Bakalauras logistikos

Grupo Tiradentes

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauras logistikos

Grupo Tiradentes

Logistikos Žinoma taikoma pagrindinės vežimo procedūras, sandėliavimo ir logistikos. Vykdyti ir grafikas priežiūros programa mašinas ir įrenginius, pirkimo, gavimo, saugojimo, tvarkymo, išsiuntimo ir platinimo medžiagų ir gaminių. Bendradarbiauja ir atsargų valdymas. Teikti klientų aptarnavimą. Įgyvendinti kokybės procedūras, saugą ir higieną logistikos sistemą.

  • 02 metų trukmės
  • Diena ir naktis

darbo rinkoje

Logistikos persmelkia įvairius ekonomikos sektorius: žemės ūkio verslo, pramonės, prekybos ir paslaugų. Pridėtinę vertę pagal vietą ir laiką atributus. Su ekonomikos globalizacija, siūlo produktus ir paslaugas, didėja ir mūsų uždavinys yra patenkinti aptarnavimo lygį, reikalingus klientams, prisidėti prie konkurencingos ir tvariai verslo plėtrai. Taigi, kvalifikuotų ir kvalifikuotų specialistų paklausa logistikos yra progresuojanti ir su plačiu rinkos rodikliai, tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose.

ATLYGINIMAS vidutinis mėnesinis ASORTIMENTAS

Pradinis R $ 1300,00 Pilnas R $ 7,000.00

EKSPERTIZĖ

Profesionalus pasirengę spręsti konkrečiai logistikos vis dar nauja - kas vertina šį kursą. Sritys, yra daug, pavyzdžiui, prekybos, pramonės, žemės ūkio verslo, eismo inžinerinių projektų ir švietimo ir saugumo sektorių eismo, kontroliuoti, koordinuoti, ekspedicijos ir įvairių logistikos segmentuose, among others.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Portuguese (Brazil)
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Kov 2019
Duration
Trukmė
2 metų
Dieninės
Locations
Brazilija - Aracaju, State of Sergipe
Pradžia : Kov 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Kov 2019
Brazilija - Aracaju, State of Sergipe
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla