Bakalauras Mechaninė

TED University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauras Mechaninė

TED University

APIE MUS

Mechanikos inžinerija yra profesija, atsakinga už įvairių sistemų, skirtų pagerinti mūsų kasdienio gyvenimo kokybę, projektavimą, kūrimą, gamybą ir bandymus. Iš esmės tai yra reikalinga technologijos pokyčiams absorbuoti, todėl be įprastų inžinerinių technologijų, pavyzdžiui, elektronika, robotų technika, kompiuteriai ir naujos medžiagos tapo neatskiriama šios profesijos dalimi. Joje reikalaujama išsamiai apibūdinti švietimo temų spektrą, todėl tai leidžia sukurti daugybę darbo vietų, pradedant tyrimais ir plėtra, pavyzdžiui, gamyba, gaminių projektavimas ir bandymų inžinerija.

Mechanikos inžinerijos katedra savo prioritetą teikia studentų, kurie taps jaunais mechanikos inžinieriais ir rytdienos sprendimų priėmėjais, švietimą. Departamentas įsipareigoja kurti mokymosi aplinką, skirtą profesijos principų ir tobulumo įgyvendinimui. Šiuolaikiniai mechaninės inžinerijos principai yra perduodami per išsamų išsilavinimą, įskaitant praktinę laboratorijos patirtį. Kūrybiškumas ir gaminių projektavimas yra šios programos esmė kaip nauji dizaino kursai ir dizaino projektai įvairiuose kursuose tarpdisciplininėje aplinkoje. Studentai yra raginami dalyvauti edukaciniuose renginiuose, kuriuose jie gali išreikšti savo kūrybinius talentus, taip pat savo techninę informaciją, įgytą kursuose.

Departamentas prisiima šią užduotį - šviesti rytdienos inžinierius tarptautiniu mastu pripažintam fakultetui, kuris yra puikus jų kompetencijos srityje su tarptautiniu mastu pripažintomis mokslinių tyrimų studijomis. Šie santykinai jauni ir dinamiški nariai, turintys akademinius laipsnius iš įvairių pasaulinio lygio prestižinių institucijų, dirba su dideliu motyvacija priimti studentus kaip savo kolegų kandidatus. Kad jie taptų sėkmingais pramonės inžinieriais, reikalingais ir reikalaujamais pramonėje, yra šio skyriaus pagrindinis tikslas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
8 semestrus
Ištęstinės
Dieninės
Locations
Turkija - Ankara, Ankara
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Turkija - Ankara, Ankara
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla