Bakalauras informatikos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kvararafa universitetas VukarisBuvo licencijuota kaip Vukaris jubiliejaus Nacionalinės universitetų komisijos 2005 m. Jis nusiėmė 2006 kovo 61 studentams pirmasis ir vienintelis bendruomenei priklausančių universitetas Nigerija, pirmasis universitetas Taraba valstybės ir antrą privataus universiteto Šiaurės Rytų geopolitinės zonoje Nigerijos.

studentai

Vizija

Norėdami tapti pirmos klasės įstaiga siekti žinių ir stipendiją per mokymo, mokslinių tyrimų ir bendruomenės paslaugų, orientuoti į moralinių bei etinių žinių ir verslumo įgūdžių studentams, kurie leis jiems būti produktyvus ir savimi pasitikintiems.

Misija

 • Norėdami pateikti palankią aplinką veiksmingų ir vyriškas vietinių žmogiškųjų ir materialinių išteklių plėtros tautos vystymuisi.
 • Norėdami parengti absolventus, kurie gerai suapvalinti savo disciplinų, taip pat alsuoja reikalinga verslumo įgūdžių prasmingai prisidėti prie sau plėtros, visų pirma ir visuomenės apskritai.
 • Norėdami pakeisti nedarbo ir karjeros stagnacija absolventų kūrybinių išradingumo per gerai supakuotų programų ir praktinį mokymą.
 • Teikti garso išsilavinimą nigeriečių nepriklausomai nuo religinių ryšių, giminių, seksas ir politinės pakraipos.
 • Norėdami sukurti puoselėjant ir palankią aplinką, kurioje meistriškumo siekimas, plėtra savidrausmės, kūrybinio mąstymo ir individualumą bus klestėti, o taip pat laikomi esminiais komponentais kooperatinės bendrovės.

Mokslinių tyrimų dėmesys / Ryšiai

Universitetas šiuo metu besivystančių jungties programas su kitų įstaigų ir universitetų visame pasaulyje. Tyrimo tikslas yra tose srityse:

 • Taikos ir konfliktų sprendimo
 • Maisto mokslas ir technologijos
 • Matematika Švietimas
 • Paveldo Tyrimai ir ekologinio turizmo

Tyrimas dėmesys yra kilęs iš unikalaus vietą universitete Benue slėnyje su gausa floros ir faunos bei turtingų socialinių kultūrinių tradicijų srityje, kad galėtų būti akademinių interesų mokslininkų žmonių. Mūsų bendruomenė projektas Matematika Švietimas.

Mes tvirtai tikime, kad jei mes bendradarbiauti su mūsų bendruomene ir dislokuoti modernius metodus moko matematikos mums bus spragą matematikos mokslo ypač ir mokslinio švietimo apskritai.

Kokie priėmimo kriterijai?

Pirmojo laipsnio Minimalus Patekimo į rinką reikalavimai

 • Penki svarbūs Kreditai SSCE, GCE "O / L arba TC nuopelnus arba lygiavertis gauti ne daugiau kaip du posėdžius.
 • Du A / L eina plius trys O / L kreditai 3 kitų subjektų ne didesnis kaip 2 posėdžių; dvi knygeles TC II Plus NCE nuopelnus praeina, įskaitant pagrindinį dalyką ir švietimo.
 • Nacionalinė ar akredituota universitetas / politechnikos diplomas su pagyrimu arba žemesnės kredito rūšies, įskaitant bent keturias O / L kreditų SSCE / EGC arba lygiavertis.
 • Perdavimo kandidatai įslaptintų studijų programų turėtų turėti minimalų CGPA 1,50
 • Kandidatai turi pozavo universitetų baigimo egzaminus ir už tiesiogiai patekti kandidatų, jie turi būti perkami Ume formas Be atitinkamų kvalifikacijų.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

To become a first class institution in pursuit of knowledge and scholarship through teaching, research and community service, geared towards inculcating knowledge and entrepreneurial skills to student ... Skaityti daugiau

To become a first class institution in pursuit of knowledge and scholarship through teaching, research and community service, geared towards inculcating knowledge and entrepreneurial skills to students that will enable them to be productive and self-reliant. Skaityti mažiau