Logistikos Žinoma taikoma pagrindinės vežimo procedūras, sandėliavimo ir logistikos. Vykdyti ir grafikas priežiūros programa mašinas ir įrenginius, pirkimo, gavimo, saugojimo, tvarkymo, išsiuntimo ir platinimo medžiagų ir gaminių. Bendradarbiauja ir atsargų valdymas. Teikti klientų aptarnavimą. Įgyvendinti kokybės procedūras, saugą ir higieną logistikos sistemą.

  • 02 metų trukmės
  • Diena ir naktis

darbo rinkoje

Logistikos persmelkia įvairius ekonomikos sektorius: žemės ūkio verslo, pramonės, prekybos ir paslaugų. Pridėtinę vertę pagal vietą ir laiką atributus. Su ekonomikos globalizacija, siūlo produktus ir paslaugas, didėja ir mūsų uždavinys yra patenkinti aptarnavimo lygį, reikalingus klientams, prisidėti prie konkurencingos ir tvariai verslo plėtrai. Taigi, kvalifikuotų ir kvalifikuotų specialistų paklausa logistikos yra progresuojanti ir su plačiu rinkos rodikliai, tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose.

ATLYGINIMAS vidutinis mėnesinis ASORTIMENTAS

Pradinis R $ 1300,00 Pilnas R $ 7,000.00

EKSPERTIZĖ

Profesionalus pasirengę spręsti konkrečiai logistikos vis dar nauja - kas vertina šį kursą. Sritys, yra daug, pavyzdžiui, prekybos, pramonės, žemės ūkio verslo, eismo inžinerinių projektų ir švietimo ir saugumo sektorių eismo, kontroliuoti, koordinuoti, ekspedicijos ir įvairių logistikos segmentuose, among others.

Programa mokoma:
Portuguese (Brazil)

Peržiūrėti 18 daugiau kursų Grupo Tiradentes »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Kov. 2020
Duration
2 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Kov. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date