Kodėl studijuoti Kriminologija ir baudžiamoji teisena bakalauro (su pagyrimu)

Graduate Management Admission Test arba Bakalauras Kriminologijos ir baudžiamosios teisenos (su pagyrimu) yra specializuotas studijų programa, kuri rengia jums už karjerą kaip kriminologo. Jums bus tyrimo kriminologinė teorija, baudžiamosios teisenos, kriminologinę tyrimo metodus, baudžiamąją teisę ir profesinę praktiką kriminologijos ir kriminalinės justicijos. Jūsų studijų programa baigiasi ketvirtą metų studijų, suburianti teoriją, mokslinių tyrimų ir pramonės svarbiu specialistų įgūdžių suteikti jums tvirtą pagrindą darbo ar toliau studijuoti. Kaip kriminologo, jūs suprasite, kaip veikia teisingumo sistema, kodėl žmonės daro nusikaltimus, ir turėti įgūdžių ir žinių, kad galėtų prisidėti prie prevencijos ir kontrolės nusikaltimų ir socialines problemas, su kuriomis susiduria šiuolaikinėje visuomenėje. Ši programa yra nauja su etapais diegiant naujus kursus.

Studentai kreipiasi keisti programą ir / arba taikant kredito remiantis ankstesniais tyrimais turėtų kreiptis patarimo iš programos šaukti susirinkimus arba socialinių mokslų mokyklos (socialscience@uq.edu.au~~HEAD=pobj). Atkreipkite dėmesį, kad dėl etapais įvedimo kursus, ji gali užtrukti ilgiau nei tikėtasi studentams su kredito užbaigti programos reikalavimus.

Patekimo reikalavimai

Būtinos sąlygos

Metai 12 (arba lygiavertis) Anglų

Anglų kalbos

IELTS bendras 6,5; skaityti 6; Rašymas 6; kalbėjimo 6; klausytis 6 d. Dėl kitų Anglų kalbos testų ir Natos patvirtintų UQ, skaityti žemiau anglų kalbos politiką.

Norint įeiti į akademinę programą UQ, turėsite įrodyti, kad turite reikiamą lygį anglų kalbos įgūdžius.

Patenkinti UQ anketa Anglų kalbos reikalavimus, turite įrodyti vieną iš šių veiksmų:

  • balas prilygsta keturių semestrų Garso Achievement Queensland studijų direkcijos anglų, anglų kalba ESL Besimokantieji ar Australijos ar tarptautinės ekvivalentu. Mažiau nei keturis pusmečius galima laikyti kai kurių programų.
  • bent 6,5 bendras ir 6,0 minimalus kiekvieno pojuostyje Tarptautinio anglų kalbos Testing System (IELTS) arba lygiavertis bandymo. Kai kurios programos turi didesnes anglų kalbos reikalavimus; matyti atskirų programos reikalavimus.

Kitos lygiaverčiai bandymai, pavyzdžiui, anglų kalbos testą, užsienio kalbą (TOEFL) ir Pearson Test of English (PTE) Academic yra taip pat priimami, o taip pat gali būti laikomi kiti kvalifikaciją ir patirtį.

Studijos užsienyje ir Priimamojo Valiutų studentų reikalaujama tik pasiekti bendrą rezultatą (pvz 6.5 IELTS ar TOEFL 87 ar 64 PTE).

Visa Reikalavimai

Tarptautiniai studentai, kurie priimti į dieninių studijų į kriminologijos ir kriminalinės justicijos (pagyrimu) bakalauro yra tinkami taikyti Australijos studento vizos.

Australijos vyriausybė supaprastinta prašymo išduoti vizą procesu. Dabar visi tarptautiniai studentai kreiptis dėl studento vizą (poklasio 500).

Yra reikalavimus turite atitikti prieš viza suteikiama skaičius.

Programos struktūra

Kursai

Siūlomos į kriminologijos ir kriminalinės justicijos (pagyrimu) bakalauro kursai išdėstyti kurso sąrašą. Kiekvienas kursas yra skiriamas tam tikras vienetų skaičius (#). Standartinis dieninių studijų apkrova yra 8 vienetai per semestrą.

programa Taisyklės

Programos taisyklių Paaiškinti, ką reikia užbaigti kriminologijos ir kriminalinės justicijos (pagyrimu) bakalauro. Šie reikalavimai apima skaičių vienetų, kiek Jums reikia užbaigti siekiant pereiti.

Apdovanojimai

Apdovanojimai skiriama visų šios programos absolventai. Apdovanojimai yra skiriamos šioms klasėms:

  • I klasės
  • IIa klasės
  • IIb klasei
  • IIIA klasė
  • IIIB klasė

Klasė pagyrimu priklauso nuo jūsų VPS.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų The University of Queensland »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 2020
Sau. 2020
Duration
4 metų
Dieninės
Price
29,408 AUD
Orientacinis metinis mokestis 2017.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date