Bakalauras naują energetikos mokslo ir inžinerijos

The Chinese University of Hong Kong, Shenzhen

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauras naują energetikos mokslo ir inžinerijos

The Chinese University of Hong Kong, Shenzhen

Šia programa siekiama šviesti studentus su tarpdisciplininio žinių ir specializuotų įgūdžių. Dalykai, kuriuos reikia tirti apima: Saulės energijos konversijos, gamybos ir saugojimo vandenilio ir kuro elementų, energijos kaupimo (baterija, super kondensatorius), Naujoji energija energijos gamyba (šilumos energijos), Smart Tinklelis ir energijos vartojimo efektyvumą ir energijos taupymą.

Studentai gaus griežtą mokymo ne tik tradicinėmis disciplinomis (pvz Chemijos, fizikos ir medžiagų mokslo ir tt), bet ir naujų sričių (įskaitant fotochemijoje, elektrochemijos ir biomolekulinius inžinerijos). Studentai gali dalyvauti užsienio biržose programos plečia savo pasaulio viziją, ir ugdyti save savarankiškai motyvuotus ir nepriklausomi mokiniai. Mokykla bendradarbiaus su naujų energetikos bendrovių Perlo upės deltos, kurios gali leisti studentams išmokti pramonės tendencijas ir prisijungti prie pramonės stažuotes.

Baigusių šią bakalauro programą yra gerai kvalifikuotas dirbti naujos energijos pramonėje, įskaitant fotovoltinius ląstelių gamybą, ličio baterija ir kitų susijusių pramonės šakų ar institutuose, siekiančių naują energijos mokslinius tyrimus ir plėtrą. Jie taip pat susirasti karjeros galimybes pramonės užsiimančių energijos saugojimo ir perskaičiavimo įtaisams, elektros, komunalinių paslaugų, pavyzdžiui, saulės skydelio montavimas, saulės ūkio eksploatavimo ir baterijos varomas automobilio gamybą.

Reklaminiai įdomios CUHK Shenzhen


Stipendijų ir kitos finansines galimybes

Įėjimo Stipendijos 4 metus Visi tarptautiniai pareiškėjai bus automatiškai laikomas vienas iš priėmimo stipendijų kartu su Priėmimo sprendimai.

  • 100% Mokestis už mokslą stipendija
  • 50% Mokestis už mokslą stipendija
  • 25% Mokestis už mokslą stipendija

Bus svarstoma remiantis pareiškėjų anglų kalbos lygį, aukštosios mokyklos akademinės veiklos ir interviu. Kandidatai gali būti paprašyta pateikti papildomus patvirtinamuosius medžiagas. Stipendija bus teikiama 4 metus, tiek laiko, kiek įrašas stipendijų savininkai gali išlaikyti savo VPS virš 3,0. Akademinės veiklos stipendijų Siekiant paskatinti geriau akademinės veiklos vykdymą, universitetas suteikia didelės vertės mokslo rezultatus stipendijas.

  • 1 pakopa 80.000 RMB per metus
  • 2 pakopa 40.000 RMB per metus
  • 3 pakopa 20.000 RMB per metus

Šendženas Universiāde Tarptautinė Stipendijos

Shenzhen Universiāde Tarptautinė stipendijų fondas buvo įsteigtas Shenzhen siekiant skatinti Universiāde dvasias, ir skatinti kultūros ir švietimo mainus tarptautiniu jaunimo tikslu.

Fondas siekia finansuoti tarptautinių studentų gauna dieninio akademinį išsilavinimą bakalauro arba virš Shenzhen. Stipendija svyruoja nuo 20.000 RMB 40,000 RMB. Taikymas stipendija yra paskelbta apie balandžio kiekvienais metais.

Anglų kalbos "Mentor stipendiją
CUHK Šendženas siūlo anglų kalbos mokymo galimybę Campus tarptautinių studentų iš angliškai kalbančių šalių. Ji siūlo jiems nemokamą mokslą ir nemokamą nakvynę studentams "4 metų studijas, kaip ilgai, kaip jie tarnauja kaip anglų kalbos Mentor ne centras Savęs prieigos kalbų mokymosi kelias valandas per savaitę. Tik 10 vietų laisvų.

  • Visas Mokestis už mokslą stipendiją (8 valandos per savaitę) + Apgyvendinimas mokestis
  • 50% Mokestis už mokslą stipendiją (4 valandos per savaitę) + Apgyvendinimas mokestis

Darbo STUDIJŲ PROGRAMA Studentų padėjėjai yra labai reikalavo administracijos padalinių ir įstaigų. Studentų padėjėjų darbas yra mokamas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Locations
Kinija - Shenzhen, Guangdong
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Kinija - Shenzhen, Guangdong
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla