Oficialus aprašymas

Valdymo techninėms sistemoms

Apie mokyklą / organizaciją:

Automatizavimo ir informacinių technologijų fakultetas buvo įkurtas 1959 m. Mes buvome Samara pirmas, mokyti specialistus automatikos, matavimo ir kompiuterinių mokslų. Dabar mes mokyti bakalauro, magistro ir inžinierius svarbiausių sričių. Mūsų absolventai dirba kaip vadovų ir pirmaujančių specialistų įvairiose įmonėse, kad sukurti ir valdyti informacines sistemas ir technologijas palaikymu tyrimus ir plėtrą, bankines operacijas, eismo ir telekomunikacijų tinklus, taip pat ekologinio monitoringo.

Apie Vilniaus universitetas (Istorija, šiuolaikinių patobulinimų, mokyklos misiją, apdovanojimai / akreditacijas)

Įkurta 1914 Samaros valstybinio technikos universiteto yra įsipareigojusi mokslo, mokslinių tyrimų ir inovacijų grynumo. Mūsų tikslas yra palengvinti rinkos poreikius tose srityse, kuriose mes specializuojamės su studentais, turinčiais tiesiogiai taikomų įgūdžių. Ir mes galime sąžiningai pasakyti, kad universitetų absolventai sėkmingai įgyvendinti praktikoje įgytas žinias.

Šiandien universitetas apima 3 pagrindines miesteliai, 17 švietimo pastatus, 8 bendrabučius, daugiau nei 50 mokslinių tyrimų centrų, 2 sporto kompleksus ir 3 poilsio centrus.

Universitetas yra licencijuotas pagal Švietimo ir mokslo ministerija, Rusijos Federacijos įgyvendinti edukacinę veiklą aukštojo mokslo srityje (licencija № 1938 nuo 2016 vasario 17). Universitetas yra akredituota pagal Švietimo ir mokslo Rusijos Federacijos (2016 sausio Valstybinė akreditavimo pažymėjimas № 1676 iš 22) ministerijos.

Ką daryti, kad programa ypatinga

Pagrindinis tikslas šio laipsnio yra parengti studentus už jų būsimos karjeros IT srityje paramos iš įvairių pramonės šakų. Per kursą studentai įgis žinių apie tiek aparatinės ir programinės įrangos šiuolaikinius skaičiavimo sistemas. Be to, mūsų unikali funkcija yra sudėtingas mokslas; Todėl mes taip pat siūlome modulius humanitarinių ir socialinių mokslų.

Laipsnis yra skirta studentams su konkretaus suinteresuotumo Matematikos ir informatikos bei jų taikymo pramonėje. Todėl didesnis dėmesys skiriamas matematikos ir IT dalykus ir modeliavimo metodai.

Siekiant užtikrinti, kad mūsų studentai gauna aktualiausią žinias ir įgūdžius iš pramonės, mes glaudžiai bendradarbiaudama su pasaulinio masto įmones ir regionų įmonėms. Daugelis mūsų darbuotojų derinti darbą IT srityje ir mokymo, taip jums bus išsilavinę profesionalai savo srityje.

Rezultatai absolventams

Mūsų absolventams dirbti tiek vidaus, tiek tarptautinių korporacijų, turintis vadovaujančias pozicijas. Visų pirma, daugelis iš mūsų absolventai dirba "Rosneft", "Lukoil", "Danone", "Siemens" ir daugelis kitų. Jie dirba įvairių šalių, įskaitant JAE, Vokietijoje ir Izraelyje.

Paraiškų pateikimo terminai

Prašymas procedūra programos baigiasi rugpjūčio 19

pradėti Datos

Prašymas procedūra programa prasideda birželio 1 d

Priėmimo procesas

  • Užpildyti prašymo formą - El prašymo formą, savo paso kopijas jūsų švietimo dokumentų anglų arba rusų kopiją.
  • Palaukite, kol oficialiai atsakymo iš universiteto (apie 2-3 savaites) - Versti ir notariškai savo švietimo dokumentus Rusijos Federacijos ambasada savo šalyje - Prašyti studento vizą savo šalyje - Atvykus į Samara pateikti visi dokumentų originalus - pasirašyti sutartį ir mokėti studijų įmoką už pirmąjį semestrą / metus

Pareiškėjai, kurie negali kalbėti rusiškai mokosi už vienerių metų parengiamųjų žinoma, imtis rusų kalbos egzaminą, o po to pateikti dokumentus studijų programą.

Patekimo į rinką reikalavimai (kalbos, ankstesnio laipsnis arba mokymo ir tt)

Stojamieji egzaminai:

1) Matematika
2) Fizika
3) Rusijos

Dokumentų sąrašas:

  • Tarptautinis pasas
  • Migracijos kortelė (gausite ją į Rusijos tarpvalstybinio valdymo)
  • 6 spalvotų nuotraukų (dydis 3 x 4)
  • Švietimo dokumentai (vidurinės mokyklos pažymėjimą) ir jų patvirtintas kopijas, išversti į rusų ir notaro patvirtintas advokato savo šalyje kandidato.
  • iš sveikatos sertifikatą, oficiali įstaiga šalyje ir originalaus medicininę pažymą, kad įrodo ŽIV neigiamas rezultatas vartojote per paskutiniąsias 30 dienų išduoda

Programos trukmė ir apimtis

4 metų dieninės studijos

Kaina

122 260 rublių per metus

Stipendijos informacija

Tarptautinė pareiškėjams turi galimybę gauti stipendijas iš Rusijos vyriausybės. Jeigu norite kreiptis dėl tokių stipendijų, turėtumėte susisiekti su atstovybės Rossotrudnichestvo į savo gyvenamosios vietos šalyje.

Programa mokoma:
Anglų
Rusijos

Peržiūrėti 9 daugiau kursų Samara State Technical University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
82,400 RUB
122 260 rublių per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date