Mokslo bakalauras su Major Integruota Žmogaus Biologija tarnauja kaip puikų pasirengimą karjerą kaip 21-ojo amžiaus sveikatos specialisto ar biomedicinos mokslo. Tai visiškai akredituota bakalauro laipsnį suteikiančias studentus su kompetencijų, reikalingų siekti profesionalių laipsnių (naturopathic gydytojas, gydytojas, stomatologas, vaistininko), giminingų sveikatos laipsnių (gydytojo asistentas, medicinos sesuo, kineziterapeutas) arba antrosios pakopos studijų asortimentą biologinių mokslų.

Daugiausia dėmesio skiriant rankas moksliniais tyrimais, tai progresyvi programoje atkreipiamas jungtis tarp fiziologijos, anatomijos, ląstelių biologijos, biochemijos ir genetikos - o ne mokyti kiekvieną temą atskirai. Tai skiriasi požiūris padeda studentams išpainioti žmogaus biologija sudėtingumą ir plėtoti vieningą supratimą struktūros ir funkcijos organizme. Tokiu būdu studentai įgyja tvirtą pagrindą biologijos mokslo ir plėtoti kritinio mąstymo įgūdžių, labai karjeros biologija ir sveikata.

Nauja studentai turi būti baigę 90 kolegijų kreditus ENTER. Programa leidžia bendruomenė studentai užbaigti laipsnį ir taip pat sveikina perkelti studentai iš tradicinių ketverių metų kolegijose.

Programos funkcijos

  • Kompetencijos mokymo ir kuravimo - mažos klasės dydžių, įvadinis seminaras pirmąjį ketvirtį, ir fakulteto globa visoje programoje visi skatinti palankią mokymosi aplinką, skatinti mokymąsi bendradarbiaujant ir plėtoti bendravimo įgūdžius.
  • Dėmesys mokslinių tyrimų įgūdžių - Studentai dalyvauja hands-on, tyrimo pagrindu laboratorijose ir turi užpildyti pasiūlymo tyrimų. Studentai taip pat užbaigti originalų mokslinių tyrimų projektą. Papildomos tyrimų galimybės yra prieinamos per Bastyr universiteto tyrimų institutas.
  • Daugiadisciplinei pasirenkant - Studentai gali imtis pasirenkamuosius kursinių psichologijos, mitybos, vaistažolių mokslų ir kitų disciplinų, kurios teikia platų požiūrį į žmogaus sveikatą.
  • Universiteto išteklius - įskaitant finansinę paramą, modernus studentų būsto, sveiko maisto restoranų Bendruomenių sveikatos mokslų biblioteka ir 51 akrų Sietlas zonos miesteliu.
  • Serene, miškingos apylinkės - universiteto miestelio ribojasi antras pagal dydį ežeras Vašingtone ir 316-akras Saint Edward valstybinis parkas, kuriame yra mylių pėsčiųjų, bėgimo ir dviračių takai.
  • Įvairi studentas kūnas - Bastyr atkreipia bakalauro, magistro ir profesinių studentus iš viso Jungtinėse Valstijose ir 28 kitų šalių.
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Bastyr University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Rgs. 2019
Duration
2 metų
Dieninės
Price
26,523 USD
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date