Bakalauras Mechaninė

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kodėl studijuoti mechaninę inžineriją WVU Tech?

Mūsų programa siūlo puikią pusiausvyrą analizinio ir taikomosios kursinių su praktiniais orientuotas laboratorijos patirtį dėmesio. Dizainas ir laboratorijų patirtis yra įtraukiami į visą studijų programos laiką. Labs "yra įrengtos tradicinės ir šiuolaikinės kompiuterinės susiję su bandymo įranga, kad paruošti mūsų absolventai veiksmingai susiduria šiuolaikinės pramonės uždavinius. Studentai, kurie gerai matematikos ir fizikos linkę mėgautis šią programą.

Kaip mūsų programa skiriasi nuo kitų panašių programų į kitus universitetus?

Programa reikalauja 134 semestro valandų griežta akademinės darbo baigimo. Studentai imtis nuoseklių kursų seriją keliose srityse ir plėtoti įgūdžius, būtinus, kad būtų sėkmingai mechanikos inžinieriai. Departamentas taip pat teikia kelią 2 + 2 aeronautikos inžinerijos laipsniui nuo WVU, kuris veda į Mokslų bakalauras Aerokosminė pramonė.

Pagal šį susitarimą, studentas domisi BSAE laipsnį WVU, galite pradėti kaip ne WVU Tech pirmakursis mechaninės inžinerijos ir baigti atitinkamus kursus keturis semestrus prieš pereinant prie WVU.

Kas Co-op galimybės ar stažuotės yra prieinama?

Praktinės patirties ateina Co-op programos, stažuotės formą ir on-campus darbas studijų vietų. Studentai gali pradėti savo antrakursis metus dirbti ir dalyvauti mokyklos kintančios semestrus ne ilgiau kaip penkerius semestrus co-op ar tris semestrus stažuotės pagal iš dieninių programos koordinatorius gaires.

Programa taip pat apima privalomą aukštesnio lygio, dviejų semestrų ilgas dizaino projektą (ME sistemų projektavimas I ir II), kurioje studentai ištirti esamas temas ir kurti ir / arba rašyti tyrimų ataskaitas apie savo darbą, kai kurie iš jų buvo paskelbti nacionaliniu techniniai žurnalai.

Kokias galimybes yra prieinami absolventams?

Mechaninės inžinerijos laipsnis rengia studentus pozicijas pramonės, vyriausybės ir švietimo įvairovę. Naujausi absolventai vykdė karjeros didelių ir mažų, nacionalinių ir tarptautinių kompanijų ir pareigos apima: augalų inžinierius, lauko inžinierius ir dizaino inžinierius. Absolventai taip pat sėkmingai baigė magistro laipsnius.

Siekiant parengti savo studentus realaus pasaulio problemas, mechaninės inžinerijos katedra ne WVU Tech siūlo praktikos orientuota išsilavinimą su daug dėmesio skiriant praktinės patirties. Mūsų ABET akredituota programa yra struktūrizuotas siekiant plėtoti šiuos įgūdžius siūlant Fondas kursai mechaninės inžinerijos, pavyzdžiui, termodinamikos, įrenginių konstrukcijos, šilumos perdavimo, mechaninių virpesių, valdymo sistemas ir medžiagų mokslo.

Kursai, pavyzdžiui, anglų, matematikos, fizikos, kompiuterių mokslo, humanitarinių ir bendrosioms techninėms mokslo papildas mechaninės inžinerijos programą ir techninių pasirenkant siūlomi energijos ir mechaninių sistemų, suteikiant studentams siekti pažangių tyrimų savo interesų srityse.

Inžinieriai yra statybininkai ir reikia sukurti stiprius analitinius ir projektavimo įgūdžius. Mūsų mokymo programa yra sudaryta taip, kad prasmingas dizainas patirtis yra įtrauktas į keletą privalomų ir pasirenkamųjų kursų. Mechaninės inžinerijos studentams plėtoti šiuos įgūdžius sistemingai sėkmingai užbaigti nuosekliųjų studijų seriją statikos, dinamikos, mechanika medžiagų, skysčių bei dujų mechanikos, dinamikos, mašinų, įrenginių konstrukcijos ir mechaninės inžinerijos sistemų projektavimo.

Neterminuotą problemos ir daugkartinio sprendimas dizaino koncepcijas yra įtraukti visoje mokymo programoje dalyvavo projektavimo užduotis terminių ir mechaninių sistemų. Šis procesas prasideda medžiagų žinoma Mechanikos į antrakursis metus ir baigiasi su Capstone dizaino kursus (man sistemų projektavimas I ir ii) vyresniojo metų pabaigos. Capstone dizaino kursai suteikia studentams galimybę taikyti anksčiau įgytas žinias tose srityse, kurios apima matematikos, mokslo, inžinerijos, humanitariniai mokslai, ryšių, etikos ir ekonomika.

Mūsų dėstytojai taip pat pripažįsta, dinamišką pobūdį šiuolaikinės technologijos, kurioje pokyčiai yra neišvengiami ir mūsų absolventai bus gerai pasirengę įveikti šiuos iššūkius reikia. Mechaninės inžinerijos mokymo programa yra nuolat peržiūrima ir pakeitimai įtraukti nuolat reaguoti į besikeičiančius pramonės poreikius ir darbo rinką.

Programos tikslai

Laikantis misiją ir tikslus pirmiau nurodytų ir įėjimo iš mechaninės inžinerijos programos sudedamųjų dalių, šie ugdymo tikslai buvo priimta departamentas.

Absolventai WVU Technika Mechaninė inžinerija programa:

 • sėkmingai mechaninės inžinerijos praktika
 • anksto pozicijas techninės ir / arba vadovų vadovavimo
 • sėkmingai baigtų studijų, jei jie pasirenka vykdyti pažangų švietimą
 • galės gauti profesionalų registraciją, jei jie pasirenka po atitinkamą profesinę patirtį.
 • būti skirta mokymosi visą gyvenimą savo profesinę karjerą

Programa Rezultatai

Nuoseklus su WVU Tech ir laikantis kurstyti kriterijus misiją, Mechanikos inžinerijos programa ne WVU Tech pabrėžia gerai suapvalinti inžinierius plėtrą su stipriu fone matematikos, gamtos mokslų, inžinerijos analizės ir projektavimo. Baigusių šią programą galės praktiškai inžineriją kaip specialistai arba tęsti pakopos išsilavinimą ir pažangių studijų.

Po universiteto baigimo, jie galės įrodyti, kad:

 • Žinios matematikos, tiksliųjų mokslų ir inžinerijos pagrindai būtini sėkmingam karjeros inžinerinės praktikos
 • Gebėjimas identifikuoti, formuluoti ir analizuoti problemas ir ieškoti sprendimų, remiantis standartinėmis inžinerinėmis normų ir praktikos
 • Gebėjimas taikyti analitinius įgūdžius ir kūrybiškumą ištirti dizaino tinkamumą ir pateikti dizaino patobulinimų prireikus
 • Gebėjimas vykdyti mechanines matavimus; rinkti, vertinti ir pateikti eksperimentiniai rezultatai; projektavimo ir kurti eksperimentus ištirti inžinerijos reiškinius, įskaitant analizės ir aiškinimo duomenų
 • Žinios ir gebėjimas naudoti standartinę programinę įrangą ir skaičiavimo priemones atitinkamą su jų darbu
 • Žinios saugos praktikos eksperimentinio darbo
 • Žinios aplinkosaugos reikalavimus ir apribojimus inžinerinės praktikos
 • Žinios ir gebėjimas sukurti mechaninė sistema, komponentas ar procesą susitikti norimus poreikius
 • Gebėjimas veikti kaip produktyvus narys kelių komandose
 • Žinios profesinių ir etinių elgesio kodeksų ir atsakomybės
 • Gebėjimas efektyviai bendrauti žodžiu ir raštu formos
 • Žinios inžinerinių sprendinių poveikio pasauliniu ir visuomeniniame kontekste kaip turintys platų išsilavinimą rezultatas
 • Gebėjimas atpažinti poreikį ir dalyvauti visą gyvenimą trunkančio mokymosi
 • Gebėjimas pademonstruoti žinias apie šiuolaikinių problemų
 • Gebėjimas dirbti profesionaliai, šiluminių ir mechaninių sistemų srityse, įskaitant projektavimo ir realizavimo tokių sistemų.
Paskutinį kartą atnaujinta Bir. 2017

Apie mokyklą

A campus within the West Virginia University system, WVU Tech offers more than 40 different academic programs and 81 percent of our 1700+ enrolled students receive some form of financial aid.

A campus within the West Virginia University system, WVU Tech offers more than 40 different academic programs and 81 percent of our 1700+ enrolled students receive some form of financial aid. Skaityti mažiau