Bakalauras institucijų ir įmonių administravimo srityje

Lithuania Business University of Applied Sciences

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauras institucijų ir įmonių administravimo srityje

Lithuania Business University of Applied Sciences

Institucijų ir įmonių administracija yra skirta parengti institucijų ir įmonių administratorių, kurie galės tvarkyti dokumentus profesionaliai kompiuteriu, organizuoti ir koordinuoti įmonės veiklą, tvarkyti informacinę veiklą, vadovauti personalui, organizuoti biuro, filialo ar kitą skyrių veikla, įdarbinimas, atranka, įdarbinimas, kvalifikacijos tobulinimas, įmonės veiklos, susijusios su darbo santykiais, dokumentų tvarkymas, materialių ir finansinių išteklių tvarkymas, galimybė sukurti įstaigos ar įmonės įvaizdį, organizuoti darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, pasirinkti darbuotojo motyvacijos formas.

Galimos specializacijos:

 • verslo administravimas
 • Valstybinė ir viešoji įstaigų administracija

Programos turinys

Ateities institucijų ir įmonių vadovai nagrinėja bendrus universitetinius dalykus ir studijų krypties dalykus: užsienio kalbą, filosofijos įvadą, matematiką, komunikacijos psichologiją, verslumą, tyrimo metodiką ir duomenų analizę, veiklos dokumentaciją, ekonomikos teoriją, informacines technologijas, organizacijos socialinę atsakomybę, verslo etika, įmonių ekonomika, įvadas į apskaitą, įvadas į komunikaciją, organizacinis elgesys, įvadas į valdymą, rinkodara. Specialūs profesiniai dalykai priklauso nuo pasirinktos specializacijos: verslo administravimo arba valstybės ir viešojo administravimo.

Studentai mokosi 30 dalykų iš viso. Penkiems procentams kreditų yra numatyti papildomi moduliai. Studijų programoje yra trys stažuotės: įvadinis, veiklos dokumentavimas (kompiuteriu) ir galutinis. Bendras stažuočių skaičius yra 30 kreditų. Per šias stažuotes studentai sustiprina ir tobulina savo rinkos tyrimų rezultatus, vadovauja darbuotojams, organizuoja ir koordinuoja veiklą ir kitus įgūdžius. Studijų programa baigiama profesinio bakalauro darbo gynimu. Absolventai yra suteikiami su įstaiga ir įmonės administracija Profesionalus bakalauro laipsnį.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Pareiškėjai, kurie išlaikė paskutinius egzaminus ir įgijo brandos atestatą, gali kreiptis dėl valstybės nefinansuojamos vietos (VNF). Priėmimas į valstybės nefinansuojamus studijas vyksta tiesiogiai Taikomųjų mokslų universitete.

Tie, kurie nori studijuoti Lietuvos verslo taikomųjų mokslų universitete pagal valstybinę nefinansuojamą vietą ir gauti stipendiją (VNF / st) , privalo dalyvauti bendrame priėmime nuo birželio 1 d. Iki liepos 21 d., Kai bendrai priimamas į visas Lietuvos institucijas aukštąjį mokslą www.lamabpo.lt. Pareiškėjai prisijungia prie LAMA BPO interneto svetainės ir nurodo: Lietuvos verslo taikomųjų mokslų universitetas; studijų programa; VNF / studijų stipendija *

* Studijų stipendija suteikiama visų lygių studentams, kurie kreipiasi į valstybines nefinansuojamas studijų vietas su aukščiausiais balais. Studijų stipendija skiriama už visą studijų laikotarpį. Kiekvienų mokslo metų pabaigoje studentas gali nuspręsti studijuoti tą pačią studijų programą kitoje aukštojo mokslo įstaigoje, neprarandant stipendijos.

Konkurso taškų ir svorio koeficiento, skirtų valstybinei nefinansuojamai studijų stipendijai gauti (VNF / st) , paraiškos gauti kandidatams gauti ir išdavimo terminas 2017 m. Gauti:

 1. Matematika 0.4 (baigimo egzaminas)
 2. Lietuvių kalbos ir literatūros sąrašas 0.2 (valstybinis ar mokyklos baigimo egzaminas)
 3. Užsienio kalba (anglų, vokiečių arba prancūzų) (egzaminas baigiantis valstybei)
 4. Istorija arba geografija 0.2 (valstybinis egzaminas arba galutinis metinis ženklas)
 5. Užsienio kalba / Informacinės technologijos / Biologija / Geografija / Istorija / Menas 0.2 (baigiantis egzamino ar mokyklos egzamino ar baigiamojo metinio pažymio)

Karjera

Po studijų absolventai galės dirbti:

 • Administratoriai įmonės, valstybės ir viešosios institucijos
 • Vadovo asistentas.
 • Klientų aptarnavimo administratoriai privačiose ar ne pelno organizacijose, įmonėse ar įstaigose, departamento vadovai ar vadovų padėjėjai
 • Sekretorius - referentai

Baigę administravimą institucijose ir įmonėse, studentai gali tęsti studijas universitete ir siekti aukštesniojo lygio socialinių mokslų ar vadybos srities.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta December 24, 2017
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Lietuvos Respublika - Klaipėda, Klaipėda County
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Lietuvos Respublika - Klaipėda, Klaipėda County
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla