Oficialus aprašymas

menas

Kodėl Studijų menas?

ART departamento misija yra mokyti menininkus, meno istorikai, ir vaizduojamųjų menų administratoriai, taip pat teikti paslaugų kursus ne meno didžiųjų. Per mūsų kursus, mes siekiame sukurti turtingas keistis vaizdais bei idėjomis, kurie gali atsitikti tarp meno ir kitų akademinių disciplinų dėkingi. Mūsų absolventai mene buvo raginami apsvarstyti savo būsimos profesinės vaidmenį tiek šiuolaikiniame pasaulyje ir istorinio pasaulio kontekste. Be to, skirto meno istorijos pagarba, jie buvo mokomi tinkamus įgūdžius proto, rankų ir akių. Jie padėjo rasti tolesnius veiksmus savo gyvenimo kelionę, ir buvo užginčytos būti geriausias, jie gali būti jų pasirinktos specialybės.

Kaip Mes Įvairūs

 1. Mažos klasės mokė nacionaliniu ir tarptautiniu mastu pripažintų fakulteto prilygsta individualaus dėmesio ir sėkmingai mokymą.
 2. Studentai turi priėjimą prie studijos 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę, kuri skatina savarankišką vizualinį žvalgyba, skatina draugystę ir bendruomenės tarp studentų, ir skatina darbo etika, reikalingą sėkmės vizualiųjų menų.
 3. Kiekvienas studija fakulteto narys išlaiko aktyvų studija, dauguma turi galerija filialus, ir visi turime sėkmingų nacionalinių ir / arba tarptautinėje parodoje įrašus.
 4. Meno istorijos fakulteto įrodė įrašus sėkmės įskaitant leidinių ir pristatymų nacionaliniu ir tarptautiniu vietose, leidinių recenzuojamuose literatūroje ir tarptautiniu mastu konkurencingų mokslinių tyrimų dotacijų ir stipendijų.
 5. Dėstytojai ir studentai dalyvavo ArtPrize pagal kuravimo, leidyba, ir eksponuoti ir įtraukė Bendras nugalėtojas 2010, 10 populiariausių 2012 IR BAIGIAMOSIOS penkių 2014 m laiko pagrindu kategorijas.
 6. Studentai gali dalyvauti gyvenimą keičiančių dvejus metus studijų užsienyje programos Paryžiuje kuris sujungia griežtą meno istoriją ir studijos mokymus kampusie per pavasario semestrą su trijų savaičių kelionės studijų Paryžiuje gegužės mėn.
 7. Visi meno studentai turi laisvą prieigą prie Grand Rapids dailės muziejus ir Frederik Meijer sodų ir skulptūrų parko ir autobusų reisus siūlomi kasmet į Čikagos meno instituto, šiuolaikinio meno muziejus ir Detroito dailės institutą
 8. Facilities include naują 25-kompiuterių "Mac" laboratoriją grafikos dizaino kursus.
 9. Studentai, sėkmingai užtikrintos stažuotes Grand Rapids dailės muziejus, Frederik Meijer sodų ir skulptūrų parkas, Grand Rapidsas visuomenės muziejus, Ford biblioteka, Miestų Šiuolaikinio meno institutas, ir šiuolaikinio meno muziejus Čikagoje.
 10. Šeši galerija eksponatų per metus vitrina studentų, dėstytojų ir nacionalinių atlikėjų meną.

Pagrindiniai reikalavimai

Keturiasdešimt penki (45) semestro valandos, įskaitant AT130, AT142, AT143, AT230, AT131, ir penkis (5) Studija pasirenkant tarp dviejų (2) iš AT201, AT212, AT311, AT321 ir AT341; Penkiolika (15) semestro valandų meno istorijos kursus įtraukti: AT150, AT151, AT350, AT391, ir vienas (1) meno istorija pasirenkamasis kursas.

Prašymo darbo portfelio baigtas Akviniečio iki kolokviumui jų paskutinį pusmetį. Žiūrėti katedros vedėja gauti daugiau informacijos apie šį rinkinį.

BA didžiųjų privalo turėti bent dvylika (12) kredito valandos studija kursus ir šešis (6) kredito valandos meno istorijos ir dalyvavimo metiniame studentų parodos metu jų vyresniajai metus priimtu Akviniečio.

Kursai

 • AT130 Pagrindinis brėžinys (3) I AC
 • AT142 Grafinis ir skaitmeninis dizainas (3)
 • AT230 Naujos formos studija (3)
 • AT131 Pagrindinis Piešimo II "(3)
 • AT143 2 ir 3 Matmenų dizainas (3)
 • AT150 meno istorija ir architektūra (3) I AC
 • AT151 meno istorija ir architektūra II "(3) Kintamosios srovės
 • AT350 Šiuolaikinės tyrimas (3) WI
 • AT391 Šiuolaikinio meno (3) WI
 • AT201 Gyvenimas brėžinys (3)
 • AT212 fotografija (3) I
 • AT311 Tapyba (3) I
 • AT321 skulptūra (3) I
 • AT341 Grafikos aš (3)
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 40 daugiau kursų Aquinas College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date