Bakalauras konservavimo ir restauravimo

Polytechnic Institute of Tomar

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauras konservavimo ir restauravimo

Polytechnic Institute of Tomar

Politechnikos institutas Tomar konservavimas ir restauravimas

Konservavimas ir restauravimas

Tikslai

Išsaugojimo ir restauravimo programa siūlo gerą kultūrinį, mokslinį ir technologinį pagrindą, leidžianti studentams susisiekti su realiose situacijose laboratorijoje ir vietoje. Ši antrosios pakopos programa buvo sukurta taip, plėtoti studentų platų įgūdžių, kurie leis jiems patekti į darbo rinką ir siekti magistrantūros studijas magistro ir doktorantūros lygio aplinkybėmis, panašiomis į tas, kurias siūlo žinomų Europos aukštojo mokslo institucijų.

profesinius tikslus

Darbo rinkoje yra labai įvairi, įskaitant apsaugos, išsaugojimo ir kultūros vertybių A įvairiuose sektoriuose, pavyzdžiui, apsaugos / atkūrimo: centrinės ir vietos administracinių įstaigų, muziejų, muziejų, labdaros organizacijų, fondų, paminklai, pilys, bažnyčios, vienuolynai, archeologinių vietovių, antiquaries, aukcionų nuosavybės vežėjai, turto valdymo įmonės, konservavimo ir restauravimo nekilnojamojo turto projektą biurai ir mokslinių tyrimų laboratorijose.

Absolventų šią programą lengvai įsilieti į darbo rinką Portugalijoje ar užsienyje įvairiuose išsaugojimo ir restauravimo specialybių.

Mokymosi rezultatai

Turėtojai bachelor's laipsnį konservavimo ir restauravimo turėtų galėti: suprasti meno objektą savo įvairių matmenų per savo materialinę, estetiniu, istoriniu, sociologiniu ir kultūriniu kontekstu; būti susipažinę su techninių terminų ir susijusių su konservavimo ir restauravimo mokslo ir etikos principus; nustatyti charakteristikų blogėjimo koeficientus, ir su tuo ėduonis; įsipareigoja daugiasrites studijas, siekiant nustatyti intervencines metodikas; veikti paveldo objektų su absolventas konservatoriaus-restauratoriaus priežiūra.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Portuguese (Portugal)
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Spal 2019
Duration
Trukmė
Ištęstinės
Dieninės
Locations
Portugalija - Tomar, Santarém District
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Spal 2019
Portugalija - Tomar, Santarém District
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla