Read the Official Description

Žinojimas, kad apšviečia ateitį, bent Miestas ...

Kodėl istoriją?

Kodėl istoriją? Kadangi istorija yra gyvenimo mokytoja. Istorija yra svarbiausias raktas atrakinti ateities paslaptis. Istorija yra daugiau nei tik datų, vietų, vardus, karų ir žinomų žmonių veiksmus. Per pastaruosius šimtą metų, istorija tapo spalvinga nauja disciplina, skiriasi nuo to, ką gali išmoko savo aukštųjų mokyklų klases. Istorija yra mokslinis pasireiškimas pagrindinio žmogaus noras pažinti praeitį.

Istorija departamentas Stambule Miestas universitete, trumpai tariant

Prie Istorija departamentas prie Stambulo Miestas universitetasMes turime tarpdisciplininį ir lyginamosios požiūrį į istoriją. Atkreipti dėmesį į naujų tendencijų Turkijos ir pasaulio istoriografijoje, mes atidaryti klases įvairiose polaukiuose pasaulio istorijos, nuo osmanų turkų istorijos su Europos, Azijos ir Amerikos istorijoje. Mes siekiame Jums užtikrinti susipažinti su istoriniais metodologijos ir gerų šaltinių, kartu su socialinių mokslų metodus ir gebėti rašyti su į literatūros stilius. Nepamirštant istorinės interpretacijos metodus gaminami Europoje ir Amerikoje, mes tikimės, kad plėtoti metodus regioniniu istorija raštu ir įtraukti juos į bendrą istoriją. Mes manome, kad tai iš Turkijos istorikų atsakomybė pasidalinti turtingą Turkijos istorinį paveldą su pasauliu. Mokyti būsimus mokslininkus į bakalauro ir magistro studijas, ir remiant mokslinių tyrimų projektus, Istorijos katedra Stambulo Miestas universitetas siūlys originalius įmokas istoriografijoje Turkijoje.

Ką galima Istorija Specialybių daryti po baigimo?

Istorija didžiųjų gali dirbti nacionalinių ir tarptautinių institucijų, pilietinės visuomenės organizacijų, mokslinių tyrimų centrų, įvairių sričių privačiame sektoriuje, ir universitetuose. Jei norite, galite tęsti savo studijas magistro programos bet drausmė; arba galite dirbti kaip istorikas ar archyvaras institucijoje. Baigęs magistro laipsnį vidurinį išsilavinimą (be darbo), jums gali tapti istorija mokytojas pradinės ar vidurinės mokyklos, arba mokymo centre.

Jūs galite dirbti institucijoje atskleisti palaidotas dokumentus Kultūros ministerijos, registruoja įstaigas, į Didžiąją Nacionalinę Asamblėją Turkijos, ir su jais susijusiems rūmus ir teismai.

Arba po universiteto baigimo, galite pasirinkti dirbti turizmo pramonei arba žiniasklaidos pasaulyje.

Gyvenimo

Bakalauro programos istorijoje, per savo mokymo programą, siekia ugdyti gerai įrengtas asmenims ir siekia studentams susipažinti su istorinių išteklių, ir kad būtų galima juos interpretuoti ir diskutuoti pavyzdžiai iš istorinių temų. Be to, dinamišką mokymo, kuris bus atnaujinamas, atsižvelgiant į naujus įvykius ir procesus istoriografijoje, kartu su savo akademinio personalo, patirties leidinių ir švietimo tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygiu, programa siekiama prisidėti prie kaupimo žinios / maniau tiek Turkijoje ir apskritai pasaulyje.

Kadangi pagrindinis kalbos ugdymo istorijos bakalauro programą anglų, studentai su nepakankamu lygių anglų stoti į vienerių metų anglų parengiamąją programą. Pagal bendrojo ugdymo programą mūsų universitete visi studentai imasi bendrų humanitariniai ir socialiniai mokslai Kursai jų pirmaisiais metais. Norėdami užbaigti programą, studentai turi gauti 92 kreditų iš Privalomieji dalykai (įskaitant bendrus kursus) ir 48 kreditų departamentų / ne departamentų pasirenkant. Iš viso kreditų, reikalingų baigimo yra 140.

Programa apima departamentų pasirenkant įvairiose srityse iš Tolimųjų Rytų į Amerikos istoriją. Nors programa siūlo daug galimybių už katedros studentams, su šių kursų, iš kurių sudaryta maždaug 35% mokymo programos, viena vertus įtraukimą į didelių ir nedidelių programų palengvino, ir, kita vertus, intra / tarp universitetų horizontalus / vertikalus perdavimas yra skatinamas. Planinė baseinas taip pat gali dominti kitų padalinių, kurie domisi istorijos studentams. Be to, kursai buvo pasirengę suteikti studentams susidarymą, kuri leistų jiems dirbti nacionalinių ir tarptautinių privataus sektoriaus arba viešąsias įstaigas, nevyriausybines organizacijas, mokslinių tyrimų centrų ir universitetų.

Program taught in:
Anglų

See 11 more programs offered by Istanbul Sehir University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 metų
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date