Oficialus aprašymas

Bakalauro Global Management ir gamyba (Beng)

Ši programa yra siūloma anglų kalba.

Su inžinerijos bakalauro laipsnį Pasaulinės vadybos ir gamybos galite pradėti naują įmonę bet nuo Aliaskos iki Naujosios Zelandijos. Būsite atsakingas už organizacijos, samdyti darbuotojus ir valdyti gamybos procesą. Sužinokite daugiau apie studijų programą.

Studijų aplinka


Kiekvienais metais daugiau nei 1500 tarptautinių studentų iš viso pasaulio pasirinkti studijuoti Pietų Danijos universiteto, todėl jūs tapsite dalis gyva tarptautinės studentų aplinkoje.

Mes tikime, kad inžinieriai šiandien turi gebėti įvaldyti pasaulinę perspektyvą ir mes skatinti tarptautinį, taip pat Danijos studentams praleisti vieną ar du semestrus užsienyje stažuotės ar mainų studentų.

Fakulteto inžinerijos priėmė studentą orientuoto požiūrio į mokymąsi ir mokymas yra grindžiamas Probleminis projekto darbus. Studentai žymiai dalyvauti klasės ir atlikti projektinį darbą mažose grupėse. Sužinokite daugiau apie studijų aplinką iš pačių studentų.

Inžinerijos bakalauras


Inžinerinės programos bakalauras yra profesionaliai orientuota programa, o po trijų su puse metų studijų esate pasiruošę pradėti savo karjerą kaip GMM inžinierius. Su inžinerijos bakalauro laipsnį esate Problemų sprendėjas, kuris sukuria inovacijų ir produktų kūrimą.

Programos struktūra


Inžinerinės programos Global vadybos ir gamybos bakalauras yra septyni semestras programa, įskaitant penkerių mėnesių stažuotės į užsienio ar Danijos įmonės ir galutinio penkių mėnesių projekto, kurį parengti bendradarbiaujant su bendrove.

Pasaulinis valdymas ir gamyba (GMM) 3,5 metų programa. Laipsnis yra baigtas penkerių mėnesių stažuotės įmonėje Danijoje užsienyje arba po penkių mėnesių galutinis projektas, kurį vykdo bendradarbiaudama su bendrove.

Patekimo reikalavimai


Inžinerijos Bakalauras - Pasaulinė vadybos ir gamyba (įėjimas plotas kodas 17822), reikia vidurinio mokslo baigimo pažymėjimą arba lygiavertį užsienio kvalifikacinį egzaminą.

Be to, jūs turite atitikti šiuos patekimo į rinką reikalavimai:

  • Matematika - Danijos B lygis
  • Fizika - Danijos B lygis
  • Anglų - Danijos B lygis (Anglų kalbos reikalavimas)

Patekimo į rinką reikalavimai negali būti atsisakyta.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 11 daugiau kursų University of Southern Denmark »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
7 semestrus
Dieninės
Price
- Nemokama ES / EEE studentams. Kaina už ne ES / EEE studentų, per metus: 10700 LTL
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date