių šią programą, priklausys nuo jų akademinis profilis.

ryšių tinklai

Aprašymas skirta spręsti klausimams, susijusiems su IC technologijų būtent dėl ​​kompiuterinių išteklių ir ryšių infrastruktūros poreikius ir įdiegti ir valdyti kompiuterines sistemas, kad patenkinti šiuos poreikius.

Karjeros perspektyvos:

 • Valdymo kompiuterinių sistemų iš įmonių, užsiimančių veikla, kuri nėra susijusios su informatikos;
 • Konsultacijos kompiuterinių sistemų;
 • Tinklų projektavimas, valdymas ir montavimas.

Informacija, kokybės ir saugumo sistemos (SIS),.

Kaip informacinės sistemos prisiimti vis reikšmę, tiek į proceso ir verslo tikslais, dėl jis gerokai saugumo ir kokybės poreikis padidėja lygio ir tampa didelį susirūpinimą sprendimų priėmėjams.

Daugiau nei vien produkto ar technologijos gali būti perkamas, naudotos ir išmesti, informacinių sistemų saugumą, turėtų būti vertinama kaip integruoti į įmonės veiklą, nes nuolat besikeičiančios procesas, reikalaujantis didelių pajėgumų vairuoti ir valdyti pokyčius, tiek elgsenos ir organizacinių ir technologinių infrastruktūrų.

Karjeros perspektyvos:

 • Planuotojai, administratoriai ir tyrinėtojai informacinių sistemų;
 • Apsaugos konsultantai;
 • Vadovai svarbios informacijos ir dalyvauja apibrėžiant, įgyvendinant ir valdant verslo saugos priemonių žmonių.

Webdesign, Multimedia ir E-verslo

Dabartinis visuomenė rodo didėjantį polinkį į vartojimo ir plataus naudojimo pagal bendrąjį gyventojų multimedijos įrenginių.

Todėl būtina rengti kvalifikuotus darbuotojus, galinčius kurti daugialypės terpės produktus ir turinį, kuris gali būti taikomos įvairių įmonių, viešųjų įstaigų, ryšių biurus ir tt

Kurdami šį profilį mes skirti atidžiai sekti, kad akademine keliu iš studentams, kurie nori tęsti savo žinias tokiomis temomis kaip žiniasklaidos, Garso, vaizdo, interneto technologijų ir multimedijos programomis.

 • Karjeros galimybės;
 • Programos / multimedijos turinio gamyba technikas;
 • Technikai įmonėms su multimedijos komponento;
 • Vaizdo ir garso gamintojai;
 • Naujos technologijos gamintojams;
 • Plėtros interneto programų ir produktų.

Mokymosi rezultatai

Studentai suteikė tvirtą teorinį ir praktinį mokymą Ic technologijas.

Jie pasirengę atlikti techninius ir valdymo pareigas organizacijose ar vienetus, kurie užsiima arba kurių veikimas nuo IC technologijas.

Programa mokoma:
Portuguese (Portugal)

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Polytechnic Institute of Tomar »

Šis kursas yra Campus based
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas