Bakalauras informatikos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kas yra kompiuterių mokslas?

Vienas iš naujausių ir sparčiausiai besivystančių sričių žmogaus žinių, kompiuterių mokslo susijęs su kompiuterių dizaino ir su jų apribojimų tyrimą, taip pat analizės, projektavimo ir plėtros programinės įrangos sistemų, kad šios mašinos įvykdysiu. Šiandien, programinė įranga yra naudojama automatizuoti beveik kiekvieną mūsų kasdienio gyvenimo aspektą. Todėl kvalifikuotų kompiuterių mokslininkai reikalingi visuose pramonės šakų ir organizacijų.

Kompiuterių mokslininkai apmokyti skaičiavimo teorija ir kompiuterinių sistemų projektavimas. Kompiuteris mokslo disciplina siejama su matematika, ir apima temos nuo teorinės (pavyzdžiui, tyrimus iš skaičiavimo ribų) praktinių (pavyzdžiui, klausimams įgyvendinimo skaičiavimo sistemoms).

Kas yra pridėtinė vertė studijuoja AP ne AUT?

Teikiamos FAS ne AUT laipsnis programos padeda paruošti naujos kartos tokio monumentalaus iššūkis, įrengiant jiems teorinių ir praktinių pagrindų, remiamos pagal naujausias technologijas, state-of-the-art laboratorijų ir aukštos kvalifikacijos dėstytojai, turintys turtingas mokslo, mokslinių tyrimų ir pramonės srities patirtis.

Iš viso kreditų, reikalingų pagrindinių yra 99 kreditų.

70 kreditai iš 99 kreditų yra pagrindiniai kursus, kurie apima visus aspektus, susijusius su kompiuterių mokslo srityje, pavyzdžiui, naujausias programavimo kalbų (C #,, "Java", ...) ir jų naudojimą (tinklalapiuose, langai programos, programų mobiliesiems ...) ,

Be užpildant reikiamus kursus, AUT studentai turi uždirbti bent du tarptautinius sertifikatus institucijų, tokių kaip Cisco "ir ICDL įvykdyti baigimo reikalavimus AUT.

Kokie yra karjeros galimybes CS?

Technologijos yra sritis, kurioje visada galite rasti darbą arba darbą, kaip freelancer arba Libane arba užsienyje. Jūs galite dirbti kaip programuotojas, programinės įrangos kūrėjas, interneto / telefono programų kūrėjas, sistemos projektuotojas, tinklo kūrėjas / administratorius ir tt ... Visi tie, skirstomi į tris kategorijas: kuriant ir įgyvendinant programinę įrangą, kurti naujus būdus, kaip naudotis kompiuteriais ir plėtoti efektyvius algoritmus išspręsti skaičiavimo problemas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2017

Apie mokyklą

The mission of AUT is to provide an innovative, TECHNOLOGY-RICH, ENTREPRENEURIAL, EXPERIENTIAL university learning environment that produces CIVICALLY ACTIVE and MARKET-READY graduates.

The mission of AUT is to provide an innovative, TECHNOLOGY-RICH, ENTREPRENEURIAL, EXPERIENTIAL university learning environment that produces CIVICALLY ACTIVE and MARKET-READY graduates. Skaityti mažiau