Bakalauras mikrobiologijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Iš biologijos mokslų katedros Igbinedion universitetas, Okada buvo įkurta 2000 tęsinys patvirtinimo ir įsisteigimo universiteto 1999 m. Departamentas turi studijų galimybes Mikrobiologijos Plant Science ir zoologijos. Pirmasis įleidimo į mikrobiologija laipsnių galimybe buvo į metus 2000-2001 akademiniais sesijoje. Nuo tada, studentas gyventojų skaičius išaugo iki šimto šešiasdešimt trys (163) 2010-2011 sesijoje.

Šių mokinių mokymas buvo tvarkomi aukštos kvalifikacijos, kompetentingi ir efektyvaus personalo. Iš du šimtai penkiasdešimt viso šešių (256) studentai baigė programą iš aštuonių rinkinių studentai 2003/2004 iki 2010/2011 sesijų. Darbuotojai, sąrašas, šiuo metu sudaro dvidešimt vieną (21) akademinio personalo ir keturių (4) nepedagoginis personalas.

Filosofija Programos

Filosofija yra teikti plataus masto švietimo Mikrobiologijos ir gaminame vyro galią (magistrantūros) įrengtas su teorinių ir praktinių žinių, kurios leis jiems svarbios tautos kūrimo ir tokiu būdu gali padėti tautai pasiekti savo tikslus industrializacijos ir savarankiškumo ,

Tikslai

Programos tikslai, todėl yra pagaminti Pasitikintis, savarankiškos ir labai konkurencinga absolventus, kurie gali kurti darbo vietas ir užpildyti karjeros galimybes pramonės, ligoninėse, privačiose įmonėse, mokslo ir mokslinių tyrimų.

Norėdami tai, žinoma, už B. Sc pasiekti. pagyrimu laipsnis mikrobiologijos yra skirtos, kad tilptų studentų mozaika įvairovės interesų ir profesinių tikslų medicinos, pramonės, aplinkos dirvožemio, jūros / gėlavandenių, maisto ir žemės ūkio srityje, taip pat mikrobų genetiką, fiziologiją ir biochemiją.

Programa integruoja doktrinas ir koncepcijas nuo genetikos, biochemijos, chemijos, ekologijos, imunologijos, fiziologija, bakteriologija, virusologija, statistika, botanika, zoologija ir galiausiai, mikrobiologijos, siekiant gaminti gerai motyvuotus studentus, kurie gali Vie palankiai visur ir ypač labai konkurencinga Nigerijos maisto ir gėrimų pramonė, ligoninių ir kitų susijusių viešojo ir privataus sektorių.

Programa apima šešių mėnesių pramonės darbo patirtį.

Politika bei praktika personalo ugdymo

Universitetas turi darbuotojai plėtros programą, kuri skatina personalo narius pradėti savarankišką vystymąsi, įskaitant įsigijimo aukštuoju išsilavinimu (M. SC., Kandidatas) atitinkamose srityse specializacija, skelbia straipsnių ir mokslinių tyrimų išvados, priklauso profesinių organizacijų ir dalyvauti konferencijose ir trumpus kursus.

Tie, studijuoja aukštosiose laipsnių Igbinedion universiteto Okada, mėgautis 33% mokesčių nuolaidą. Be to, darbuotojai, kurie skelbia priimta žurnalų straipsnį, mokslinio žurnalo "yra suteikta tam tikra honorarą kaip kompensaciją ir padrąsinimo.

AKADEMINĖ ATMOSPHERE

Departamentas skatina studentus suknelė Firmos būdą, o lankyti paskaitas. Studentai yra skatinami per laisvųjų laikotarpiais naudotis biblioteka įrenginius.

Darbuotojai yra skatinami pradėti mokslinių tyrimų projektus, publikuoti dokumentus, dalyvauti seminaruose ir konferencijose. Studentai taip pat parengė panašiu būdu taikant jų žinių mokslinių tyrimų projekto ir pateikimo seminare.

Priėmimo sąlygos Mikrobiologijos PROGRAMOS

Kandidatų priėmimas į mikrobiologijos programa yra daroma vienu iš trijų būdų:

Per universiteto Immatrykulacja apžiūros metu (Ume)

Be priimtino perdavimą Ume, kandidatas Ieškau priėmimo į B. Sc. Studijų programa mikrobiologijos turi ne mažiau kaip įprasta lygio kredito eina bent penki (5) SSCE / EGC, SSCE / NECO (arba priimtino ekvivalentai) subjektai, įskaitant anglų kalbos, matematikos, fizikos, chemijos ir biologijos ne daugiau nei du posėdžius ,

Kandidatai, be to, reikalaujama pateikti save už egzaminą raštu ir burnos interviu prieš priėmimas pagaliau pasiūlė nusipelniusiems kandidatų.

Tiesioginiu Entry

Kandidatai, siekiantys tiesiogiai patekti priėmimą į mikrobiologijos programa papildomai turi tenkinti universiteto baigimo reikalavimus, turi du GCE Išplėstinė lygio minimalus eina į atitinkamų mokslo temomis, įskaitant biologijos, chemijos ir fizikos. Kandidatai, turintys gerą diplomo atitinkamų studijų srities, gali būti taikomos tiesiogiai patekti į mikrobiologijos programą.

Per "Inter-University perdavimo

Kandidatai, norintys pervesti į departamento (mikrobiologija) iš kitos universitete, turi gauti ir užpildyti tarpuniversitetines Transfer formą iš universiteto Priėmimo pareigūną.

Kiekviena paraiška pervesti bus traktuojami savo nuopelnus. Nė vienas kandidatas bus priimtas iš kito universiteto nebent Kolegijos ir Departamentas yra įsitikinęs, kad kandidatas susitiko minimalų akademinių standartą kiekvieno lygio.

TYRIMAS REGLAMENTAS

  1. Visi kursai dėstomi kiekvieno semestro metu turi būti išnagrinėtas ne tos semestro pabaigoje.
  2. studentai, kurie yra tinkamai registruoti kursus tam tikroje semestrą ir įvykdė savo finansinius įsipareigojimus į universitetą turi būti tik teisę sėdėti už egzaminą tuose kursuose.
  3. Studentai atsiskaito ne nustatyta tyrimo salės penkiolika minučių iki egzamino pradžios.
  4. Nė vienas kandidatas turi būti leidžiama į egzaminų salę po 30 minučių nuo egzamino pradžios arba palikti per 30 minučių nuo egzamino pabaigos. Kandidatai turi neatneša į egzaminų salę jokių telefonas, kompiuteris, vadovėlių ar užrašus, arba dalyvauja bet kokios kitos formos egzaminą nusikalstama veikla.
  5. Bet kuris kandidatas sugauti oszukiwanie egzamino metu turi būti užbaigti tyrimo aplaidumas formą, kuri turi būti perduota dekano dėl tolesnių veiksmų.
  6. Kandidatai turi atitikti duotus vyriausiasis stebėtojas, kaip su jų atsakymų lapus pateikimo Pasibaigus tyrimui sudarymo.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University commenced its academic programmes in the 1999/2000 session in five Colleges namely, Arts and Social Sciences, Business and Management Studies, Health Sciences, Law and Natural and Appli ... Skaityti daugiau

The University commenced its academic programmes in the 1999/2000 session in five Colleges namely, Arts and Social Sciences, Business and Management Studies, Health Sciences, Law and Natural and Applied Sciences. Skaityti mažiau