Bakalauras Islamo tyrinėjimai

Istanbul Sehir University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauras Islamo tyrinėjimai

Istanbul Sehir University

Stambulas Miestas universitetas, mokykla islamo studijų siekia aprūpinti savo studentus su žinių ir įgūdžių, kurie leistų jiems turėti išsamų supratimą apie religiją ir civilizaciją islamo, taip pat arčiau supratimą šiandieniniame pasaulyje.

Islamo studijų mokykla, Kuris gavo pirmuosius studentus į 2012-2013 mokslo metų, siūlo multi directional ir multi-pasirenkamą programą, kuri tęsiasi nuo Tafseer (egzegezės iš Korano), kad istorinės sociologijos musulmonų visuomenių, iš Hadith (tradicijos Pranašo) šiuolaikinės Islamo minties. Mokykla ne tik atveria duris į didįjį paveldą Islamo civilizacijos savo studentams, bet taip pat leidžia jiems atrasti filosofiją ir žinių, kurios yra pagamintos šiuolaikiniame pasaulyje. Ant siūlo dabartinį mokymo mokyklų Teologijos viešose universitetuose Turkijoje, mokykla islamo studijų siūlo kursus, kuriais siekiama pareikšti savo studentus į kontaktą su istorijos ir klasikos Islamo tyrinėjimai.

su savo 3Languages-vienoje mokykloje programa Islamo studijų mokykla naudosis arabų, turkų ir anglų kalbomis, veiksmingai, kaip terpę bendravimui ir mokymo kursų; ir studentai galės gaminti savo akademinius darbus ir užsiimti su tarptautine akademinio šių trijų kalbų. Studentai Islamo tyrinėjimai bakalauro programą turės kolegijos gyvenimą, studijas pagal tarptautiniu mastu užsiima akademinės mokymo, studentų veiklą, stiprių fakulteto nariai ir vizijų siekiama kompetencijos Islamo tyrinėjimai. Be to, turintys mokslo laipsnį islamo studijų, studentai turės galimybes stoti į programų nedidelių laipsnių ir / ar dvigubų didžiųjų socialinių mokslų srityje.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Arabiškas
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Locations
Turkija - Istanbul, Istanbul
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Turkija - Istanbul, Istanbul
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla