Oficialus aprašymas

Ši programa yra siūloma anglų kalba

Su inžinerijos bakalauro laipsnį Mechatronikos galėsite kurti ką nors, kas sujungia mechanikos ir elektronikos, ar tai būtų robotas ranka gali skinti geltonos paprikos atskirai arba dirbtinio pėsčiomis, kurie bus naudojami sportininkų. Sužinokite daugiau apie studijų programą.Studijų aplinka


Kiekvienais metais daugiau nei 1500 tarptautinių studentų iš viso pasaulio pasirinkti studijuoti Pietų Danijos universiteto, todėl jūs tapsite dalis gyva tarptautinės studentų aplinkoje.

Mes tikime, kad inžinieriai šiandien turi gebėti įvaldyti pasaulinę perspektyvą ir mes skatinti tarptautinį, taip pat Danijos studentams praleisti vieną ar du semestrus užsienyje stažuotės ar mainų studentų.

Fakulteto inžinerijos priėmė studentą orientuoto požiūrio į mokymąsi ir mokymas yra grindžiamas Probleminis projekto darbus. Studentai žymiai dalyvauti klasės ir atlikti projektinį darbą mažose grupėse.

Programos struktūra


Inžinerinės programos Mechatronikos bakalauras trunka 3,5 metų, suskirstyti į septynias semestrus.

Kiekvieną semestrą turi savo tema susiejimas semestro kursus. Į per studijų programos temos užtikrinti akademinę pažangą ir nuoseklumą programą, kuri yra sudariusi su inžinerijos stažuotės ir galutinę projekto.

Patekimo reikalavimai


Kasmet Tik nedaugelis studentų priimtas dėl Beng programą. Žemiau galite paskaityti apie prašymą įvesti Beng programą mechatronikos reikalavimus.

Inžinerijos Bakalauras - mechatronikos (įėjimas plotas kodas 19120), reikia vidurinio mokslo baigimo pažymėjimą arba lygiavertį užsienio kvalifikacinį egzaminą.

Be to, jūs turite atitikti šiuos patekimo į rinką reikalavimai:

  • Matematika - Danijos lygio
  • Fizika - Danijos B lygis
  • Chemija - Danijos, C-lygio arba Biotechnologijos - Danijos lygio
  • Anglų - Danijos B lygis (Anglų kalbos reikalavimas)

Patekimo į rinką reikalavimai negali būti atsisakyta.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 11 daugiau kursų University of Southern Denmark »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
7 semestrus
Dieninės
Price
- Nemokama ES / EEE studentams. Kaina už ne ES / EEE studentų, per metus: 10700 LTL
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date