Bakalauras integruotą žmogaus biologijos

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Mokslo bakalauras su Major Integruota Žmogaus Biologija tarnauja kaip puikų pasirengimą karjerą kaip 21-ojo amžiaus sveikatos specialisto ar biomedicinos mokslo. Tai visiškai akredituota bakalauro laipsnį suteikiančias studentus su kompetencijų, reikalingų siekti profesionalių laipsnių (naturopathic gydytojas, gydytojas, stomatologas, vaistininko), giminingų sveikatos laipsnių (gydytojo asistentas, medicinos sesuo, kineziterapeutas) arba antrosios pakopos studijų asortimentą biologinių mokslų.

Daugiausia dėmesio skiriant rankas moksliniais tyrimais, tai progresyvi programoje atkreipiamas jungtis tarp fiziologijos, anatomijos, ląstelių biologijos, biochemijos ir genetikos - o ne mokyti kiekvieną temą atskirai. Tai skiriasi požiūris padeda studentams išpainioti žmogaus biologija sudėtingumą ir plėtoti vieningą supratimą struktūros ir funkcijos organizme. Tokiu būdu studentai įgyja tvirtą pagrindą biologijos mokslo ir plėtoti kritinio mąstymo įgūdžių, labai karjeros biologija ir sveikata.

Nauja studentai turi būti baigę 90 kolegijų kreditus ENTER. Programa leidžia bendruomenė studentai užbaigti laipsnį ir taip pat sveikina perkelti studentai iš tradicinių ketverių metų kolegijose.

Programos funkcijos

  • Kompetencijos mokymo ir kuravimo - mažos klasės dydžių, įvadinis seminaras pirmąjį ketvirtį, ir fakulteto globa visoje programoje visi skatinti palankią mokymosi aplinką, skatinti mokymąsi bendradarbiaujant ir plėtoti bendravimo įgūdžius.
  • Dėmesys mokslinių tyrimų įgūdžių - Studentai dalyvauja hands-on, tyrimo pagrindu laboratorijose ir turi užpildyti pasiūlymo tyrimų. Studentai taip pat užbaigti originalų mokslinių tyrimų projektą. Papildomos tyrimų galimybės yra prieinamos per Bastyr universiteto tyrimų institutas.
  • Daugiadisciplinei pasirenkant - Studentai gali imtis pasirenkamuosius kursinių psichologijos, mitybos, vaistažolių mokslų ir kitų disciplinų, kurios teikia platų požiūrį į žmogaus sveikatą.
  • Universiteto išteklius - įskaitant finansinę paramą, modernus studentų būsto, sveiko maisto restoranų Bendruomenių sveikatos mokslų biblioteka ir 51 akrų Sietlas zonos miesteliu.
  • Serene, miškingos apylinkės - universiteto miestelio ribojasi antras pagal dydį ežeras Vašingtone ir 316-akras Saint Edward valstybinis parkas, kuriame yra mylių pėsčiųjų, bėgimo ir dviračių takai.
  • Įvairi studentas kūnas - Bastyr atkreipia bakalauro, magistro ir profesinių studentus iš viso Jungtinėse Valstijose ir 28 kitų šalių.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Since its inception in 1978, Bastyr University has been a pioneer in science-based natural medicine. Founders Les Griffith, ND; William A. Mitchell, Jr., ND; and Joseph E. Pizzorno, Jr., ND; along wit ... Skaityti daugiau

Since its inception in 1978, Bastyr University has been a pioneer in science-based natural medicine. Founders Les Griffith, ND; William A. Mitchell, Jr., ND; and Joseph E. Pizzorno, Jr., ND; along with Sheila Quinn, named the school after their beloved teacher and noted Seattle naturopathic physician Dr. John Bastyr. Skaityti mažiau
Kenmore , San Diego + 1 Daugiau Mažiau