Bakalauras modelio dizainą

VIA University College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauras modelio dizainą

VIA University College

Bakalauras Šablonų projektavimo

Bakalauro programa Pattern Design yra 3½ metų dieninių programa dėstoma anglų kalba struktūra AP laipsnis ir BA viršų-up.

Pattern Design programa bus gauti jums speci¬fically dirbti su drabužių dizainas - tekinimo idėjas į kažką, kad gali būti įgyvendinta praktikoje. Jums bus suteikta galimybė imtis atsakomybės už sudėtingų Šablonų projektavimo ir klasifikavimo sprendimų naudojant naujausią CAD technologijas.

Jums bus mokomi taikyti, palyginti ir sujungti modelio konstravimo būdai ir išanalizuoti ir įvertinti klasifikavimo metodus dėl tinka ir siluetą drabužis poveikį. Remdamiesi savo žiniomis tech¬nical gamybos metodų, galėsite transformuoti dizainerio viziją į puikiai įrengta drabužis.

Programa vyksta bendrabučiu Herning.

Turinys ir struktūra

Bakalauro (BA) papildymo trunka tris semestrus. Kadangi AP laipsnis programa suteikia jums pagrindinę įžvalgos ir įrankių naršyti mados industrijoje, BA papildymo suteikia jums galimybę tapti giliai absorbuojamas modelio dizainą. Šiuo savo švietimo etape mes tikimės, kad jūs galės dirbti daugiau nepriklausomu būdu.

Programa yra organizuojamas bendruose projektuose visiems BA studentams per pirmąjį semestrą. Vėliau mes sutelkti dėmesį į savo pasirinktą specialybę.

Pasirenkamieji dalykai dalykai bei vieta laikotarpis nuo 3 ir 6 semestro mados industrijoje yra privalomi programos dalių, taip pat ir jums baigti savo studijas su bakalauro užduotį.

Tuo savo bakalauro laipsnį pabaigoje, jums bus kvalifikuoti dalyvauti aukštojo mokslo programą arba rasti mados ir gyvenimo būdo sektoriaus darbą.

Karjeros galimybės

Su BA laipsnį Šablonų projektavimo, jūs turite galimybę dirbti kaip modelio dizaineris mados industrijoje. Jūs dažnai turi už produkto įrengimo ir dėl šio pranešimo Danijos, taip pat tarptautinių verslo partnerių atsakomybe.

Modelio dizaineris įvertina mados dizaineris eskizus, siekiant nustatyti nepatartina metodus gamyba. Be to, modelis dizaineris užtikrina montavimo gyvena iki tikslinės grupės lūkesčius, taip pat atitikimo tapatybė ir kainų lygio prekės ženklą.

Teorinių žinių, kurios jums įgyti per savo studijas bus privalumas, kai jis ateina į projektų valdymo projektavimo departamentas.

Priėmimo sąlygos

VIA University College priims prašymus iš tarptautinių studentų, turinčių:

  • Bendra vidurinį išsilavinimą
  • Tarptautinių ar Europos bakalaureato
  • Vidurinis į JAV / Kanada + bent vienerius metus esant Universiteto / Koledžo
  • Bent dvejų metų atitinkamų tyrimų universitetų Afrikoje, Indijoje, Pakistane ir šalių, su panašiu švietimo sistemos
  • Studentai, kurie baigė pirmąjį metus bakalauro laipsnį taip pat gali kreiptis, bet reikės individualų vertinimą, priklausomai nuo kilmės šalies.

Visi studentai privalo įgijo matematikos / Ekonomika atitinkantys Danijos lygio C - ir anglų, atitinkantys Danijos lygio B. Be to, jūs turite padaryti priėmimo užduotį. Priėmimo užduotis, skirtas užsienio studentams galima atsisiųsti iš mūsų interneto svetainėje nuo vasario 1 d.

Galutinis ir kitas detales galima rasti užduoties.

Trukmė ir kaina

  • Pradžios data: 2016 rugsėjo
  • Trukmė: 3,5 metų
  • Kaina: 52.500 LTL (Taikoma visiškai ne ES piliečiams)
  • Su bendrabučiu / Vieta: Herning
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
7 semestrus
Dieninės
Price
Kaina
52,500 EUR
Mokestis už mokslą taikoma ne ES piliečiams
Information
Deadline
Susisiekti su mokykla
1 February - 15 March
Locations
Danija - Herning
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
1 February - 15 March
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Danija - Herning
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
1 February - 15 March
Pabaigos data Susisiekti su mokykla