Oficialus aprašymas

Akvinietis kolegija siūlo naują koncentracija Geografija pagrindinis kartografinių technologijų, Ši nauja koncentracija bus tarnauti studentams, turintiems didelį susidomėjimą dabartines technologijas. Su šia koncentracija Geo erdvės technologijų studijos Akvinietis siūlys studentams tvirtą kelią į stiebo karjeros kompiuterių kartografija, geografinių informacinių sistemų ir nuotolinio stebėjimo būdu. Taip pat naujos žemesnio lygio kursą (geografinių duomenų analizę) papildymas bus suteikti studentams galimybę tyrinėti temų per geografinių analizės skaičių anksti jų kartą Akviniečio. Joks kitas kolegijoje ar universitete regione siūlo tokį kursą.

Geografinius erdvinius technologijos Koncentracija apima unikalų rinkinį kursai skirtos suteikti studentams su švietimo, kad apima techninius įgūdžius, kurių reikalauja vietos, valstybės pramonės ir vyriausybinių agentūrų, ir nacionaliniu lygmenimis. Darbo galimybės apima pozicijas, kaip kartografų, GIS technikai ar kartografinių analitikų, visa tai prognozuojama, kad ir toliau plėstis augimo per šį ateinantį dešimtmetį. JAV Darbo statistikos biuras 2015 m duomenimis kartografai ir Photogrammetrists atskleidžia, kad darbo augimo perspektyvos yra ne 29% šalyje ir 18% lokaliai Mičigano.

Pagal 2016 JAV Darbo statistikos biuras, Michigan, tikimasi atlyginimas diapazonas kartografas / Photogrammetrists yra maždaug $ 42,000- $ 94.000. Atlyginimas diapazonas Kompiuterių profesijų yra maždaug $ 38,000- $ 122,000. Be to, O * NET išteklių centras identifikuoja kartografai ir Photogrammetrists kaip karjeros su "Bright Outlook", ir geoerdvinių technologijų, kaip "Bright Outlook: naujus ir kylančius Užsiėmimas".

Studentai, kurie baigę šią naują koncentracija bus:

  • Turėti teorinių ir taikomųjų supratimą kartografinių technologijų
  • Būkite pasirengę už pradinio lygio pozicijas GIS, kartografijos ir nuotolinio stebėjimo
  • Būkite pasirengę tęsti studijas kartografinių technologijų antrosios pakopos
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 40 daugiau kursų Aquinas College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date