Ką tiksliai reiškia in kontrolės ir finansinio audito specializacija apima?

Tai bakalauro programa, kuri remiasi tiek teorinį ir praktinį praktinės požiūrį į mokymąsi. Ji specializuojasi audito per priemonėmis nuodugniu ir kritinės švietimo žinių perdavimo. Absolventai, pagrindinis šioje srityje bus kvalifikacijos audito savo plačiu mastu, apskaita, finansinė analizė, valdymas valdymo, rizikos valdymo, mokslinių tyrimų ir tyrimo. Be to, studentai turės naudos iš skatinant jų vadybinius, kalbinės galimybes.

Kaip tai specializacija ateiti į formavimas?

Kaip dalis mūsų socialinės atsakomybės, platus tyrimas dėl darbo rinkoje buvo atlikta kuri atskleidė taip:

  • Rinkos trūksta ir tinkamai kvalifikuoti asmenys per kontrolės ir finansinio audito srityje. Be to, ten yra švietimo ir praktine prasme trūkumas todėl šis atotrūkis reikalaujama, kad būtų užpildyti.
  • Palaipsniui didėja poreikis kvalifikuotų auditorių egzistuoja per Jordaną, regioniniu ir tarptautiniu mastu.

Kuo skiriasi šios specializacijos?

Į kontrolės ir finansinio audito specializacija yra viena iš labiausiai reikalavo rinkoje. Profesijų, pavyzdžiui, vidaus auditorius, mokesčių tarnybos, teismo ekspertui Organizacinė valdymo ir plėtros pareigūnas, ir finansų auditoriaus trūksta atitinkamą išsilavinimą įvykdyti šias užduotis kvalifikacinius reikalavimus.

BDO Jordanija siekia įdarbinti ne mažiau kaip 30 absolventų kasmet, tai rodo aukštą grąžą švietimo investicijų.

Per registraciją per specializaciją, studentai bus pajėgi vykdyti atitinkamą profesinę sertifikavimo, pradedant nuo CŽV, CPA, JCPA ir diplomas TFAS pasirinkimas. BDO priims priežiūros vaidmenį ir veikia kaip inkubatorius ir mentorių už sklandų specializacijos taip pat tarnauja kaip žinių perdavimo agentas per specialistų komanda, kuri užtikrina praktinį taikymą teorines žinias sustiprinti mokinių gebėjimus.

Ši specializacija yra stipriai pagrįstas apskaitos ir audito programinės įrangos sistemų ir apima programas, tokias kaip ACL, CCH ir byla Ware. Specializacija bus mokoma anglų kalba, su specialiais stebėjimo pastangas kalbos ugdymui, siekiant sustiprinti moksleivių lingual galimybes. Mes tikime, kad studentai su silpna anglų kalbos turi galimybę tobulinti savo kalbą. Kartu su teorinių pamatų specializacijos studentai turės galimybę dalyvauti hands-on praktinio mokymo mažiausiai 90 valandų, kurios bus vykdomos per nuolatinę paramą BDO.

apie BDO

BDO teikia paslaugas sričių apskaitos, audito, konsultavimo ir mokesčių bei yra klasifikuojama kaip 5 didžiausių profesinių paslaugų įmonė visame pasaulyje. Kaip dalis mūsų socialinės atsakomybės BDO Jordanija vizijų savo, kaip inkubatoriuje ir lyderis inovacijų kontrolės ir finansinio audito švietimo srityje vaidmenį.

Kodėl "BDO partneris su Amano Arabų universiteto?

  • Amano Arabų universitetas yra laikomas labai gerbiamų mokslo įstaiga, turintis ilgą istoriją, iš kurios daug talentingų specialistų baigę turintis bakalauro, magistro ir daktaro laipsnius.
  • Amano Arabų universitetas yra nepelno organizacija.
  • Universitetas apima naujoviškas ir lanksčias požiūrį į akademinės kompetencijos ir inovacijų srityje.

Ar tai bakalauras specializacija dėstė kitų universitetų?

Ši specializacija yra laikoma pirmoji tokio pobūdžio, kaip Artimuosiuose Rytuose ir yra mokoma per 14 kitų universitetų per įvairių pasaulio šalių.

Kokie yra mokesčiai už mokslą?

Mokslą šią specializaciją yra nustatyta 183 $ už kredito valandos. Mūsų tikslas yra pasiryžusi būti ne pelno ir yra orientuota į besivystančių jauną talentą per hands-on praktinės švietimo ir nuolatinę paramą per BDO.

Tai mokestis už mokslą buvo įkurta per tiksliomis palyginamų specializacijų ir kaina atsižvelgti į finansines priemones studentams ir jų šeimoms.

Lyginant su specializacijų panašaus pobūdžio, mokesčiai už mokslą yra laikomi žemesnės sąskaita.

Kaip tai ugdymo turinio skiriasi nuo gryno apskaitos specializaciją?

Ši specializacija suteikia išsamią apskaitos modernų ir praktišką apskaitos pagrindą. Ji taip pat teikia išsamią aprėptį audito, kuris atsispindi gerai suprojektuoti gyvenimo struktūrą derinant praktinę ir teorinę išsilavinimą.

Ar studentai iš kitų didžiųjų ar kitų universitetų pervesti į šią specializaciją? Studentai turi galimybę pervesti į šią specializaciją, siekiant suteikti jiems pasirinkimo laisvę laikytis savo tikruosius interesus. BDO siūlys paramą studentams, suteikiant jiems švietimo siejimo priemonių užtikrinti sklandų perėjimą papildant žinias. Kiekvienas atvejis bus atidžiai įvertinta ir programa bus pritaikyta perkelti mokinius nukreipti sėkmingą perėjimą remiantis nustatyta poreikį. Mes galiausiai mano, kad tokios išmokos bus nutiesti kelią į sėkmingą ateitį karjeros studentams.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Amman Arab University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Price
183 USD
už kredito valandos.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date