Read the Official Description

kaip Departamentas kino ir televizijos Stambule Miestas universitete, mes matome žiniasklaidos, iš didelio požiūriu, kaip socialinė priemonė ir meno forma, kuri yra technologinis ir pramoninis. Mūsų siekis, kad mūsų absolventų ir prisijungti prie mūsų, kaip greitai, kaip įmanoma, kaip jauniems kolegoms su pakankamai mokslo ir profesinės turtą. Tiek Turkijoje ir regiono šalių, kvalifikuotų ryšių darbuotojų poreikis didėja kiekvieną dieną.

Yra specialus poreikis kartų susipažinę su pasaulio kino, su pažangiomis vaizdo ir skaitmeninio raštingumo, kurios turi intelektinės gylis ir techninių įgūdžių ir yra informuojamas apie abiejų nacionalinių ir tarptautinių kino ir televizijos pramonės operaciją. Po jų baigimo mūsų departamento, ten bus daug specialistų, kurie norės dirbti su mūsų studentais, kaip prodiuseris, režisierius, scenaristas, kritikas, copy, kuratorius, mokslininkas, reporteris, redaktorius, televizijos programuotojas, naujųjų medijų specialisto ir vaizdo ryšių dizaineris.

Tuo kino ir televizijos Stambulo Miestas universiteto, siūlome išsilavinimą, kuris būtų suderintas su dinamiška ir kritinio pobūdžio žiniasklaidos pasaulyje ir kelia svorį teorinis taip pat praktiškas. Tyrimo sritys mūsų akademinių darbuotojų atspindi gyvenimo įvairovę be precedento Turkijoje, įskaitant antropologijos, naujų žiniasklaidos priemonių, kultūros studijų, sociologijos modernizacijos, kino istorijos ir estetikos, televizijos sociologijos.

studijas mūsų departamento metu studentai įgis patirties studijos ir seminarai, turinčių naujausias technologijas žiniasklaidos ir komunikacijos pasaulių ir turi galimybę tapti labiau susipažinę su žiniasklaidos sektoriuje, o įgyti kritinį požiūrį.

STV Mokymosi rezultatai:

 • Absolventai įgis kritinius perspektyvas ir įgūdžių, reikalingų suprasti, interpretuoti ir naudoti judančius vaizdus.
 • Absolventai galės suprasti tarpdisciplininį pobūdį kino ir televizijos srityje, atsižvelgiant į sociologijos, antropologijos, filosofijos, istorijos ir literatūros, ir Teigti šią discipliną kaip studijų srityje socialinių mokslų.
 • Absolventai galės analizuoti ir kritiškai interpretuoti kino ir televizijos srityje ne tik kaip meno formų ir pramogų, bet ir kaip kultūros ir socialinius reiškinius.
 • Absolventai galės vertinti istorinę pažangą judančių vaizdų ne tik mainstream istoriografijoje, bet taip pat per revizionistinių perspektyvų.
 • Absolventai galės atskirti ir palyginti skirtingus suvokimo, interpretacijų ir naudojimo kino filmų iš įvairių pasaulio dalių.
 • Absolventai galės vertinti ir kritikuoti pagrindines teorines koncepcijas ir filosofinius požiūrius į kino teorijos.
 • Absolventai galės skaityti ir kritiškai analizuoti filmuotą medžiagą, kaip tekstais.
 • Absolventai galės vertinti masinės komunikacijos kaip sociologinių ir politinių manipuliavimo įrankiais priemonėmis.
 • Absolventai galės teikti gilių žinių apie istorinę pažangą judančius vaizdus Turkijoje su lyginant su kitomis pasaulio.
 • Absolventai galės derinti teorines žinias apie kino ir televizijos produkcijos principus su praktika.
 • Absolventai turės parengti atitinkamus techninius įgūdžius įdarbinti naujų technologijų kine ir televizijos.
 • Absolventai galės plėtoti praktinės techninių įgūdžių, kartu su pagrindinių teorinių koncepcijų.
 • Absolventai galės tiesiogiai prisidėti prie skirtingų etapų kūrybinio mąstymo ir gamyba.
 • Absolventai galės suprasti ir valdyti žiniasklaidos pramonės dinamiką Turkijoje.
 • Absolventai įgis state-of-the-art žinias gamybos, paskirstymo ir vartojimo procesų skaitmeninėje aplinkoje.
 • Absolventai įgis kritinę raštingumą valdymo dabartinių žiniasklaidos gaminančių subjektų, taip pat iššūkius aplink veikiančių komercinių, pelno įmonė, o taip pat tarnauja visuomenės interesams.
Program taught in:
Anglų

See 11 more programs offered by Istanbul Sehir University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 metų
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date