Oficialus aprašymas

Politechnikos institutas Tomar konservavimas ir restauravimas

Konservavimas ir restauravimas

Tikslai

Išsaugojimo ir restauravimo programa siūlo gerą kultūrinį, mokslinį ir technologinį pagrindą, leidžianti studentams susisiekti su realiose situacijose laboratorijoje ir vietoje. Ši antrosios pakopos programa buvo sukurta taip, plėtoti studentų platų įgūdžių, kurie leis jiems patekti į darbo rinką ir siekti magistrantūros studijas magistro ir doktorantūros lygio aplinkybėmis, panašiomis į tas, kurias siūlo žinomų Europos aukštojo mokslo institucijų.

profesinius tikslus

Darbo rinkoje yra labai įvairi, įskaitant apsaugos, išsaugojimo ir kultūros vertybių A įvairiuose sektoriuose, pavyzdžiui, apsaugos / atkūrimo: centrinės ir vietos administracinių įstaigų, muziejų, muziejų, labdaros organizacijų, fondų, paminklai, pilys, bažnyčios, vienuolynai, archeologinių vietovių, antiquaries, aukcionų nuosavybės vežėjai, turto valdymo įmonės, konservavimo ir restauravimo nekilnojamojo turto projektą biurai ir mokslinių tyrimų laboratorijose.

Absolventų šią programą lengvai įsilieti į darbo rinką Portugalijoje ar užsienyje įvairiuose išsaugojimo ir restauravimo specialybių.

Mokymosi rezultatai

Turėtojai bachelor's laipsnį konservavimo ir restauravimo turėtų galėti: suprasti meno objektą savo įvairių matmenų per savo materialinę, estetiniu, istoriniu, sociologiniu ir kultūriniu kontekstu; būti susipažinę su techninių terminų ir susijusių su konservavimo ir restauravimo mokslo ir etikos principus; nustatyti charakteristikų blogėjimo koeficientus, ir su tuo ėduonis; įsipareigoja daugiasrites studijas, siekiant nustatyti intervencines metodikas; veikti paveldo objektų su absolventas konservatoriaus-restauratoriaus priežiūra.

Programa mokoma:
Portuguese (Portugal)

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Polytechnic Institute of Tomar »

Šis kursas yra Campus based
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas