Okan universiteto, Vienas iš labiausiai žinomų ir garsių pamatų universitetų Turkijoje, yra namo įvairialypėje pirmosios ir antrosios pakopos studentų kūno 14.000. Šiuo metu Okan University yra studentų iš 43 skirtingų šalių. Ji siūlo daugiau nei 138 bakalauro ir magistro programas. Universitetas sudaro šeši fakultetai, du Taikomieji mokslai mokyklas ir tris Aukštųjų mokyklų. Universitetas taip pat siūlo dvejų metų asocijuotos laipsnio programas, kurios atitinka į pareikalavimą profesinio galimybių įvairovė.

Naujas pasaulio verslo era rėmelių verslo santykius reikalauja naują rinkinį inžinerijos kompetencijas. Okan Universitetas Mechatroninių inžinerija Bakalauro programaAtsižvelgęs į peržiūrėjo savo programas atitinkamai, siūlo turtingą pasirinkimą koncentracijos srityse, siekiant patenkinti unikalius karjeros poreikius mūsų studentams. Mūsų pasaulinės klasės fakulteto nariai iš įvairių sluoksnių pateikti teorijos ir praktikos pusiausvyrą mokymo programos vykdymą.

Mes didelę reikšmę plėtojant "Mokymasis mokytis" įgūdžiai mūsų studentai aprūpinti juos su gebėjimu išlikti konkurencinga savo karjerą. Strateginiai, novatorišką, sistemos ir kritinio mąstymo schemos yra esminiai mūsų mokymo programos, teikiančios plataus vadybinius gebėjimus, taip pat būtinus įrankius, metodus ir išteklius mūsų studentai sėkmingai globalioje pasaulio inžinerijos ir su juo susijusio verslo. Mechatronikos inžinerija yra kompiuterių kontroliuojamų elektromechaninių sistemų projektavimas. Jis gali būti laikomas "šiuolaikinės mechaninės inžinerijos dizainą" ta prasme, kad mechaninio sistemos konstrukcija turi būti atliekamas kartu su, kad elektrinių / elektroninių ir kompiuteris kontrolės aspektų, kad bus sudaro visą sistemą.

Kai mechatroninių sistemų pavyzdžiai: grotuvas CD arba DVD; kompiuterio kietąjį diską; Vaizdo kasečių grotuvas (VCR); nuotolinis vielos orlaivių kontrolės sistema; ir abs (ABS). Kiekviena iš šių produktų yra iš esmės mechaninė pobūdžio, tačiau negalėjo veikti be integruoto projektavimo elektros ir kompiuterių valdymo sistemų, kurios ypač svarbios jų veiklą.

Graduate Management Admission Test arba Mechatronika programa ne Okan universiteto skiriasi labai smarkiai skiriasi nuo Mechaninė programa kursus, studentams imtis. Pusė antriesiems ir tretiesiems metams kursai Mechatronikos programos teikia sistemų projektavimas inžinerijos, elektros ir kompiuterių inžinerijos padalinių. Tai daro Mechatronika užprogramuoti idealus pasirinkimas studentams, kurie norėtų plataus tarpdisciplininio inžinieriaus išsilavinimą, kuris vis dėlto labai integruotą ir koncentruotą. Programos absolventai bus aprūpinta giliai suprasti mechatronikos kaip inžinerinės sistemos, kaip visumos. Šie absolventai, išgyveno papildomą ir orientuota mokymo, gali užimti pagrindines pozicijas pramonėje ilgą laiką.

Norime savo studentus apsvarstyti Okan universiteto Mechatroninių Inžinerija bakalauro programą kaip investicija įgyti konkurencinį pranašumą profesionalų ir mėgautis sėkmingą karjerą gyvenimą. Mūsų vakare ir savaitgaliais klasės yra skirtos palengvinti laiko valdymą profesinį gyvenimą kartu su pakopos išsilavinimą.

Prašome įrašyti paraiškos sąlygas ir susisiekti su mūsų tarptautinių tarnybai.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 6 daugiau kursų Okan University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
Price
Free
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date